Author
Topic: Ötletek a shoprendszerre  (Read 15283 times)

ZeKK

  • DM member
  • 106 hu
Re: Ötletek a shoprendszerre
#15 2015-04-21 06:21:17
legyen neon is! :3 pulse meg sima mint nfsu2 be xD

eLBe

  • Nolifer
  • 175 hu
  • GoD Rap Triology
Re: Ötletek a shoprendszerre
#16 2015-04-22 17:23:04
legyen neon is! :3 pulse meg sima mint nfsu2 be xD

+1

ZsoXa

  • Nolifer
  • 240 hu
Re: Ötletek a shoprendszerre
#17 2015-05-15 23:29:10
Elhiszem, h a DM-eseknek nagyon zavaró a teames kocsiszín, viszont DD-ben kurvanagy káoszt okozna ha csak a radaron lennének azonos színű autók. Szerintem max olyasmi képzelhető el ezzel kapcsolatban, hogy a saját kocsidat átszínezheted, de mindenki mást teamszínen látsz, tehát más nem látja h te átszínezted a kocsid. Tom h így nem lehet rajulni... arra amúgy is a vinyl lenne az igazi, csak az elég sok meló. Repair-t sem raknék DD szeróra, DMre viszont az tényleg hasznos volna, ha lehetne venni :)

ZeKK

  • DM member
  • 106 hu
Re: Ötletek a shoprendszerre
#18 2015-05-16 06:06:28
valahogy csak meglehet oldani hogy DD-DM szerón más-más újdonságok legyenek nem?

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: Ötletek a shoprendszerre
#19 2015-05-16 07:08:22
Persze, hogy meg lehet, de ez még mindig nem az FFS, meg a többi (szerintem) játszhatatlan szerver. Attól, hogy újdonságokat rakunk fel, még nem fogok változtatni egy évek óta jól bevált, és szerintem hasznos megoldásról, miszerint a kocsik a team színét használják. Ezen kívül bármit lehet. :)

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Ötletek a shoprendszerre
#20 2015-05-16 09:52:40
Persze, hogy meg lehet, de ez még mindig nem az FFS, meg a többi (szerintem) játszhatatlan szerver. Attól, hogy újdonságokat rakunk fel, még nem fogok változtatni egy évek óta jól bevált, és szerintem hasznos megoldásról, miszerint a kocsik a team színét használják. Ezen kívül bármit lehet. :)
Elhiszem, h a DM-eseknek nagyon zavaró a teames kocsiszín, viszont DD-ben kurvanagy káoszt okozna ha csak a radaron lennének azonos színű autók. Szerintem max olyasmi képzelhető el ezzel kapcsolatban, hogy a saját kocsidat átszínezheted, de mindenki mást teamszínen látsz, tehát más nem látja h te átszínezted a kocsid. Tom h így nem lehet rajulni... arra amúgy is a vinyl lenne az igazi, csak az elég sok meló. Repair-t sem raknék DD szeróra, DMre viszont az tényleg hasznos volna, ha lehetne venni :)

Nem tudom, szerintem nem lenne semmi gond a kocsi színnel, mivel Crys által említett FFS szerveren is ilyen van és ott is megoldható a TW, bár szerintem is van pár felesleges dolog, de java részt szerintem felkerülhetne


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Ötletek a shoprendszerre
#21 2015-05-16 11:17:17
Akkor játsszanak FFS-en. Nem véletlenül van DD-n a teamszín, sok a fogyaték. Kell az

ZsoXa

  • Nolifer
  • 240 hu
Re: Ötletek a shoprendszerre
#22 2015-05-16 12:23:56
A világ legjobb FFS-en játszó DD klánjai:
Lista vége

ZeKK

  • DM member
  • 106 hu
Re: Ötletek a shoprendszerre
#23 2015-05-16 20:26:52
crys te sosem fogod szerintem megérteni, hogy unalmas már a jól bevált szerver. semmi látszólagos változás nincs, tudom hogy te sokat fejlesztgeted a kompabilitását a frissítésekhez, de ez szinte láthatatlan egy külső embernek. amúgy dd-re sem lenne zavaró, ott a térképen a kiskockák teamszínben.. meg az ember neve is ki van írva ugye. de meg lehetne azt is oldani hogy halvány nyilak mutatják körbe hol van a csapattársad. az autó festés meg szerintem egy normálisabb szerveren elengedhetetlen, hagy szabjam már személyre a kocsit ha lehet. az ilyen kis változások sokkal konfortosabbá teszik a szervert és ezek miatt jönnek vissza szívesen az emberek. ott a neonos ötletem is, azt még sehol sem láttam más szerveren, egyedi lenne teljesen. ez is vonzó lehet egy játékos számára. az újabbnál újabb mapok szerintem már kevesek ellátni a játékostáborunkat, jópáran átszálingóznak inkább ffsre.. ott is fent van az összes map ami nálunk is, csak ugye mivel ott van mire elkölteni a pénzt amit szerzel (festés,lámpák,felni,stb..), valamivel jobb  játékélményt biztosít.
Last Edit: 2015-05-16 20:28:34 by zekk

