Author
Topic: Metyu banolt  (Read 13763 times)

#LiGhT

  • Active
  • 34 hu
Metyu banolt
2016-08-18 14:07:29
Nick:LiGhT
Ok: Megemlítette hogy bajnokok lesznek a united-al én meg kiröhögtem.
Időpont: 2016.08.17
Admin: Mettyu
Serial: 08FF84CA05A2C76632A5901DA7E2A1F4
Leírás: Szerintem én csak igazat mondtam, a united és a bajnoki cím nem fér meg egy mondatban. Metyu egy abuser, Deegot leadernek!

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: Metyu banolt
#1 2016-08-18 14:38:59
Ez mondjuk tényleg vicces

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Metyu banolt
#2 2016-08-18 15:23:10
Kis divat barca szurkoló nemtudja, hogy 20 bajnoki címünk van(( Amúgy meg nem is mondtam ilyet csak random benyögtél valami "vicces" poént. Szóval rip

#LiGhT

  • Active
  • 34 hu
Re: Metyu banolt
#3 2016-08-18 15:31:56
screenshotolni kellett volna, tényleg ezért banoltál :D

#LiGhT

  • Active
  • 34 hu
Re: Metyu banolt
#4 2016-08-18 15:37:12
2016-08-17 15:36:37] [Output] : [GoD]Mettyu: cseh
[2016-08-17 15:36:37] [Output] : [QUIZ] [GoD]Mettyu nyereménye $10,000. A helyes válasz cseh volt
[2016-08-17 15:36:40] [Output] : * Chaos.#455983Azazel killed [GoD]#ffffffDokinas. (Vehicle)
[2016-08-17 15:36:40] [Output] : * Chaos.#455983Azazel killed /N/1ce. (Vehicle)
[2016-08-17 15:36:52] [Output] : [GoD]LaceK: MU idén bajnok lesz
[2016-08-17 15:36:55] [Output] : LiGhT: XD
[2016-08-17 15:36:58] [Output] : * LiGhT has been banned by [GoD]Mettyu.
[2016-08-17 15:36:58] [Output] : * LiGhT has left the game. [Banned]

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Metyu banolt
#5 2016-08-18 16:34:27
Report Mettyu for abusing. Rip in peace


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

DMNK’

  • Nolifer
  • 163 hu
  • DD Leader
Re: Metyu banolt
#6 2016-08-18 16:56:07
Engem is bannolt annó ilyesmi idokkal. Van hatalma, de agyban még nem érett meg hozzá. Várom Mettyu-t aki beolt fórumon, majd lebannol ha lát. YNWA. Remélem Sau nem csukott szemmel olvassa a fórumot és kijavítja a az utolsó bakit is. Mert ugye lacek meg baca már offosak :D

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Metyu banolt
#7 2016-08-18 17:23:15
"[2016-08-17 15:36:52] [Output] : [GoD]LaceK: MU idén bajnok lesz"

Már itt megbukott a topic amúúúúúúúúúúúgy. Hype te meg azt sem értem minek kommentelgetsz ide. Téged szimplán azért banoltalak gondolom mert egy fogyatékos vagy aki pont ilyen idegesítő mint a kommentjei. Az utolsó 2 sorod is bizonyítja, hogy mennyit csukott szemmel játszol általában

LaceK

  • Active
  • 47 hu
Re: Metyu banolt
#8 2016-08-18 17:53:26
Sau nem csukott szemmel olvassa a fórumot és kijavítja a az utolsó bakit is. Mert ugye lacek meg baca már offosak :D

Ja hogy bacával mi "offosak" vagyunk mert te olyan jól tudsz mindent hogy ki mért lép ki egy klánból :) Nem tudom amióta elutasították a jr-ed mindenhez oda commentelsz mint ha érdekelne is valakit a te agybajos véleményed... Az egy dolog hogy  van [GoD]-nak fóruma is lehet használni, de szerintem nem olyanoknak mint neked,hogy eszedbe jut valami és már mondod is... De ha ennyire akarsz ide írogatni csinálj egy topicot és írd bele minden egyes nap hogy mi bánt téged és hát ha valaki meg szán téged adója 1%-val
De az a utolsó hiba amit te halandzsázol nekünk remélem tényleg megcsinálja a Sau és tényleg valamit csinál már veled. 

