Author
Topic: Szavazás  (Read 19469 times)

E1

  • Wannabe
  • 18 rs
  • Cancer.
Szavazás
2016-07-01 14:03:40
A sok GoD-ba való jr-t illetően szeretnék témát nyitni.Tökéletesen megértem, hogy azok mondhatnak +/- -t, akik a God tagjai,de kicsit demokratikusabbak kéne, hogy legyetek.
Sau már valamelyik jelentkezés alatt megemlítette, hogy csak azok szavazata érvényes akik a GoD tagjai,de egyidejűleg figyelni is kéne a "normálisabb" játékosok véleményére is.Mivel~tudni illik a GoD-dd részlege MÉG nem annyira aktiv~ ezek a "normális" játékosok/playerek  játszanak velük a legtöbbet, ők IS ismerik/tudják a jr-t beküldő ember személyiségét (ha azt nevezhetem annak), tudását,stb.

Most mert valaki godos, és nemismer a szerverről egy bizonyos személyt nemkell rögtön lefokozni képességét.Lehethogy annak is sok tudása van máshonnan. :P

Lényeg az egésznek, hogy kicsit nemártana bevonni más véleményét is a GoD-os tagokon kívül.
Ezzel panaszból áttérek ötletre :ÖÖ
Tanácskozva kiválasztatok egy meghatározott létszámú "normális" játékosokból álló csoportot, aki még ha igényt illeti bele tud szólni egyes ügyekbe.

don't judge me.

Beni

  • Senior member
  • 173 hu
  • Titulus
Re: Szavazás
#1 2016-07-01 16:08:31
Jó ötlet! És akkor talán nem lenne annyi dísz szar godban aki játszani se tud de még inaktív is. Hehe mint én régen. Amúgy támogatom az ötletet
Nem

DMNK’

  • Nolifer
  • 163 hu
  • DD Leader
Re: Szavazás
#2 2016-07-01 16:55:26
Remek ötlet, teljes mértékben egyet értek!

SiMo/\/

  • Nolifer
  • 273 hu
  • bitch
Re: Szavazás
#3 2016-07-01 20:43:25
Jó ötlet! És akkor talán nem lenne annyi dísz szar godban aki játszani se tud de még inaktív is. Hehe mint én régen. Amúgy támogatom az ötletet

Te még most sem tudsz játszani bro...

E1

  • Wannabe
  • 18 rs
  • Cancer.
Re: Szavazás
#4 2016-07-01 21:05:55
Somin dont bi rud end helf london. pisz

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Szavazás
#5 2016-07-01 21:38:33
retard ötlet, dd szempontjából tutira, dmhez nem értek, de ott sincs egy godon kivüli embernek se ehhez. Vegyük a példát hogy egy olyan player jelentkezik godba aki nem godon szerezte a tudását, mivel egy pár tagunk ismeri a használható játékosok java részét, ezért kevés az esély arra hogy olyan játékos jelentkezik, akit nem ismerünk, de mondjuk titokban egy rico-szintű player. DM-ben is nagyjából ez a szitu. Ez most nem arról szól hogy ki legyen admin és ki nem, (ahhoz hamarabb lenne köze a communitynek) de mivel ez nem az, és nem kell attól tartani hogy kihasználná a jogait, mivel ezek megfosztására is van lehetőség.


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

E1

  • Wannabe
  • 18 rs
  • Cancer.
Re: Szavazás
#6 2016-07-01 22:01:41
Én csak ezzel azt szeretném elkerülni, hogy olyan személy ~kapjon jogot~ akit a nép nem szeret és a godos tagok ezt nemtudva megszavazzák.Nem akarok a god kárára menni, lehethogy az az illető egy igen skilles személy,de ha rossz személyiséggel rendelkezik, azt a vele együtt játszó játékosok tükrözhetik le nektek a legjobban.

