Author
Topic: rpDii.  (Read 8188 times)

Kövér Lackó

  • Inactive
  • 1
rpDii.
2021-02-22 21:13:05
Nickname: A becsületes nevem rpDii.
Previous names: PeaCee, SetőfiPándor, Szűzhártya
My serial: B0E439BBD6B22D5A24D5F2F70B534E62
Date of birth: 2000. 10. 11. (Kettőezer tizedik hónap tizenegyedik napján láttam meg a szülészeti szobában a lámpa fényét.)
Location: Magyarországon belül Bács-Kiskun megyében a dél irányban a duna mentén található kis faluban tartozkodom és tengetem mindennapjaim.
Playing since: A pályafutásomat 13 évesen egy Minecraft szerveren kezdtem, ahol nagyon sok tapasztalatott és különleges kreativást szereztem.
Previous clans: Hát, volt egy saját klánom, egyedül voltam benne, de általában mindig én voltam a 2. legjobb a csapaton belül.
I'm skilled at (DD or DM): Ebből a 2-ből egyiksem.
I play, played here: cs 1.6, csgo, r6, lol
                     MTA-n belül: FFS, sR
Spoken languages: Hát ez attól függ mennyi iszok egy nap, de általában magyarul és kicsit cigányul is beszélek.
Skype address: -----
Maps I'm best on: Dust2, Inferno, Idézők Szurdoka, Órdító Szakadék, Cezike vol12, Kiwi Vanilia Coast
Why I want to join the clan: Mert szomorúan tapasztalom, hogy kevés aktív klántag van a szerveren, de, hogy őszinte legyek egy adminnak is bőven örülnék, persze ha sikerül a felvétel.
Why should we accept You: A kimagasló játéktudásom és potenciálom és a kommunikációs készségem sok energiát adna a csapat számára.
Other information: Általában 8 és 9 között kelem, de sajnos reggel 6kor  van székletem. Szeretem a csokit és a lányokat és persze a piát sem vetem meg. Egy gyárban dolgozom, ahol epermagozot és kondenzcsíkot gyártunk. A hobbim a rízsszámlálás és fiatal anyukák segítése ,mellesleg én tartom a narancspucolás lábkörömmel világrekordját.

Krepst!#

  • DM member
  • 6 hu
Re: rpDii.
#1 2021-02-22 21:18:38
Ezt egyértelműen plusszolom!😱🔥

Surge

  • Leader
  • 150 hu
Re: rpDii.
#2 2021-02-25 13:18:12
Elfogadva, üdv a klánban!

 

Designed by Surge