Author
Topic: Sausage  (Read 3803 times)

Sausage

  • Nolifer
  • 265 hu
Sausage
2014-03-03 03:37:59
Játékban használt nevem: Sausage, kalbasz
Előző neveim: >>YeaH<<,
Születési idő: 1993
Lakóhely: Budapest
Játék kezdésének éve: 2007  körül.
Előző klánjaim: 2008 körül: [S.I.S] {BSS} 2013-tól: [LF], [TaD]
Itt játszom, játszottam: GoD DD, GoD DM néha, CaR privát, TaD privát, SMT DD, Miki DD, Polish Pro DD.
Beszélt nyelvek: Magyar, Angol.
Skype cím: Privátban
Miért szeretnék GoD tag lenni: Mert a GoD a legerősebb és legösszetartóbb klán Magyarországon.
Egyéb információk:
Hát a játékot elég régen kezdtem, pontos időt nem tudok mondani(beírtam h 2007 mert ahogy néztem a GoD historyt az valami valós dolog lehet) . Az egész úgy kezdődött h véletlen rátaláltam erre a még fekacsávesz pirosháttérrel MTA-s ikonra. Első nekifutásra elég rövid volt a „karrierem” kb. 2 hét. 1x felmentem a [GoD] klán szerverére is de főként fun szervereken nyomtam, de ezt hamar meguntam. Nem sokkal később újra elkezdtem fun szervereken játszani nagy nehezen cseppnyi angol tudásommal megkérdeztem 1 srácot mi az a program amivel kilövi magát majd ugyan oda érkezik vissza ahonnan kilőtte magát, ez volt a s0beit mod. Innentől kezdve használtam a JEAH nevet (ez eredetileg a csaló nevem volt). Szinte csak külföldi szervereken játszottam és szana-széjjel csaltam az agyamat. Később felmentem a Try klán szerverére olyan névvel, hogy [GoD]JEAH (ez úgy megmaradt bennem, hogy „GoD”). Igazából ezt azért tettem mert  1 kicsi fogalmam se volt róla , hogy pontosan ez a kis címke, mit is takar, sok embernél láttam gondoltam mi baj lehet belőle. Ment is a vita, hogy vegyem le, mások azt mondták, hogy ne vegyem hiszen a [GoD] klán megszűnt így semmi féle lopás nem történt. A történet vége az lett hogy kaptam 1 finom bant. Főként azért nem tudtam, hogy ez az előtag mit is akar jelenteni  mert ez volt az első multiplayer-es számítógépes játék amivel életemben játszottam, ezért nem ismertem olyanokat, hogy klán.  Ezek után a [S.I.S] klán szerverén játszottam kb. 1 hónapot mikor rádöbbentem, hogy ebben a játék fajtában (mármint a multiban) nem igen viszi előre az embert az ha állandóan csak csal. Magát a Wankenstein DD mapot (ha jól emlékszem ez volt az egyetlen normális map a többi ilyen FDD feeling volt) eléggé megkedveltem ahhoz, hogy inkább a csalásról tegyek le mint a DD-ről. Így hát elkezdtem normálisan játszani még mindig JEAH néven. Egészen jól ment már a játék mikor elmentem [S.I.S] tgfre. Szerettem a szervert és a klánban lévő embereket is, gondoltam jó lesz ha bekerülök. Arra már nem emlékszem, hogy ki tgfeltetett de azt tudom, hogy bekerültem.:D Emlékszem, hogy kaptam egy egyes szintű admint  ami csak muteolni tudott. Később egyszer felmentem PeeTék szerverére (talán [HUR] vagy [HsT] volt nem emlékszem már) és ott azt hiszem PeeT volt az aki azt mondta, hogy jó szarul néz ki az, hogy JEAH inkább írjam úgy, hogy >>YeaH<<. Megfogadtam a tanácsát, [S.I.S]>>YeaH<< ként játszottam tovább. Ezek után sokáig csak vegetálva játszadoztam közben haladtam felfele a [S.I.S] féle társadalmi ranglétrán, egyre több „feladatot” kaptam, mikor egyszer csak azon kaptam magamat, hogy benne vagyok a CW teambe. Életem első Clan Warja az {OSS} ellen volt. Háááát taknyosra szopattak minket. Ez volt az a War ami után Ivoviz rosszul lett (Én még Skype-on is