Author
Topic: GoD DM teamwar  (Read 13491 times)

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
GoD DM teamwar
2015-09-14 19:50:51
Sziasztok!
Mostanában észlelhető volt hogy nem volt war a DM résznél ennek megvoltak az okai is

De most szerveznénk egy GoD egymás elleni wart

Ha nem értenéd most elmagyarázom.

Szóval lenne egy "GoD A" és egy GoD B" team a csapatokat Ati és Gr0x fogja válogatni szóval nem lesz az hogy: "De én vele akarok lenni."

Erre azért van szükség, hogy tudjuk mik a hibánk, és min kell még javítani, ugyan is ez nem csak azért van hogy Funoljunk.

 Időpont még nincs

Spoiler (hover to show)
Last Edit: 2015-09-14 19:53:57 by Gr0x

ZsoXa

  • Nolifer
  • 240 hu
Re: GoD DM teamwar
#1 2015-09-14 20:18:02
tudjuk mik: másfél éve ugyanaz, nincs 5 map amin végig tud menni a team. Az ellenfél mapjairól már nem is beszélve.
Az okokat is mind tudják akik több ideje itt vannak. Azt is láttátok, milyen szépen lehet szopni gyakorlás nélkül waron.

Rég elmondtam mit kéne csinálni, kell fix 5 map. Azért lenne jr-nél a tesztelés is, hogy ezeket tudják az újonnan bevett playerek. Emellett war előtt kb 1 hetetek lenne megtanulni az ellenfél mapjait, amire a tagok nagy része úgyis lusta lenne. Hunterről nem is ejtenék szót.

A legnagyobb gond, hogy a "jobb" magyar DM-eseknek nulla motivációja van. Úgy meg nehéz bármit is elérni.

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: GoD DM teamwar
#2 2015-09-14 20:18:39
Megbeszélések ebben a facebook csoportban zajlanak: https://www.facebook.com/groups/993412890709441/

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: GoD DM teamwar
#3 2015-09-14 20:26:08
tudjuk mik: másfél éve ugyanaz, nincs 5 map amin végig tud menni a team. Az ellenfél mapjairól már nem is beszélve.
Az okokat is mind tudják akik több ideje itt vannak. Azt is láttátok, milyen szépen lehet szopni gyakorlás nélkül waron.

Rég elmondtam mit kéne csinálni, kell fix 5 map. Azért lenne jr-nél a tesztelés is, hogy ezeket tudják az újonnan bevett playerek. Emellett war előtt kb 1 hetetek lenne megtanulni az ellenfél mapjait, amire a tagok nagy része úgyis lusta lenne. Hunterről nem is ejtenék szót.

A legnagyobb gond, hogy a "jobb" magyar DM-eseknek nulla motivációja van. Úgy meg nehéz bármit is elérni.


Aki belépet szerintem tisztában van vele hogy egy közösségbe igen is kell áldozatot hozni, akár milyen furcsa is.
"Mindenkinek van félórája" ugye Para?

Komolyra fordítva a szót, én is dolgozom nekem is vannak dolgaim, még is tudok időt fektetni rá. Szóval ez "rendezvény" meg is mutathatja, hogy igazából kikre is lehet számítani, és ki díszszar a clanban.
Kell egy normális közösség, és lehet kovácsolni is, ehhez pedig ez az első lépés hogy amortizálni kell azokat akik szarnak az egészre.

(ilyen komolynak még nem is láttatok hee XD)
Last Edit: 2015-09-14 20:28:24 by .exAmp#

Woods

  • Geek
  • 51 hu
  • ♥ Sword Art Online ♥
Re: GoD DM teamwar
#4 2015-09-14 21:14:11
Így van. ZsoXa a mapokat jelenleg is szavazzuk. Amik onnan kikerülnek elég nagy valószínűséggel a War mapjaink lesznek, de az sem jó ha folyamatosan ugyan az van, mert megunjuk. Tehát 1-2 havonta ( attól függ mennyit játszunk rajtuk ) minden képpen változtatni kéne szerintem. De ez még ki alakul, egyenlőre szerintem ez a kis lépés is elég nagynak számít, hisz eddig semmi nem volt.
Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.
~Winston Churchill~

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: GoD DM teamwar
#5 2015-09-22 04:37:26

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: GoD DM teamwar
#6 2015-09-22 07:04:20
Azert mert zart te kurva

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: GoD DM teamwar
#7 2015-10-01 07:20:58
Igen, viszont elég viccesen néz ki, hogy a foundernek nem nyitja meg.

eLBe

  • Nolifer
  • 175 hu
  • GoD Rap Triology
Re: GoD DM teamwar
#8 2015-10-04 13:58:31
Valaki vegyen már be a skype csoportba

 

Designed by Surge