Author
Topic: DM-JR  (Read 2884 times)

Martin56

  • DM member
  • 36 sk
DM-JR
2017-10-08 11:35:24
Játékban használt nevem: Martin
Előző neveim:Martin
A serialom:07927A4C05DCA622F6B8ECC2A2286384
Születési idő:1999.május.28
Lakóhely:Szlovákia
Játék kezdésének éve:2012
Előző klánjaim:FT,EyE,NSP,FX,
Ebben vagyok jó (DD vagy DM):DM
Itt játszom, játszottam:GoD,FT,FFS,TG,EyE,FX
Beszélt nyelvek:Angol,Német,Szlovák,Magyar,Francia
Skype cím:kiss15123
Mapok amiken jó vagyok:DM:Kacsa v2 v3,Rage just got shrekt 1.2,pusher v1 v2,Packy vol 13,level up,celebrate v1. 
Miért szeretnék tag lenni:Szeretném hogy ehez a tagfelvétel laphoz ne egy sablon  szöveget írjak de az lesz mivel más nem jut eszembe.Igazából azért szeretnék tag lenni mivel nincs egy rendes klánom mivel amikbe voltam azok nem voltak rendes klánok,vagy összeveszett mindenki mindenkivel vagy feloszlott a clán.Régebben kb 1 éve még a GoD-d clánba voltam,a teszt napomon kilptem mivel nem tartottam magam elég jónak de most vissza tértem abban az 1 évben elég sokat gyakoroltam hogy egy nromális klánba tudjak tartozni.Miért kellene bevennünk:Elég aktiv vagyok a szerveren szóval az aktivitásommal nem lenne gond.És szerintem nem is játszuk olyan rosszúl dd-be és dm-be se.
Egyéb információk:Én úgye 2012 kezdtem az mta pályafutásomat ebben az időkorban inkább dd-ztem és rp szervereken játszottam de 2014 be rátaláltam az ffs-re gamingra inkább os-en játszottam olyankor még nem tudtam hogy az os és a rendes dm miben különböznek.Majd egyre jobban tetszett nekem a dm és át álltam rendes dmre igaz nehezebb volt de nem adtam fel.Majd jött úgye a god és itt kezdtem úgy igazábban foglalkozni a dm-em dd-vel.UI:Elnézést a helyes írási hibákkért csak mivel szlovákiába élek ezért nekem nehezebb magyarul írni.
Last Edit: 2017-10-08 13:16:05 by Martin56

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: DM-JR
#1 2017-10-08 14:12:53
kapsz még egy esélyt, elfogadva.

 

Designed by Surge