Author
Topic: Andro~  (Read 4055 times)

Andro~

  • Inactive
  • 6 hu
Andro~
2013-12-30 00:24:57
Egy időben -aNdRo- néven futottam, amit meguntam, váltottam Andro~ névre, jelenleg ezt használom, néha BobbyValentino néven futok, egy régi sztori miatt.
Régen nagyon sokat játszottam xG-n kb egy másfél évet, majd kicsit SHC illetve FFS. xGbe már majdnem bevettek akkor hívtak mGbe játszani, megtetszett, kis idő múlva be is vettek. Meneteltem a létrán admin, főadmin, majd tulajdonos lettem, ugyanis elég sokat foglalkoztam vele. Viszont az utolsó 1-2 hónapba sok volt a problémám a tagokkal, nem fejlődtünk, sőt.. Ez elhúzódott egy ideig mire végleg betelt a pohár, így kiléptem. Elkezdtem játszani VIP-en, kis idő múlva oda is bevettek, ott szintén meneteltem a létrán, moderátor, admin, majd nem tulajdonos, de volt hozzáférésem mindenhova, mivel ott is foglalkoztam a szerverrel. Aztán kiléptek az emberek onnan, átfordult VIP egy játszóházzá, ahol minden jött ment embert bevettek, aki egyáltalán nem illett hozzánk, sok lett az is, ígyhát kiléptem. Milve dolgozom ezért sok időm nincs MTA-ra, ha van akkor is sokszor nem ezzel foglalkozom. Beszélek magyarul, angolul is. Hozzátéve még , egy ideje nem  is játszottam MTA-val, szinte abbahagytam, aztán mostanába ismét elkezdtem,skype:g_marci , nagyjából ennyi.
Last Edit: 2013-12-30 00:27:03 by Andro~

staNhide

  • Inactive
  • 9 hu
Re: Andro~
#1 2013-12-30 08:43:58
Most aztan mar tenyleg kezd egyre jobban mG lenni godbol :D Vagy legalabbis war team-be csak ex-mG-sek vannak!
Sok sikert Marci, bar nem hinnem, hogy szukseged lesz ra! ;)

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: Andro~
#2 2013-12-30 12:42:00
Te vagy az egyetlen ember (a mostani JR-ek közül) aki tényleg megérdemli hogy bekerüljön.

Andro~

  • Inactive
  • 6 hu
Re: Andro~
#3 2013-12-30 16:10:58
Megtiszteltek, köszönöm! Zárójelbe hozzá tenném hogy nem a memberek miatt lépeknék be, sőt.
Last Edit: 2013-12-30 16:22:05 by Andro~

PixH

  • Geek
  • 80 hu
Re: Andro~
#4 2014-01-01 00:00:00
Próbaidőre bevéve.

Üdvözöllek a klánban!

 

Designed by Surge