Author
Topic: DD Team | Warok | Jelentkezések  (Read 6585 times)

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
DD Team | Warok | Jelentkezések
2014-09-29 14:18:39
DD Team:

Ahogy azt észrevehettétek, az utóbbi hónapban a klán DD tagjainak nagyrésze inaktívvá vált. Ez annak köszönhető, hogy vége a nyárnak, jön a suli (már akinek) és egyebek. A nyáron elég aktívak voltunk és elég sokan megfordultak a klánban, azonban most az atkív játékosok létszáma csökkent. Tehát várom minden aktív és lehetőleg értelmes játékos jelentkezését, akik elég jónak tartják magukat a klánhoz. (Ne számíts mindennapos warozgatásra, mert ez nem az a klán.)

Warok:

A közelmúltban előfordult, hogy a tagok leader jelenléte/beleegyezése nélkül játszottak le warokat. Tehát most tisztázom, hogy ha valaki leader nélkül warozik az elköszönhet a klántól és ha valaki számonkéri rajtunk a leader nélkül lejátszott cw-t az engem hidegen hagy. Nem véletlenül van DD team leader, nem nehéz felfogni. Warok mostanában nem lesznek, ha minőségi játékosok kerülnek a klánba akkor ez változhat.

Jelentkezések:

Előttem már többen leírták a leaderek közül, de azért a biztonság kedvéért én is megteszem. Megkérek mindenkit aki nagyon szereti támogatását kifejezni minden egyes jelentkezés alatt, hogy fejezze be mert semmi jelentősége, kivéve ha klán tag. Annak viszont örülnék, ha a tagok ezt sűrűbben megtennék.
Last Edit: 2014-09-29 14:20:16 by Mettyu

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
Re: DD Team | Warok | Jelentkezések
#1 2014-09-30 15:18:57
Jelentkezések:

Előttem már többen leírták a leaderek közül, de azért a biztonság kedvéért én is megteszem. Megkérek mindenkit aki nagyon szereti támogatását kifejezni minden egyes jelentkezés alatt, hogy fejezze be mert semmi jelentősége, kivéve ha klán tag. Annak viszont örülnék, ha a tagok ezt sűrűbben megtennék.

Ennek én is örülnék ha a klán tagjai ezt sűrűbben megtennék.

Niplinehu

  • Inactive
  • 2 as
Re: DD Team | Warok | Jelentkezések
#2 2015-05-26 10:04:11
I do not want to go back yet.

 

Designed by Surge