Author
Topic: Mi történt velünk az elmúlt hónapokban?  (Read 29536 times)

Fabia

  • Active
  • 27 hu
akkor volt kisbetűvel írandó amikor benne voltál az a gond..
Last Edit: 2016-12-20 01:21:20 by Fabia

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Ezt a hangok mondják a fejedben?

Fabia

  • Active
  • 27 hu
nyomd már el magad bazdmeg

woofie123

  • Inactive
  • 1 hu
HOL AZ ACCOUNTOM?

Peso

  • Senior member
  • 185 hu
    • http://godclan.hu
Elég jól sikerült
Nem.

SiMo/\/

  • Nolifer
  • 273 hu
  • bitch

Surge

  • Leader
  • 150 hu
Elég jól sikerült

Így 1 évre rá te is felébredtél :D ( amúgy igen, de valahol érthető.. A játékosok olyan szerverre szeretnek felmenni, ahol színvonalas adminok vannak, olyanok, akik tudják mi a dolguk, és tudnak helyesen írni! Pláne akkor, amikor ilyen "komoly" témáról van szó! )  :o
Last Edit: 2017-05-06 23:27:29 by Surge

Hardy

  • Nolifer
  • 152 hu
Hagyjuk már, godon senki sem kezdi nagybetűvel a mondatot és senki sem használ mondatvégi írásjeleket rajtam kívül. Ez köztudott. :D

Twistedx

  • Wannabe
  • 23 nl
  • Twistedx.
WAAAZAAAAAP Mettyu u old chemo patient! how is yo crazy white ass doin???? Talk to ya soon, girl. See ya later
I HAVE NO INBUILD FILTER BETWEEN MY BRAINS AND MY MOUTH.

Peso

  • Senior member
  • 185 hu
    • http://godclan.hu
Hagyjuk már, godon senki sem kezdi nagybetűvel a mondatot és senki sem használ mondatvégi írásjeleket rajtam kívül. Ez köztudott. :D

lehet azért mert godon senki se akkora homár mint te  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
Nem.

Hardy

  • Nolifer
  • 152 hu
Hagyjuk már, godon senki sem kezdi nagybetűvel a mondatot és senki sem használ mondatvégi írásjeleket rajtam kívül. Ez köztudott. :D

lehet azért mert godon senki se akkora homár mint te  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Elég fura érzés, hogy ezt egy meleg közli velem.  :-\

DMNK’

  • Nolifer
  • 163 hu
  • DD Leader

!Shadeey.

  • Moderator
  • 15 sk
fapfap

Flash.

  • Wannabe
  • 13 hu
    • Las Venturas RolePlay
mivanmár

Rainci

  • Inactive
  • 3 hu
Jól kihalt a szeró :( :/

 

Designed by Surge