Author
Topic: UB Request  (Read 12373 times)

kismadi01

  • Wannabe
  • 10 hu
UB Request
2016-07-02 23:34:27
Nick: Macaroni, 1 mp-re lett Yampika2
Ok: Lelöktem Yampit és kikickelt, miután vissza léptem direkt átírtam a nevem Yampika2-re és erre kibannolt
Időpont: 2016.07.02
Admin: [GoD]yampika
Leírás: Ezért nem hiszem hogy bant kéne adni

E1

  • Wannabe
  • 18 rs
  • Cancer.
Re: UB Request
#1 2016-07-02 23:59:14
Quote
Feljönnek, játszanak, bannolnak, mennek lolozni. Ez a bevett rutin.

Ha nincs mellékelt története a kicknek akkor, botsy de ezvan megint.Ahogy hype megmondta.

don't judge meh.
Spoiler (hover to show)

Sausage

  • Nolifer
  • 265 hu
Re: UB Request
#2 2016-07-03 13:00:36
A kick lehet felesleges de könyörgöm, minek írod át a neved valaki más nevére? Őszintén ha meglátnám, hogy valaki Sausage2 névvel játszik "fake" reasonnel permát kapna.
AZ OKHOZ ÍRJÁTOK MÁR ODA A VALÓDI REASONT IS.

kismadi01

  • Wannabe
  • 10 hu
Re: UB Request
#3 2016-07-03 20:50:02
:(

PerFickt

  • Active
  • 30 hu
Re: UB Request
#4 2016-07-03 20:51:43
Ennyit ér hogy bevesznek minden biszem-baszom játékosokat a god-ba,nagyja kisgyerek, mint ezekről megítélve Yampika is aki nem bírja elviselni hogy valaki lelöki. Nem szeretnék beleszólni de Jó sok tag rég ki lenne rúgva ha én lennék a leader, mostani tagok 15 év aluliak

kismadi01

  • Wannabe
  • 10 hu
Re: UB Request
#5 2016-07-03 21:18:20
:'( :(

Hardy

  • Nolifer
  • 152 hu
Re: UB Request
#6 2016-07-04 07:16:26
Ennyit ér hogy bevesznek minden biszem-baszom játékosokat a god-ba,nagyja kisgyerek, mint ezekről megítélve Yampika is aki nem bírja elviselni hogy valaki lelöki. Nem szeretnék beleszólni de Jó sok tag rég ki lenne rúgva ha én lennék a leader, mostani tagok 15 év aluliak


MGMNDMBR!  ::)

Nekem hányszor sírtatok már, hogy jajj feljött az egyik player nevével játszani valami noname csicska, bannoljam már vagy valami. Még csak nem is a saját nevetek de már rítok, most meg az a baj, hogy ki lett bannolva egy ilyen egyén.
Anyátok se érti, hogy mit akartok...
Kibannolok 1 laggert 12 órára utána az én kurva anyámat.
Valaki szidja a te anyádat meg flegmázik veled, bannoljad már Hardy hát ez egy bunkó, vagy mute vagy valami.
Velem ugyan ezt csinálja valamelyik paprika jancsi? Admin abuse, köcsög hardy, visszaél, csak feljön, megbeszléli a lolos gémet oszt megy kockulni, napi rutin.
Rutin a faszom a seggetekbe már komolyan. :-)
GoD DD szerver színvonala a seggem alatt, annyi, ha nem több lagger, binder faszomöccse mint ffs-en, de hát ha ez a cél... Hajrá. Eredetileg nem azért kértem vissza modit, hogy DD-n bannolgassal, csak a régi emlékek magukkal ragadtak és elkapott a hév.  :'( Ezért bocsánat, bár nem nektek, hanem magamnak, többnyire.
Leginkább DM-en szerettem volna kicsit normalizálni a dolgokat, már amennyire 1 modival lehet.  ;D
Last Edit: 2016-07-04 07:23:31 by Hardy

WΛWΣ

  • Wannabe
  • 13 hu
Re: UB Request
#7 2016-07-04 11:31:09
10rangos is kevés lenne rendhez DD-n, meg más nevével játszani ügyes vagy gondolhatta volna hogy nem megdícsér érte

Tujafa

  • Active
  • 40 hu
Re: UB Request
#8 2016-07-04 13:48:47
Yampika nem 10?

