Author
Topic: N-edik DM átalakítás  (Read 23460 times)

Viko

  • Geek
  • 63 hu
Re: N-edik DM átalakítás
#15 2015-07-15 15:56:02
viko még ott is fixelgetni fogja magát -smiley helye-

+ !

SiMo/\/

  • Nolifer
  • 273 hu
  • bitch
Re: N-edik DM átalakítás
#16 2015-07-15 16:23:42
Szerintem kurvára nincs értelme kibaszni embereket azért, hogy utána visszavegyük őket. Ráér a kibaszás a teszt utánra szerintem bőven, vagy majd ti fogjátok a jogosultságaikat elvenni/visszaadogatni? Amit ugye eddig is nagyon "lelkiismeretesen" """csinált""" mindenki. :D

Én szerintem az inaktívakat kéne kirakni.... van olyan tag akit még életembe nem láttam. De részemről oké ez a "teszt". :D

iDaveeY

  • DM member
  • 315 hu
  • Yea its me bitches
Re: N-edik DM átalakítás
#17 2015-07-15 18:09:43
Szerintem kurvára nincs értelme kibaszni embereket azért, hogy utána visszavegyük őket. Ráér a kibaszás a teszt utánra szerintem bőven, vagy majd ti fogjátok a jogosultságaikat elvenni/visszaadogatni? Amit ugye eddig is nagyon "lelkiismeretesen" """csinált""" mindenki. :D

Én szerintem az inaktívakat kéne kirakni.... van olyan tag akit még életembe nem láttam. De részemről oké ez a "teszt". :D

ja bazdmeg rototti kelecar meg fm omfg kik ezek csak a helyet foglalják.. :DDDDDDDDD

SiMo/\/

  • Nolifer
  • 273 hu
  • bitch
Re: N-edik DM átalakítás
#18 2015-07-15 18:55:54
Szerintem kurvára nincs értelme kibaszni embereket azért, hogy utána visszavegyük őket. Ráér a kibaszás a teszt utánra szerintem bőven, vagy majd ti fogjátok a jogosultságaikat elvenni/visszaadogatni? Amit ugye eddig is nagyon "lelkiismeretesen" """csinált""" mindenki. :D

Én szerintem az inaktívakat kéne kirakni.... van olyan tag akit még életembe nem láttam. De részemről oké ez a "teszt". :D

ja bazdmeg rototti kelecar meg fm omfg kik ezek csak a helyet foglalják.. :DDDDDDDDD

lécy maragy csönbe bántód a Tomato szféráját dévi lécy....

Rock3r

  • Senior member
  • 58 hu
Re: N-edik DM átalakítás
#19 2015-07-18 02:38:43
eLBe ezt is énekeld meg majd.
Ha nem lesz jó akkor majd viko fixeli.
Last Edit: 2015-07-18 02:41:16 by Rock3r

 

Designed by Surge