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Ötletek a shoprendszerre
#24 2015-05-16 21:00:19
crys te sosem fogod szerintem megérteni, hogy unalmas már a jól bevált szerver. semmi látszólagos változás nincs, tudom hogy te sokat fejlesztgeted a kompabilitását a frissítésekhez, de ez szinte láthatatlan egy külső embernek. amúgy dd-re sem lenne zavaró, ott a térképen a kiskockák teamszínben.. meg az ember neve is ki van írva ugye. de meg lehetne azt is oldani hogy halvány nyilak mutatják körbe hol van a csapattársad. az autó festés meg szerintem egy normálisabb szerveren elengedhetetlen, hagy szabjam már személyre a kocsit ha lehet. az ilyen kis változások sokkal konfortosabbá teszik a szervert és ezek miatt jönnek vissza szívesen az emberek. ott a neonos ötletem is, azt még sehol sem láttam más szerveren, egyedi lenne teljesen. ez is vonzó lehet egy játékos számára. az újabbnál újabb mapok szerintem már kevesek ellátni a játékostáborunkat, jópáran átszálingóznak inkább ffsre.. ott is fent van az összes map ami nálunk is, csak ugye mivel ott van mire elkölteni a pénzt amit szerzel (festés,lámpák,felni,stb..), valamivel jobb  játékélményt biztosít.

./asslick ZeKK

Teljes mértékben igaza van zekknek szerintem. :3


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: Ötletek a shoprendszerre
#25 2015-05-17 09:41:59
Egy probléma van: DD-n szerintem az emberek 99%-a leszarja ezeket a dolgokat, DM miatt meg már szoptam eleget, szóval oda tuti, hogy a büdös életbe többször nem fogok pluszdolgokat csinálni. Persze Gr0x csinálhat, de én biztosan nem fogok semmit se csinálni DM-re, mert így is geci sok időt vett el feleslegesen azokkal a dolgokkal, hogy autista mapperek fos mapjait rakják fel ami tele van errorral, még a meta.xml-t is képtelenek megszerkeszteni rendesen valid XMLként. A másik meg, hogy a közösség kurvára nem érdemli meg, hogy bármi egyedit csináljak oda, akármilyen fejlesztés volt, DD-n nem hepciáskodtak, hanem örültek neki, DM-re meg mikor feltettem jobb esetben fel sem tűnt nekik, rosszabb esetben pedig jött, hogy mekkora szar minden. Arról még annyit, hogy ha látszólagos változtatás nincs, akkor gondolom a godstatsot is leszedhetem DM-ről, mivel ugyanaz az egész azzal meg anélkül is, szerintetek, meg az összes DM-es hálátlan geci szerint (tisztelet a kivételnek). Mikor elkezdtem, elég sok kedvem volt az egészhez, aztán egyre kevesebb a kibaszott DM szerver miatt, de most már semennyi sincs, szóval szerintem egyszerűbb lenne inkább megszűntetni, mert úgy is a DM szerver egyedül 20% RAM-ot visz, mivel nyílván nektek 1500 map kell oda, telebaszva minden szarral, amikor kb. mindig ugyanazok a mapek mennek ha felnézek....

ZeKK

  • DM member
  • 106 hu
Re: Ötletek a shoprendszerre
#26 2015-05-17 12:39:06
Nekem is van egy problémám: Elejétől kezdve nem értem minek csináltál a GoD-ból multi klánt. Oké hogy vannak a klánba jó DM-esek, de attól még a GoD az DD klán és ilyen felfogással az is marad. Ha ennyire zavar akkor szüntesd meg a DM részleget meg a szervert is, majd játszunk máshol. Legyen úgy ahogy óhajtod, maradjon minden a megszokott kerékvágásba, ne legyen semmi fejlesztés, fásuljon el ez az egész szerver. Már megszoktuk. Amúgy meg rajtad  kívül van a klánba még scripter aki próbálkozik fejlesztésekkel, amik eddig elég jónak ígérkeznek. Ha egy kicsit több kedve lenne az egészhez, akkor ő szopna helyetted, neked meg nem kéne hallgatnod, hogy a DM részleg már megint siránkozik.

 

Designed by Surge