QQ
boy who murders your wife

PerFickt

  • Active
  • 30 hu
Re: UB Request
#9 2016-07-04 13:57:47
Ennyit ér hogy bevesznek minden biszem-baszom játékosokat a god-ba,nagyja kisgyerek, mint ezekről megítélve Yampika is aki nem bírja elviselni hogy valaki lelöki. Nem szeretnék beleszólni de Jó sok tag rég ki lenne rúgva ha én lennék a leader, mostani tagok 15 év aluliak


MGMNDMBR!  ::)

Nekem hányszor sírtatok már, hogy jajj feljött az egyik player nevével játszani valami noname csicska, bannoljam már vagy valami. Még csak nem is a saját nevetek de már rítok, most meg az a baj, hogy ki lett bannolva egy ilyen egyén.
Anyátok se érti, hogy mit akartok...
Kibannolok 1 laggert 12 órára utána az én kurva anyámat.
Valaki szidja a te anyádat meg flegmázik veled, bannoljad már Hardy hát ez egy bunkó, vagy mute vagy valami.
Velem ugyan ezt csinálja valamelyik paprika jancsi? Admin abuse, köcsög hardy, visszaél, csak feljön, megbeszléli a lolos gémet oszt megy kockulni, napi rutin.
Rutin a faszom a seggetekbe már komolyan. :-)
GoD DD szerver színvonala a seggem alatt, annyi, ha nem több lagger, binder faszomöccse mint ffs-en, de hát ha ez a cél... Hajrá. Eredetileg nem azért kértem vissza modit, hogy DD-n bannolgassal, csak a régi emlékek magukkal ragadtak és elkapott a hév.  :'( Ezért bocsánat, bár nem nektek, hanem magamnak, többnyire.
Leginkább DM-en szerettem volna kicsit normalizálni a dolgokat, már amennyire 1 modival lehet.  ;D
Hát hogy csak úgy átváltja a nevét megértem, de kikickeli azért mert lelöki az eléggé nem fair dolog, ez miatt is már Yampika a hibás. De hogy átnevezi magát, nem kéne bannolni, hisz ok volt hogy kigúnyolja..

Hardy

  • Nolifer
  • 152 hu
Re: UB Request
#10 2016-07-04 14:52:17
Ennyi erővel mondvacsinált okkal eltöröm a lábad, nem teszel ellene semmit? :D
Nem így működnek a dolgok...
Az a része meg, h lelökte és azért kickelte, nos... Engem is rengetegszer vádoltak már azzal, hogy ezért kickeltem/bannoltam valakit, persze ez csak a ferdítés része volt.
Azt már nem írta oda a delikvens, hogy egy kis idegesítő seggdugasz akit ha tehetném az egész életből kibannolnám.  ;D ;D
Én az ilyen ub requesteknek a felét se hiszem el, te még új vagy ezen a téren, szóval ez megbocsájtható hiba.
Yampika amúgy meg csira ez tény, kevesebbért bannol mint én, de a laggerekkel nem foglalkozik egyáltalán.  :-\
Last Edit: 2016-07-04 14:55:39 by Hardy

PerFickt

  • Active
  • 30 hu
Re: UB Request
#11 2016-07-05 00:32:51
Ennyi erővel mondvacsinált okkal eltöröm a lábad, nem teszel ellene semmit? :D
Nem így működnek a dolgok...
Az a része meg, h lelökte és azért kickelte, nos... Engem is rengetegszer vádoltak már azzal, hogy ezért kickeltem/bannoltam valakit, persze ez csak a ferdítés része volt.
Azt már nem írta oda a delikvens, hogy egy kis idegesítő seggdugasz akit ha tehetném az egész életből kibannolnám.  ;D ;D
Én az ilyen ub requesteknek a felét se hiszem el, te még új vagy ezen a téren, szóval ez megbocsájtható hiba.
Yampika amúgy meg csira ez tény, kevesebbért bannol mint én, de a laggerekkel nem foglalkozik egyáltalán.  :-\

Mi az amit itt nem lehet elhinni? Fent voltam, láttam, persze Madi eléggé idegesítő játékos néha, de hát ok nélküli kick..Ne csodálkozzon már ha utána kigúnyolja.

PerFickt

  • Active
  • 30 hu
Re: UB Request
#12 2016-07-05 00:35:14
10rangos is kevés lenne rendhez DD-n, meg más nevével játszani ügyes vagy gondolhatta volna hogy nem megdícsér érte

Szerintem próbálj pontosítani a mondatodon pontokkal esetleg vesszőkkel mert nehezen vettem ki hogy mit írtál

DMNK’

  • Nolifer
  • 163 hu
  • DD Leader
Re: UB Request
#13 2016-07-05 00:46:39
10rangos is kevés lenne rendhez DD-n, meg más nevével játszani ügyes vagy gondolhatta volna hogy nem megdícsér érte

Szerintem próbálj pontosítani a mondatodon pontokkal esetleg vesszőkkel mert nehezen vettem ki hogy mit írtál

Aki nem fogyatékos, az így is megérti. :)
Last Edit: 2016-07-05 10:32:09 by Hype

Beni

  • Senior member
  • 173 hu
  • Titulus
Re: UB Request
#14 2016-07-05 09:54:58
De a godon játszók 90%-a fogyatékos.
Nem

 

Designed by Surge