Author
Topic: Szégyen.  (Read 3491 times)

Joriol2

  • DM member
  • 16 hu
  • a god
Szégyen.
2016-01-30 16:32:04
Nos srácok ennek a csodás szervernek is jön a vége már ezt meg bírom jósolni.. kb minden második traninger noob-okat szedtek fel és még véditek hogy milyen jó játékos, aki még az alapokat se ismeri ezen belűl a |DM|-részlegre gondolok  a scripterek semmit se csinálnak a szerveren adminok/tulajok sehol/nem a dolgukat végzik.
(Viszont 'examp'-ot sikerült kitakarítani nagy +1).
Végűl de nem utolsó sorban pedig olyan emberek kezébe adjátok az irányítást aki azt se tudja mit csinál most nem példálózok de tudja kiről van szó.


(mielőtt valaki azt mondaná hogy ez egy szaros ub kérelem már meg is előztem mivel ez egy szerverminősítés volt). Végül hogy ha új vagy ne gyere erre a szerverre. Nem jársz jól. 
Betelt a pohár, Mentem.


Üdv, Joriol2#
mit nezel, megusselek

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: Szégyen.
#1 2016-01-30 16:39:30
Quote
(Viszont 'examp'-ot sikerült kitakarítani nagy +1).

Na ja, főleg hogy nemsokára ub-znek

Beni

  • Senior member
  • 173 hu
  • Titulus
Re: Szégyen.
#2 2016-01-30 16:44:19
Életedben elsőnek látod a srácot még csak hozzád se szólt de te már elkezdtél neki pattogni.
Ha meg ez a véleményed a leaderségről nem volt muszáj itt játszanod van millió meg egy másik Dm szerver.
Nem

Joriol2

  • DM member
  • 16 hu
  • a god
Re: Szégyen.
#3 2016-01-30 16:47:33
Életedben elsőnek látod a srácot még csak hozzád se szólt de te már elkezdtél neki pattogni.
Ha meg ez a véleményed a leaderségről nem volt muszáj itt játszanod van millió meg egy másik Dm szerver.
Ez így van és ahogy gyönyörűen leírtam megyek is máshova nem kötelező nekem itt játszanom:3
mit nezel, megusselek

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Szégyen.
#4 2016-01-30 17:08:33
Simon mint coleader

Dokinas

  • Nolifer
  • 112 hu
  • Platonic homosexual

 

Designed by Surge