Author
Topic: Equip  (Read 7154 times)

Equip#<~

  • Inactive
  • 7 hu
Re: Equip
#15 2015-06-11 13:45:51
Nem jártam fel GoD-ra, igen, mivel bannolva voltam, igazából teljesen jogosan.. Mióta unbannolva lettem pár hete talán, többet járok fel, és már amikor NsG-s lettem, akkor is jártam fel a szerverre.. Tudom, hogy néha kitört belőlem a rosszindulatúság, és mindenkit addig szidtam, meg hibáztattam, ameddig csak tudtam.. De ez az időszakom konkrétan megszűnt, néha van még ilyen, de akkor is visszafogom magam és próbálok viselkedni.. Teljesen mindegy, hogy miért vagyok olyan amilyen most, talán egyszer helyrejön minden, de még így is azt mondom, hogy normálisabb vagyok sokkal, mint voltam.. Sokat változtam a régi időkhöz képest szerintem.. Egyre többet próbálom aktivizálni magam a szerveren és nem nagyon járni fel máshova, ez úgy látszik sikerült eddig, az elmúlt pár napban.. Talán ez lehetne az utolsó esélyem, aztán ki tudja mi sül ki belőle.. Igen, sokszor próbálkoztam itt, és mindig úgy voltam vele, hogy áhh, szarok bele, majd lesz valami, vagy ha megunom kilépek, meg ilyenek.. De mint mondtam, sokat változtam, szerintem.. Mellesleg tudom Crys, hogy még mindig nem csíped a fejem, teljesen megértelek, hogy miért.. De hát ami megtörtént azzal már nem lehet mit csinálni.. Nem fogok sajnálkozni meg semmi, egyszer talán elhalványul ez az egész dolog, vagy nem, ki tudja.. Próbálom a lehető legtöbbet kihozni magamból.. Nem akarok megmagyarázni semmit, mert felesleges.. Tudom miket mondtam, stb.. És akkor sem haragszok meg ha a régi dolgok miatt nem kerülök be.. Teljesen a Ti döntésetek minden.. Teljesen megértem mind az elutasítást, mind a támogatást, és köszönöm őket..:)

iDaveeY

  • DM member
  • 315 hu
  • Yea its me bitches
Re: Equip
#16 2015-06-11 16:39:57
vissza a régi equipet :(((((( le a pontpontponttal :C

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: Equip
#17 2015-06-11 17:23:29
Én támogatnálak, de vannak kizáró okok ami miatt nem tudlak, és sajnos ez több mint a jó pontod.

Sajnálom hogy megváltoztál, régebben normálisabb voltál, most ilyen visszahúzódós , nem beszélek senkivel kategóriába tudlak besorolni, a játék tudásoddal nincs gond, csak néha nem értem a viselkedésed.

ZsoXa

  • Nolifer
  • 240 hu
Re: Equip
#18 2015-06-11 21:21:34
"Régebben normálisabb voltál a'la examp": Kicked and permabanned by Crys
Nem veszünk be senkit csak mert fél év után feltalált a szeróra 5percre és írt 1 jr-t.
Majd ha játszottál legalább 1 hónapot aktívan itt, akkor vissza lehet erre térni. Addig nyitva hagyom ezt a jr-t

Gr0x

  • Leader
  • 277 hu
Re: Equip
#19 2015-06-12 20:23:20
Próbaidő szintén, üdvözöllek a klánban.

 

Designed by Surge