Author
Topic: *PaRaNoID jelentkezése.  (Read 3659 times)

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
*PaRaNoID jelentkezése.
2013-11-09 19:06:35
Játékban használt nevem: *PaRaNoID

Előző neveim: Ezzel a névvel kezdtem a játékot.

Születési idő: 1996. 07. 12

Lakóhely: Kaposvár

Játék kezdésének éve: 2008-2009

Előző klánjaim: [OP], -SG-, mG#, nFS|, GMT|, HeT|, Ox, eF

Itt játszom, játszottam: GoD 100% DM, mG, FFS, TG, OP, pS és még sok másik szerver ahol játszottam/játszok.

Egyéb információk:
Nos, hát nem is tudom hol kezdjem, 2008 vagy 2009 nyarán kezdtem el MTA-zni. Egy barátom vett rá h nézzem meg valójában mi ez a játék. Ekkor elkezdtem/elkezdtünk játszani vele, és hát beleszerettem. Az évek során eléggé belejöttem a játékba, már nem igazán tartozom a kezdők közé, de a legjobbak közé sem. Az utóbbi időben mapok kereskedésével is töltöttem az időmet, elég sok mapra tettem már szert, de mivel unalmas és fölösleges dolog volt, ezért egy hónapja ezt is abbahagytam. És most, mivel végleg klán nélküli vagyok, elhatároztam hogy jelentkezem hozzátok. Nem nagyon ismertek, és már egyszer próbáltam, amit a sok támogatás ellenére elutasítottak. Megpróbálom újra hisz majdnem minden nap fent vagyok és játszom. Nem is tudom mit írjak még le, az idők során foglalkoztam szerverek configolásával, ezzel együtt egy nagyon minimális scriptelési tudást is szereztem. A való életemről annyit hogy Krisztiánnak hívnak, gazdasági informatikusnak tanulok, Kaposváron élek, nemrég végeztem el a 10. osztályt. Most a nyáron töltöttem be a 17. életévemet. Ha bármi lemaradt volna akkor nyugodtan kérdezzetek, vagy írjatok ide, és azonnal válaszolok. Hát ennyi lett volna ez az én kis jelentkezésem, bocsánat ha egy kicsit hosszúra sikeredett.

Köszönöm hogy elolvastátok.

Tisztelettel: *PaRaNoID   (Krisztián)

.exAmp#

  • Guest
Re: *PaRaNoID jelentkezése.
#1 2013-11-09 21:32:36
Mostanában elég furcsa vagy, kicsit nagy lett az arcod.. Régen SOKKAL DE JOBB FEJ VOLTÁL MIND MOST. Szóval nem tudom, ha ilyen maradsz akkor nem támogatlak. viszont ha újra a régi lennél nagyobb esélyed lenne bekerülni mert jól játszol.

Atiii

  • Active
  • 28 hu
Re:*PaRaNoID jelentkezése.
#2 2013-11-16 13:34:01
Én nagyon bírlak, jó fej vagy, és ez mellett jól is tolod :) Támogatom!

Jaguar

  • Inactive
  • 9
  • Ha azt mondom nyerek, akkor az úgy lesz.
Re:*PaRaNoID jelentkezése.
#3 2013-11-16 13:56:32
Tényleg OP-s voltál? Ennek utána járok...

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
Re:*PaRaNoID jelentkezése.
#4 2013-11-16 20:31:25
Nyugodtan. WhiteWarrior leadersége alatt.

PixH

  • Geek
  • 80 hu
Re:*PaRaNoID jelentkezése.
#5 2013-12-08 22:56:38
Próbaidőre bevéve.

Üdvözöllek a klánban!

PixH

  • Geek
  • 80 hu
Re: *PaRaNoID jelentkezése.
#6 2013-12-29 14:35:02
Örömmel közlöm, hogy teljes jogú tag lettél!

 

Designed by Surge