Author
Topic: DT_ balra el  (Read 4193 times)

DT_

  • Active
  • 33 hu
DT_ balra el
2014-11-17 20:26:45
Na sziasztok srácok! Igen, ezen a napon hivatalosan is kilépek a klánból, illetve ezzel egy időben meghatározatlan időre abba is hagyom az MTA-t.

Ennek okai főként a következők:

-Időhiány: A suliban végzett dolgok miatt már nem nagyon tudok annyi időt szakítani a játékra mint amennyit én szeretnék és ez természetesen inaktivitást eredményez.
-Kedvhiány: Ha esetleg mégis van időm leülni a géphez játszani / bármi mást csinálni akkor se az MTA az amihez elsőként nyúlok maximum sokadik lehetőség abban az esetben amikor is semmi máshoz nincs hangulatom.
-Közösség: Hát, elég érzékeny téma ugyanis nehéz úgy megfogalmazni ezt, hogy ne legyen belőle sértődés. Idővel több olyan klántag került be akivel nem igazán tudtunk közös nevezőre jutni, ami később feszültségekbe torkollott. Utólag belátom, hogy nekem is bőven volt részem a viták kialakításában --> A hangulat jobb lesz így a klánban.

Ezek az okok amelyek miatt úgy döntöttem, hogy itt hagyom a GoD-ot bizonytalan időre. Ez a fél év élmény volt veletek. :)

Külön köszönet az alábbi embereknek: UppeR, Dani._. , DaveeY, Gr0x, Paranoid, Kutya, Kyle#, akikkel nagyon jó kapcsolatot sikerült kiépítenem az eltelt időben.

Persze mindenkinek köszönök mindent, azoknak is akiket az előbb nem említettem meg.
Ezzel zárnám is ezt az topicot.

Sziasztok!

GREGORY♫♥

  • Wannabe
  • 22 hu
Re: DT_ balra el
#1 2014-11-17 20:28:31
tSzia DT
tpm DT Szia DT
ySziaDT
Shout Szia DT
Jó legyél. :) <3 Sok sikert.

Eljön az idő és kinövöm magam mint Dzsudzsák
Előrántom a falloszt és megnyalod a csúcsát!
Süti

iDaveeY

  • DM member
  • 315 hu
  • Yea its me bitches
Re: DT_ balra el
#2 2014-11-17 20:43:57
:'(((((((((((((((((((((((((((((((((((((

SZIA DÉTÉÉÉÉÉ

(remélem azért még egy egy lopott óra belefér)

jólegyél <3333

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
Re: DT_ balra el
#3 2014-11-18 14:25:28
Szia DT :(

Dani

  • Senior member
  • 68 hu
Re: DT_ balra el
#4 2014-11-18 15:21:31
Vissza se gyere :C
<3

UppeR

  • Nolifer
  • 104 hu
  • =)
Re: DT_ balra el
#5 2014-11-18 17:28:33
Még mindíg itt vagy?
 Szia :c

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: DT_ balra el
#6 2014-11-18 19:23:56
Csiradék


 

Designed by Surge