E1

  • Wannabe
  • 18 rs
  • Cancer.
Re: Szavazás
#7 2016-07-01 22:13:58
Ha azért szeretnétek felvenni valakit, hogy a szervert megjavítsa, akkor pedig figyelembe kéne venni a játékosok véleményét is.
Lehethogy hülye példa, sőt igenbiztos,de szerintem általában miért van ilyen zeneversenyeken +1 szavazat a nézőktől?
Mivel ez egy szórakozásra kitalált dolog,ahogyan a szerver is, és a god tag pedig elsősorban nemazért van hogy játsza az eszét, hanem hogy segitsen/ stb a többi játékosnak a megfelelő problémákban.
Mivel ez a szerver régóta nem olyan szerverként visekledig,ha egyáltalán viselkedett,hogy cw-kre szolgáljon annó, akkor priorításként a itt SZÓRAKOZÓ játékos megsegítése/útbaigazolása.
Csak ennyit akartam még hozzátenni Hederi a kommentedhez.

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Szavazás
#8 2016-07-01 22:31:50
A szerver olyan amilyen, de ahhoz hogy valaki segítsen az ott játszó playereknek, nem feltétlen muszáj tagnak lennie, sőt vannak olyan moderátorok a szerveren akik nem godosak de ki érdemelték ezt a jogot (hozzá teszem vannak olyanok is akik nem érdemelték ezt ki). Adminnak jelentkezni nem tudom van-e lehetőség, de azt jobb ötletnek látnám, de ő nekik is van saját életük nem tudhatnak a szerveren lógni 0-24-be. Ha panaszod van valaki/valamivel kapcsolatban azt megteheted itt a weben, én sem járok már sokat fel a szerverre, de ide szinte minden nap fellátogatok. Egyébként nagyjából próbálunk olyan játékosokat felvenni akik nem élnek vissza a jogaikkal (bár volt már rá példa sajnos, ez igaz) . A jelentkezésekhez pedig oda írhatjátok a véleményeteket kulturált formában nem pedig szimplán egy - , + jelzéssel mert ezzel nem igazán tudjuk hogy miért ez a véleményed az adott emberről. Elolvassuk és valamilyen szinten figyelembe is vesszük, de nem ez alapján fog eldőlni. Egyébként konkrét személyre gondoltál hogy megírtad ezt az ötletet vagy csak elővigyázatosságból? Ha valakire gondoltál kérlek írd le nekem hogy kire és mi okból, nem is muszáj itt, elég ha pmben megbeszéljük vagy felveszel skypeon, közös célunk (szerint) hogy megpróbáljuk eltávolítani a szerverről a nem oda tartozókat és oda figyelni azokra akik olyanok.


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

E1

  • Wannabe
  • 18 rs
  • Cancer.
Re: Szavazás
#9 2016-07-01 23:08:22
Csakis elővigyázatosságból irtam ki, senkire sem akartam célozgatni (de megtehetném).

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Szavazás
#10 2016-07-01 23:16:34
Próbálunk minden olyan dolgot ki küszöbölni ami nem a szerverre és a webre tartozik csak egy 50-ből mondjuk jó ha van 10 olyan játékos aki hetente 1x felnéz a szerverre és a webre úgy nehéz, de remélem jó irányba haladunk.


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

DMNK’

  • Nolifer
  • 163 hu
  • DD Leader
Re: Szavazás
#11 2016-07-02 00:07:32
Ha rvcrw nem célozgatott, akkor én megtenném. Igaz, hogy már kibaszták, de mégis fel lett véve Inoue. Aki ismeri, az tudja hogy a megbízhatóságnak az ellentéte, és tipikus geci admin féle. Ha játszol a szerveren leszűröd ki milyen személyiség. Most hogy Gyu-t felvették, végre van egy megbízható, normális, aktív tag akihez lehet fordulni ügyes bajos dolgokkal, de egyes nem godos playerek, mint pl Dokinas, szarnak az egészre. Feljönnek, játszanak, bannolnak, mennek lolozni. Ez a bevett rutin. Most csak a saját esetemet mondanám:
Spoiler (hover to show)
Btw csak annyit akartam, hogy ha már most nagyon komolyba igyekeztek GoD-ot visszahozni nagy színvonalú szervernek, akkor az ilyen dolgokat mellőzni kéne. Ezért is lenne jó ötlet ha lenne pár embernek beleszólása a dolgokba, még ha csak JR-eknél is.
Last Edit: 2016-07-02 07:24:13 by Hype

E1

  • Wannabe
  • 18 rs
  • Cancer.
Re: Szavazás
#12 2016-07-02 11:13:53
Igaz nem akartam felhozni példát a témá(m)ra, de ebben az ügyben Hype-nak igaza van. A szervert nem úgy kéne megtartani, hogy olyan "régi" játékosoknak adtok jogot, akik ezt csak legtöbbször szórakozásra használják, mert (megint nemmondok példát) ezeknek a nagyrésze télleg tök hülyeségre fordítja ki *"előnyét (jogát)" ki ezt.

