Author
Topic: Birka jelentkezés  (Read 3431 times)

Menta

  • Nolifer
  • 101 ch
Birka jelentkezés
2013-09-12 19:04:41
Játékban használt nevem: Birka
Előző neveim: .Danger meg még volt pár random nevem,amit idönként szoktam használni,vagyis ezelőtt 2-3évvel
Születési idő:1996.06.01
Lakóhely:Románia,Erdély
Játék kazdésének éve:[/b]2010,volt pár év kihagyásom,és nem is nagyon foglalkoztam a játékkal míg pár hete úgy nem döntöttem,hogy újra felrakom.Ekkor bukkantam egy összetartó közösségre,meg segítőkész emberekre a GoD DD szerveren.
Előző klánjaim:[/b]Nem voltam eddig klánba,de tisztában vagyok a "klánbeli szabályzattal" amit nem fogok megszegni.
Itt játszom,játszottam:GoD 100% DD,ezelőtt pedig különböző külföldi klánok szerverén játszottam.
Egyébb információk:Nos hát hol is kezdjem...16 éves srác vagyok,szeretem az akciófilmeket,és bármilyen meglepő lehet szeretek tanulni,épp ezért most tisztában vagyok a jelenlegi játékbeli tudásommal,és ezen szeretnék javítani,tanulni.Azért szeretnék GoD klánhoz tartozni mivel ezelőtt pár évvel még a játékbeli "spanjaim" nagyon dícsérték és én is rájöttem most,hogy mér.5 évig fennmaradt a klán és szerintem még jó sok évig fog fennmaradni,na még ezér is szeretnék tag lenni mivel egy ilyen úgymond "tartós" klán,amíg elnéztem manapság pár hetes klánok vannak,amíg 1 hónapig sem maradnak fenn.Kb. ennyi rólam,ja és okos vagyok!:DDDD

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: Birka jelentkezés
#1 2013-10-02 13:53:59
Sajnálom, de a jelentkezésedet elutasítottuk.

Sok sikert kívánunk a jövőben más klánokban!

 

Designed by Surge