Author
Topic: Simon waok és hódítani akarok : - )  (Read 2702 times)

SiMo/\/

  • Nolifer
  • 273 hu
  • bitch
Játékban használt nevem: #SiMo/\/

Előző neveim: Nagyon régen +Macska+ volt! 4éve Simon néven tolom!

Születési idő: 1998/10/10

Lakóhely: Debrecen :)

Játék kezdésének éve: 2010óta MTA, 2011óta DM kisebb-nagyobb kihagyásokkal!

Előző klánjaim: -rG- , -pG-(Dathefté volt),SoL, több jelentősebb klánban nem voltam

Ebben vagyok jó:  DM

Itt játszom, játszottam: GoD DM , FFS, TG, LxG ,UnitGames, AEG,

Beszélt nyelvek: Angol,Magyar

Skype cím: geri10104

Miért szeretnék tag lenni: Azért szeretnék tag lenni, mert meguntam a sok kis 1hét után megszűnő klánokat és a GoD-ban legalább tudnék bizonyítani nem csak azoknak akiket nagyjából megismertem a szerveren hanem a GoD-osoknak, főleg Parának :3!
A klánba ha bekerülök garanciát vállalok magamra azzal, hogyha hülyeséget csinálok repülhetek!

Magamról egy kicsi: 18 éves vagyok Debrecenben születtem és itt is élek, anyámmal élek, van egy öcsém 15 éves lesz! Középiskolában tanulok 12. osztályban marketing szakon amit bevallok nem a kedvencem!

Egyéb infó: Fél éve kezdtem el újra játszani egy kisebb kihagyás után! Ennek oka a régi laptopom volt amiről kb 20-30fps-el kellet tolnom meguntam és összeszedtem egy "új" gépre!Ha vissza emlékszek arra amikor kezdtem a DM-et akkor azt kell, hogy mondjam a GoD-on tanítottak meg játszani konkrétan! Nagyon a szívemhez nőtt a szerver remélem még évekig fog üzemelni és jó híre lesz!Szeretném ha Trialra bekerülnék!:)

Edit:
Serial:052A3816ECE35D773BD18CB3F0B1C9B3

Last Edit: 2016-12-23 18:10:24 by SiMo/\/

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
gyere baby +1


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Parának már nem kell bizonyítanod, de elfogadva.

 

Designed by Surge