Author
Topic: Jog Kiosztás.  (Read 5376 times)

Atiii

  • Active
  • 28 hu
Jog Kiosztás.
2016-02-03 17:23:40

Halihó!

A mai napon elvettem minden DM részlegre vonatkozó embertől a jogosultságot, majd ezeket újra kiosztottam! Ugyan is vannak olyan tagok akik inaktívak vagy esetleg nem tagok és még van jogosultságuk.
A csapatba csak az kaphat Seniort aki a mappok törlésével, szelektálásával foglalkozik, vagy régóta tag és aktív! Ez ellen nem nyitok vitát, azért nem mert így úgy cimbora és neki kell ilyen olyan jog, NEM! Beni tegnap írt egy topicot melyben leírta,hogy mik a szabályok, ennek alapjaként nem is lesz szükség Senior más tagoknak!

Valamint kaptam egy kis fejmosást amit szívesen fogadok mindig, ugyan is,hogy pár tag az elmúlt pár hétbe nagyon lecsúszott az "Inaktív " részbe. ennek hatására csak (5) db tagunk volt DM részre és úgy döntöttem veszek fel embereket, ám rosszul vették a tagok,hogy őket nem kérdeztem meg. JOGOS!

Mai naptól NYITVA  a felvétel a DM részlegre, az elutasítás (2db) -1 kommenttel érvényes. (persze külön-külön embertől)  Az elfogadáshoz pedig 5! ismétlem 5db +1 komment szükséges.

ui:  -1 alatt lehet érteni akár a Nem szót is illetve a +1 alatt pedig az Igen, támogatom címszót.

Üdv Ati!
Last Edit: 2016-02-03 17:25:46 by Atiii

ZsoXa

  • Nolifer
  • 240 hu
Re: Jog Kiosztás.
#1 2016-02-05 19:25:36
Kedves Ati!
A Senior rendszer nem a haverságról és nem is arról szól, amit te tulajdonítasz neki. Az jogosult Senior-nak lenni, aki megbízható admin, képes példát mutatni a szerver játékosainak és elég ideje tag. Lényeges, hogy (lehet te nem tudsz róla) a senioroknak minden szerverünkön van adminja és nem csak a saját részlegének a szerverén. Ez nem tudom, hogy miben segít pl mapok szelektálásában.
Inaktivitással miért veszítené el bárki ezt a jogosultságát?

Tgfről amúgy 60milliószor el lett mondva, de elmondom még egyszer:
A tgf-nél a vote-ok (only a saját tagjaink szavazata számít) arra szolgálnak, hogy a csapat vezetője ELDÖNTSE, hogy az adott játékost érdemes bevenni, vagy sem.

Úgy gondolom, hogy amit te írtál a tgf elfogadására az egyszerűen elfogadhatatlan.
Ezek szerint a klán teljes vezetősége megkerülhető lehetne csupán 6 kedves tag beleegyezésével. ( Mellesleg nem írtad le, hogy melyik az ökölszabály az elfogadás/elutasításban )
Remélem sikerült tisztázni pár fogalmat, amennyiben valami kérdésed van keress meg bátran :)

Üdv,
ZsoXa

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Jog Kiosztás.
#2 2016-02-05 19:47:32
Amúgy ő kicsoda?

ZsoXa

  • Nolifer
  • 240 hu
Re: Jog Kiosztás.
#3 2016-02-05 19:56:08
A teamek vezetői? DM-en Simon, DD-n meg Doki. Atiii nem tudom milyen szerepet tölt be, Crys-t kéne megkérdezni erről.

Peso

  • Senior member
  • 185 hu
    • http://godclan.hu
Re: Jog Kiosztás.
#4 2016-02-05 20:15:41
Megjött apa :DDDDDDDD
Nem.

Gr0x

  • Leader
  • 277 hu
Re: Jog Kiosztás.
#5 2016-02-05 23:07:09
Elég durva ez az ovi ami itt megy, a comic sansról meg ne is beszéljünk :D

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Jog Kiosztás.
#6 2016-02-06 01:05:48
Reméltem, hogy nem csak engem zavar. A comic sans

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: Jog Kiosztás.
#7 2016-02-10 04:16:13

Üdv Ati!


Saját magadat üdvözlöd? Az már komoly. :)

 

Designed by Surge