Author
Topic: Server Updates / Fejlesztések  (Read 6184 times)

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Server Updates / Fejlesztések
2013-12-29 22:44:54
We have started updating our servers again. We deleted or fixed a lot of maps, and added new ones too, on our DD and DM servers.

The new statistics system has been added to our servers a few days ago, this is what I was working on in the last month. There can be bugs, so I want you to report any bugs you may find in the appropriate category in the forum

Also, the site is now multilingual, so our foreign users can use it too. A few important posts have been translated to english already, but not everything. Everything we add from now will be viewable in english too.
Last Edit: 2013-12-29 22:50:34 by Crys

Woods

  • Geek
  • 51 hu
  • ♥ Sword Art Online ♥
Re: Server Updates / Fejlesztések
#1 2014-01-02 16:55:10
" A DM szerveren ki lettek válogatva a pályák"

Azt tedd hozzá, hogy vissza is kerültek.
Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.
~Winston Churchill~

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: Server Updates / Fejlesztések
#2 2014-01-03 22:38:49
Egy sem került vissza... Az 100%, hogy mi nem raktuk vissza, max ti küldtétek el újra.

Woods

  • Geek
  • 51 hu
  • ♥ Sword Art Online ♥
Re: Server Updates / Fejlesztések
#3 2014-01-05 14:04:32
Az, hogy beküldték még nem azt jelenti, hogy fel is kell rakni...
Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.
~Winston Churchill~

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: Server Updates / Fejlesztések
#4 2014-01-07 17:31:01
Én egyedül PaRaNoID-tól raktam fel pályákat, így ez az ő hibája max. ha valami újból bekerült, a törölteket 100%, hogy nem raktam vissza. De nem hiszem, hogy ő küldte volna, szerintem a listán alapból rajta sem voltak azok a pályák, amikről beszélsz. De ha gondolod írj pár nevet Skype-on és megnézem.

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
Re: Server Updates / Fejlesztések
#5 2014-01-11 01:48:55
Időközben láttam ezt a választ, nos én már korábban megnéztem a listát többször, és akárhogyan bámulom, amiket kitöröltünk azok nincsenek fent a szerveren, lehet hogy még a panel berakásakor voltak kisebb hibák, de mostanra meg már egy jó ideje nincsenek fent azok amiket kitöröltünk. Ha találnál mégis akkor írd meg nekem skypeon.  8)

 

Designed by Surge