Author
Topic: Equip#<~  (Read 2701 times)

Equip#<~

  • Inactive
  • 7 hu
Equip#<~
2014-08-21 21:08:34
Játékban használt nevem: Equip#<~

Előző neveim: Hát lehet ismert vagyok régről még DD-n.. Talán JOceeR néven. ( Nem volt jó hírnevem mellesleg.. )

Születési idő: 1998. 09. 10. - Tehát most leszek 16 éves a közeljövőben.

Lakóhely: VIDÉK
Spoiler (hover to show)
              VIDÉK

Játék kezdésének éve: 2011 talán.

Előző klánjaim: Régi noname klánokra nem emlékszem még a régi HeT korából.. De amik említésre méltóak: mG# ; SHC ; PiA| ; Nonameklánokmégjöhetnénekdenemvoltsok

Ebben vagyok jó: DM ( Régen sokat toltam DD-n is de inkább DM )

Itt játszom, játszottam: Most jelenleg a legtöbb időmet ezen a szerveren töltöm ( GoD ), de régen rengeteget toltam PiA|-n, mivel tagja voltam. SoR-en játszottam még illetve nagyon régen rengeteget SHC-n és mG#-n. Most jelenleg csak itt tolom tudomásom szerint, illetve néha felmegyek más szerverekre is, "felnézés" szempontjából.

Beszélt nyelvek: Magyar, Angol, Német.

Skype cím: equip.mta ( Akinek nem kell ne vegyen fel. Ty. )

Miért szeretnék tag lenni: Csak ezen a szerveren játszok úgy komolyabban és a jelenlegi legjobb magyar klánnak tartom, so.. Minden jel arra utal, hogy ide érdemes csatlakozni, illetve itt játszanak azok is akiket a legjobban ismerek így DM terén. Normális a közösség ( Kivéve amikor nem ) és már eléggé régóta gondolkodom azon, hogy csatlakoznák ide.

Egyéb információk: Ich am József ! Köszönöm, hogy végigolvastátok eme szerény leírást. Rövidre fogtam. Benne van aminek benne kell lennie. Nem hinném, hogy ez a döntő faktor.


Módosítás ( 2014. 08. 22 - 14:57 ) : Kicsit átformáztam a dolgot mert a spoiler miatt nem volt jó.. Ezt még tegnap nem vettem észre.
Last Edit: 2014-08-22 14:58:02 by Equip#<~

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: Equip#<~
#1 2014-08-21 21:13:36
támogatom!

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
Re: Equip#<~
#2 2014-08-22 21:04:08
Örömmel közlöm hogy próbaidőre bevéve :D

Gr0x

  • Leader
  • 277 hu
Re: Equip#<~
#3 2014-08-22 22:58:24
csá

 

Designed by Surge