beszéltem vele). Ezek után Ivoviz nem igazán játszott, LuKe meg hébe-hóba feljött a szerverre (Sedius akkor már nem igen játszott amikor én S.I.S voltam). Mivel igen aktív játékos voltam és egész jól játszottam a többi [S.I.S] játékoshoz képest ezért egyre több felelősség hárult rám, kaptam 5ös admint, ivo megtanított a remote admint kezelni, IRC-et, még ha jólemlékszem az FTP szerverhez is megkaptam a hozzáférési adatokat, vérbeli Leader/co-Leader lettem. A TGF-eket is én intéztem, ha jól emlékszem még ReventoNt is én teszteltem (Már ha jól emlékszem arra, hogy volt SIS, abban biztos vagyok h fenn volt nekem MSNen..xD). Mindenjól ment a klánnal még privát szervert is rendeltem magunknak, hogy fokozzuk az élvezetet. Főként a klánból voltam jóba emberekkel, de volt 1 srác Tiesto néven játszott, vele egészen összehaverkodtam. Ő győzött meg később, hogy csatlakozzak ahhoz a klánhoz amiben akkor ő volt, ez volt a {BSS}. Ilyen OSS copy dolog volt az egész de sikerült meggyőznie. Csatlakoztam oda aztán egyre inaktívabb lettem majd egyszer 1 nagyobb kihagyás után nem akart elindulni a fekacsávesz pirosháttérrel MTA-s dolog. Nem értettem igazán, hogy miért de annyira nem is foglalkoztatott, úgy voltam vele, hogy lehet megszűnt az mta.(xD) Mivel nem játszottam skypeot váltottam a régi ismerősök elvesztek és akkor még nem volt facebook, hogy ott érdeklődjek, hogy mégis mi van most ezzel a dologgal. Így letojtam, éldegéltem tovább 2013  májusáig amikor egyszer rávettem magam h SAMP-ozzak úgy voltam vele, hogy „jó ez a játék, de mennyivel jobb volt a régi DD” így hát elkezdtem "kutakodni" és megtaláltam ezt a remekbeszabott játékot, sőt a GoD klán webét is (nagy zseni vagyok). Elkezdtem újra játszani, furcsálva szemléltem a mostani MTA-t hiszen régen nem volt ennyi kis klán, vagy ilyen scriptek. Emlékszem régen mindenki Zekk scriptjét lopta és írogatta át, hogy megfelelő legyen az adott klán szerverének, ami csak arra volt képes, hogy pontokat, pénzt számoljon meg hirdessen, most meg manual nitró és társai fogadtak. Teljesen meglepődtem rajta, hogy-hogy kinőtte magát ez a játék, hogy a tampa helyett a cheetah lett a kedvelt DD autó. A kezdeti botladozások ellenére később valamennyire belejöttem a játékba így hát én is belevetettem magam a klánozgatásba. Hát kb. ennyi.:D Időben lehet megvan csusszanva kicsit a story de valami ilyesmi volt. Kösz, hogy vetted a fáradtságot és elolvastad ezt a 250 oldalt. Csá!:D

U.I.: A fogalmazás és a helyesírás nem az erősségem de aki végig olvasta az gondolom észre vette.

Nutella

  • Geek
  • 74 hu
  • Kocka vagy!
Re: Sausage
#1 2014-03-04 15:25:49
Fuu jó sok, de nem rossz, tudom hogy nem jelent semmit de támogatom.

Sausage

  • Nolifer
  • 265 hu
Re: Sausage
#2 2014-03-04 18:37:51
Köszönöm.:D

ZsoXa

  • Nolifer
  • 240 hu
Re: Sausage
#3 2014-03-05 15:28:17
Jelentkezésed elfogadásra került - ZsoXa

ReventoN kétlem, hogy valaha is S.I.S tgfre szorult volna, de amúgy mosolygós perceket okoztál. Utóbbi időben nagyon rossz voltál fw-ken, de bírom a stílusod, YOLO.
Btw ki a franc ír már tgfben a cheater múltjáról? Most bejött :D

^The_Little_Boy^

  • Wannabe
  • 15 hu
Re: Sausage
#4 2014-03-05 19:38:10
grat sau:D

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: Sausage
#5 2014-04-16 15:57:24
Örömmel közlöm, hogy teljes jogú tag lettél te cigány.

 

Designed by Surge