#Woofie

  • Geek
  • 97 hu
Re: Metyu banolt
#9 2016-08-18 18:08:51
Jól vezet + nincs skillje = Mettyu By DR.DD Szakértő MEMBER Woofie

Elnézést DR. DM MEMBER PROFESSZOR WOOFIE

DMNK’

  • Nolifer
  • 163 hu
  • DD Leader
Re: Metyu banolt
#10 2016-08-18 18:22:13
Nem érdekel hogy miért léptetek ki, csak látom, hogy kiléptetek. Am meg egy kicsit visszavehetnétek abból az USA méretű arcotokból. Na ennyi a lényege annak amit gondolok. Nekem meg van a véleményem, meg is osztom ha akarod ha nem. Tudom, hogy ha te  valamire nem tudsz már mit mondani, akkor kussoljak el. Bízok Sau-ban, hogy ő tényleg olyan komolyan gondolja a szerver javítását, mint ahogy azt mondta. De amíg ilyenek kapnak jogot mint ti, addig GoD-on kisebb lesz a fun fact. Na de én nem fogok vitába keveredni ennél jobban, írjatok csak bátran reply-t, elolvasom és mosolygok rajta egy jót. Bye

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Metyu banolt
#11 2016-08-18 18:35:11
Van pofája arról beszélni, hogy milyen a "fun fact" a szerveren mikor olyan játékstílusban játszik mint valami nyugdíjas és ezzel eluntatja az összes értelmes embert:DDDDDDDDDDD Ha tényleg olyan rosszul használnám a jogomat akkor már terhelő vallomást tettem volna a serialodra. Ha érdekelnél

LaceK

  • Active
  • 47 hu
Re: Metyu banolt
#12 2016-08-18 19:53:56
Nem érdekel hogy miért léptetek ki, csak látom, hogy kiléptetek. Am meg egy kicsit visszavehetnétek abból az USA méretű arcotokból. Na ennyi a lényege annak amit gondolok. Nekem meg van a véleményem, meg is osztom ha akarod ha nem. Tudom, hogy ha te  valamire nem tudsz már mit mondani, akkor kussoljak el. Bízok Sau-ban, hogy ő tényleg olyan komolyan gondolja a szerver javítását, mint ahogy azt mondta. De amíg ilyenek kapnak jogot mint ti, addig GoD-on kisebb lesz a fun fact. Na de én nem fogok vitába keveredni ennél jobban, írjatok csak bátran reply-t, elolvasom és mosolygok rajta egy jót. Bye
Remélem Sau nem csukott szemmel olvassa a fórumot és kijavítja a az utolsó bakit is. Mert ugye lacek meg baca már offosak :D
Ha nem érdekel minek teszel véleményt ha az se tudod hogy mi történt?
Nincsen azzal bajom azzal hogy van egy véleményed, de tényleg rossz lehet a fun fact a szerón ha 0-24-be fórumon betyárkodsz a "Luxemburg" méretű agyaddal. Meg ha USA méretű pofánk a baj amit ha ketten érünk el azt fejenként lebontjuk az két EURÓPA  de ha így gondolod akkor csiszolunk még rajta hogy Kanada és Oroszország méretű legyen :) ???

Light ír egy ub kérelmet aztán már panaszkodol hogy METTYU A KURVA ANYÁD, BACA ÉS LACEK NAGY A POFÁTOK SZÓVAL A KURVA ANYÁTOK.

baca

  • Wannabe
  • 11 hu
Re: Metyu banolt
#13 2016-08-18 21:18:52
Először: teljesen egyetértek veled. Amíg a klánba voltam rengeteg alkalommal használtam a jogomat, főleg azért, mert 2 nappal utána jöttem fel és vettem észre, hogy kaptam jogot, miután kiléptem. Szinte annyi panaszt kaptam az admini tevékenységeimre, mint szeretett török barátunk, Dai Gaborindx. Szerintem büdös életemben nem írtam neked két szónál többet, akkor is a 'camper g*ci' mondat lehetett az, amit egyébként rajtad kívül mindenki elismert akkor a szerveren (bár lehet át kéne állnom a 'fun fact killer'-re). Te magyarázol, hogy milyen a szint a god szervereken és fórumon, kiket kéne banolni innen onnan, miközben te gyönyörű példáját mutatod annak, hogy ki az, akire a kutyának nincs szüksége egy nagy múlttal rendelkező communitynek.

Másodszor: ha nem tudod, hogy mi, hogyan és miért történt, akkor ne szólj már bele abba, hogy ki lép ki honnan vagy lép be esetleg. Írd meg az ötödik jelentkezésedet, hátha... esetleg kommentelek alá, ha gondolod, majd jóváhagyod, mint fórumfelelős és moderátor. Leírom majd én is a véleményem rólad, még akkor is, ha leszarod. :)

Harmadszor: jelenleg te vagy itt az, akinek vissza kéne vennie a pofájából hármunk közül.

Ui.: jó meccset toltatok Arsenal ellen. #kloppforpresident

DMNK’

  • Nolifer
  • 163 hu
  • DD Leader
Re: Metyu banolt
#14 2016-08-18 21:26:10
Quote
Light ír egy ub kérelmet aztán már panaszkodol hogy METTYU A KURVA ANYÁD, BACA ÉS LACEK NAGY A POFÁTOK SZÓVAL A KURVA ANYÁTOK.

http://semmelweis.hu/szemeszet/rendelesi-idok/ (recommended)

http://www.webbeteg.hu/cikkek/csecsemo_gyermekneveles/1406/mivel-fejlesztheti-gyermeke-iq-jat (highly recommended)

 

Designed by Surge