*Igen, pontossan kihasználja, hogy neki jó legyen.Azt pedig, hogy kidob/kikickel tökre mintha bemagyarázná saját eszének, hogy azt jól tette,miközben mindenki tudja, h tök feleslegesen tette meg.
Most nem akarok panaszkodni,mivel nemvagyok az a tipus aki mindig sír mindenen, és semmi sértődést nem akarok ezen.:Ugye dd-nek nagyon nincsennek szabályai,csak lökd le a másikat a lényeg.Napedig én már nemis tudnám megmondani mikor volt,de a közelmúltban amikor én meg egy godos tag maradt a pályán,..rám tudni illik,hogy szeretek kicsit viccelődni néha-néha,elkezdtem kb. körbe-körbe menni egy kis útvonalon.Őfelsége követett 1-2 körig, majd nemhogy tett volna valamit tisztességeset (idk:visszafordul és megvár),szépen kikickelt mert neki olyan kedve volt.Ilyen incidenseket kéne például lecsökkenteni.

E1

  • Wannabe
  • 18 rs
  • Cancer.
Re: Szavazás
#13 2016-07-02 11:14:15
De a témáról már nagyon eltértünk.

Sausage

  • Nolifer
  • 265 hu
Re: Szavazás
#14 2016-07-03 03:09:00
1.) Baszd meg! A véleményét mindenki nyugodtan leírhatja ezért van az, hogy te is és a hozzád hasonló regisztrált felhasználók is hozzá tudnak szólni a jelentkezésekhez, ezt csak ti nem csináljátok platform van rá. Én örülnék is, hogy sok játékos így tegyen -tudod a szemem nem szűri a hozzászólásokat- de nehogy már azt gondold, hogy bármit is ér a szavad abban a kérdésben, hogy ki legyen a klánban. Ennyi erővel én is dönthetnék, hogy ki kerül be a CwC -be, ha jól végig gondolod ez nem egy működőképes ötlet.
2.) Figyelj lesz Moderátorra jelentkezés, sőt azzal kezdtem, hogy NexoNnak adtam moderátort -remélem nem haragszol meg, hogy nem neked- és így utólag megkérnélek, hogy többször IRC-en ne próbálj meg moderátort tarhálni mert szarul veszi ki magát:/. Igyekszünk ember barátabbá tenni a GoD -ot csak mint ahogy már annyiszor említettem ez egy újra aktivizálódó klán és ez egy lassú folyamat. Hétről hétre haladunk előre, ez abból látható, hogy egy 2 hónapja borzasztóan pangott ez a klán. Szóval kicsit faszság., hogy most kezd el mindenki panaszkodni de folytassuk.
3.) Célozgatni akarsz? Akkor tedd baszd meg! Írj panaszokat azokra akikkel baj van ezek heti gyorsasággal bírálódnak el. (És ha lehet ne 1 blow miatt írjatok már.) Természetesen igen én is látom, hogy vannak emberek akik olykor visszaélnek ezzel a kiváltságukkal mint például Hardy, Doki vagy a kedves volt tagunk Inoue. Hardy-val már beszéltem és remélem rá jön, hogy az nem állapot, hogy mindenkit sorra banol. Ahogy észrevettem Doki csak egy embert nem kedvel és igazából nem tudom, ezt ketten kéne inkább megbeszélnetek, nem?, megkérem Dokit, hogy ne banoljon téged és akkor nektek Zárnám! ezt a vitát. Inoue meg szerintem még nem érett meg erre a klánra. A DM részébe nem tudom mennyire illik belemennem -leginkább talán semennyire- de ott is vannak érdekes moderátorok.


Spoiler (hover to show)


Lényegében Héderit ismételtem de legalább arra jó volt ez, hogy megmutassam az új aláírásom. És amúgy a [MODERÁLVA] szócskától sokkal viccesebb.
Last Edit: 2016-07-03 03:21:35 by Sausage

 

Designed by Surge