Author
Topic: VISSZAAAAAAAAAAAA  (Read 4298 times)

DeToX

  • Wannabe
  • 18 hu
VISSZAAAAAAAAAAAA
2015-06-06 09:18:18
Játékban használt nevem:~xDeToX!
Előző neveim:-
Születési idő:2002.01.06
Lakóhely:Nagyatád
Játék kezdésének éve:2013
Előző klánjaim:/AiR\,^LoD#,//RHP\\,|-rG-|, kissebb clanok
Ebben vagyok jó (DD,race vagy DM):DM
Itt játszom, játszottam:GoD dd,GoD dm,EfE,Elite Players
Beszélt nyelvek:Magyar,Német,
Miért szeretnék tag lenni:Szeretnék bekerülni a clanba szeretek a GoD szervereken játszani kijövök a tagokkal.Sokat vagyok aktív szerintem van esélyem bekerülni a clanba ,megérdemelnék egy esélyt.Tudnák segíteni cw kbe ha kell szervezni is tudok hétvégenként.
Egyéb információk:Nagyatádon élek 13 éves vagyok álltalában normális :D jó tanuló vagyok szeretek sportolni.Youtube csatornát vezetek.


                                                Üdvözlettel:~xDeToX!
Last Edit: 2015-06-17 00:51:56 by Crys

Menta

  • Nolifer
  • 101 ch
Quote
a büdös nyomorék csicska formádat exAmp .. hozzád se szoltam te cigány irogatok yecgaa val meg aero val h ,,miwa ti se vagytok suliba" erre kibannol indok:admin szidás 12 hour EBBE MI A SZIDÁS BAZDMEG ?ieneknek admint adni.a büdös nyomorék csicska formádat exAmp .. hozzád se szoltam te cigány irogatok yecgaa van meg aero val h miwa ti se vagytok suliba erre kibannol indok:admin szidás 12 hour EBBE MI A SZIDÁS BAZDMEG ?
2015-05-22 09:56:58

DeToX

  • Wannabe
  • 18 hu
Menta az már megvolt oldva :D és nemtom hogy jön ide

Gr0x

  • Leader
  • 277 hu
Quote
kijövök a tagokkal
Quote
a büdös nyomorék csicska formádat exAmp .. hozzád se szoltam te cigány irogatok yecgaa val meg aero val h ,,miwa ti se vagytok suliba" erre kibannol indok:admin szidás 12 hour EBBE MI A SZIDÁS BAZDMEG ?ieneknek admint adni.a büdös nyomorék csicska formádat exAmp .. hozzád se szoltam te cigány irogatok yecgaa van meg aero val h miwa ti se vagytok suliba erre kibannol indok:admin szidás 12 hour EBBE MI A SZIDÁS BAZDMEG ?
2015-05-22 09:56:58
így

DeToX

  • Wannabe
  • 18 hu
Gr0x nézd az mikor volt meg az mikor van


DeToX

  • Wannabe
  • 18 hu
és akkor tisztességesen is voltam kiakadva

SiMo/\/

  • Nolifer
  • 273 hu
  • bitch
Quote
kijövök a tagokkal
Quote
a büdös nyomorék csicska formádat exAmp .. hozzád se szoltam te cigány irogatok yecgaa val meg aero val h ,,miwa ti se vagytok suliba" erre kibannol indok:admin szidás 12 hour EBBE MI A SZIDÁS BAZDMEG ?ieneknek admint adni.a büdös nyomorék csicska formádat exAmp .. hozzád se szoltam te cigány irogatok yecgaa van meg aero val h miwa ti se vagytok suliba erre kibannol indok:admin szidás 12 hour EBBE MI A SZIDÁS BAZDMEG ?
2015-05-22 09:56:58
így

ó máj kád

DeToX

  • Wannabe
  • 18 hu
Most miért illeszti be ezt mindenki jogosan voltam ideges .?.?

Botond

  • Inactive
  • 5 hu
Elfelejtetted beleírni A JR-edbe, azt, hogy jumper vagy.;)

Viko

  • Geek
  • 63 hu
Valaki bannolja már a gyereket fórumról.. Kurva unalmas hogy 50 JR-je lett már elutasítva és nem unja meg...

 

Designed by Surge