Author
Topic: Jelentkezés GoD-ba:Electron  (Read 3367 times)

Electron

  • Inactive
  • 4 hu
Jelentkezés GoD-ba:Electron
2014-04-19 10:40:08
Nickname: Electron
Previous names: Andreas
Date of birth: 1998.12.10
Location: Hungary (Zala Megye) [Zalaegerszeg]
Playing since: 1,5 éve játszok az MTA-val.
Previous clans: AEG, mG|, TsR'
I'm skilled at: DM/DD: DM
I play, played here: 3 hete néztem fel a szerverre először
Spoken languages: Magyar, Angol (haladó)
Skype address: electron.mta :)
Why I want to join the clan: Hát a GoD klán szerintem egy nagyon jól fejlődő klánnak tűnik. A klántagok nagyon jól játszanak és nagyon kedvesek. A legfőbb dolog azért szeretnék csatlakozni mert itt tudnék a legjobban kibontakozni.
Other information: Hát az MTA-n kívül szeretek a haverokkal lógni. Hobbim a focizás a horgászás és az MTA-zás. A mappolás terén nem állok valami jól. MTA-ás hobbim a ritka mapok gyűjtése, amelyből szívesen adnék a szervernek. :D
Other,other Infromations : Az MTA-val 2012 végén kezdtem el játszani amikor az egyik haverom mondta, hogy ez egy nagyon jó játék és, hogy érdemes kipróbálnom mert nagyon tetszene, ezért úgy gondoltam miért ne próbálnám ki és letöltöttem az internetről. Az első élményem az MTA-val az volt amikor felmentem egy viszonylag jó szervernek tűnő szeróra és találkoztam egy jó fej gyerekkel akivel még most is nagyon jó haverok vagyunk, csak ő már abbahagyta az MTA-t és  így már inkább csak Facebookon beszélgetünk de most inkább térjünk vissza az MTA-ra. EZ a szerver után eljöttem Magyar szerverekre például: -|GPT|- , HeT , TsR' de ezek a szerverek nem nagyon tetszettek mert volt olyan dolog hogy a leader a semmi miatt kibannolt meg ilyesmik. Ezek után átmentem -rG- (race generation) nevű szerverre ahol megismerkedtem nagyon sok kedves player-rel akikkel még mindig tartom a kapcsolatot. Aztán amiután írtam oda egy jelentkezést amit sajnos elutasítottak ezért úgy gondoltam, hogy megpróbálok ebbe a klánba jelentkezni mert ez több okból is jó lenne nekem
Last Edit: 2014-04-20 09:57:23 by Electron

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
Re: Jelentkezés GoD-ba:Electron
#1 2014-04-19 17:59:03
A skype elengedhetetlen lesz. Szóval meg kellene adnod.

Electron

  • Inactive
  • 4 hu
Re: Jelentkezés GoD-ba:Electron
#2 2014-04-19 18:07:51
Értem! Meg van adva :D

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
Re: Jelentkezés GoD-ba:Electron
#3 2014-04-20 19:45:58
Elfogadva! Próbaidőre bevéve.

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
Re: Jelentkezés GoD-ba:Electron
#4 2014-04-26 16:32:41
Örömmel közlöm, hogy teljes jogú tag lettél.

 

Designed by Surge