Author
Topic: PETEnatural  (Read 2946 times)

PETEnatural

  • Inactive
  • 1 hu
  • ♥Angyalokkal táncoló csillámos unikornis póni♥
    • NexoN honlapja, csak lopom
PETEnatural
2014-06-29 18:30:26
Játékban használt nevem: PETEnatural

Előző neveim: MilleniumFalcon, PeTe, B.K, BloodyKukuccs, Leader

Születési idő: 1997.07.28

Lakóhely: Szeged Cicavirág

Játék kezdésének éve: 2009 mint NexoN aztán 2012-be abbahagytam, mert végelett a sulinak, és így kevésbé tudtuk tartani a kapcsolatot a társakkal, + akkoriban volt gépváltásom is, amit majd egy hónap géphiány előzött meg

Előző klánjaim: ~[GoH]~ (egyik klánvezető); RH| (saját klán); [O.o] (kis ideig, régi haverral, nagy külföldi klán); {PSC} (fogalmam sincs mi a szar ez a klán, poén volt az egész, mint egsy csillámpóni); WPP\\ (azt hiszem enyém volt, már nem is tudom)

Ebben vagyok jó: nagyrészt DD + DM-is (mert multifunkcionális vagyok :3)

Itt játszom, játszottam: GoD DD,DM; ffs; tg; epg; O.o; NexoN szerverei; és még jó sok régi DD szerver

Beszélt nyelvek: Magyar, Angol, Német ( kezdő szinten, még tanulom)

Skype cím: privát (ha szeretlek, felveszlek :3)

Most jön a regény ^^
     Miért szeretnék tag lenni: Sok saját klánom is volt, más klánjaiba is tartoztam, de mindíg az volt a vége, hogy a nagy klánok fennmaradtak, a kicsik, alakulók, pedig egy idő után eltűntek.

Másik és érzésem szerint, fontosabb indok, a klán hírneve, Magyarország legjobb DD szervere, és még sorolhatná az ember. Viszont ami a leglényegesebb, hogy néha bár csorbult, és már töredezni látszott, mégis életben maradt, és a fény nem hunyt ki. És mióta mta-zok azóta látom a klánt, virul, és még mindig a legnagyobb. Az új időkben is, mikorra megcsappant a DD népszerűsége(nagyrészt már a DM szerverek vannak teli, és oda igyekeznek az emberek, nem DD-ni), és a fiatalabb generáció(utánpótlás) pedig már nem az igazi(hiába, a régi idők voltak a szépek, de azokat sajnos nem lehet visszahozni). Összegezve, a klán még most is megmaradt, és a legerősebb, legstabilabb Magyarországon.

     Egyéb információk: Visszatérve, régebben sokáig, és huzamosabb ideig mta-ztam, nagyobb részt pedig DD-n. Nem olyan rég "tértem" vissza mta-ra(a "kihagyás" alatt is néha tg-n DM-eztem vagy esténként mappoltam). Régebben aktív játékos voltam mind a GoD DD-n és az O.o DD szerverein. Néhány szerveren még admin jogot is adományoztak szép testemnek. Tevékenykedéseim közben rengeteg fw és 1v1-et is lejátszottam, közte pár cw-al. Aminek elvileg 98%-át megnyertem/nyertük (NexoN barátom hozzászólása szerint).

Visszatértem óta meglehetősen szuperszónikus csiganyál szivárvány tempóban szokok vissza, és jön elő a régi DD tudásom. Nem kell félni, mappolni nem felejtettem el egy másodpercre sem, szóval oda nem kell visszaszokjak(eddig kb 10 DD mappot csináltam, dolgozok a türelmemen, hogy DM mappba is belekezdhessek). Már a bm@rk szar szinten és a közepes szint felett járok, úton a régi önmagam felé. Határ pedig a csillagos szivárvány a táncoló pónikkal(vicceltem ;)).

     Különlegesen egyéb információk: Inkább a szerver DD részére szeretnék jelentkezni, de szeretném a DM részét is lehetőleg erősíteni.

     Másrészt magamról pár szót: Alapvetően barátságosan állok hozzá az emberekhez, kivéve rossz pillanataimban, mert akkor egy kis mufurc malacka vagyok, aki mindent megtart magának, vagy ragequitel. Vicces szoktam lenni, legalább is remélem, mások reszortja ezt eldönteni. Elég beteg fantáziám van, viszont kreatív vagyok és okos. Sokat szoktam beszélni barátok közt, sokszor eszméletlen faszságokat, de egye cica, nembánom. Néha előjönnek a meleg poénok is(de nem vagyok melegszendvics, csak szeretem nézni a másikat miközben meglőve zavarodottan kapkod a levegőért, miközben azt sem tudja, hogy egyáltalán milyen szexuális beállítottságú vagyok valójában), máskülönben komoly vagyok, megfontolt, átgondolom a dolgokat, rövid idő alatt képes vagyok komoly döntéseket hozni, hamar megértem a szabályokat, és igyekszem alkalmazkodni hozzájuk, úgy, hogy mégis amennyire lehet, kihasználjam őket a javamra.

U.i.: Közös mappolásra is fogható vagyok  ;) :3 <3 xoxo

GilGameS

  • Senior member
  • 68 hu
Re: PETEnatural
#1 2014-06-29 18:48:58
Széép Jelentkezés, bár néhol azért nekem kicsit fura ;) Sok Sikert! :3
Last Edit: 2014-06-29 18:56:58 by G!lGameS^

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: PETEnatural
#2 2014-06-30 00:50:56
Ezt a hosszú szöveget elolvasta valaki?  ;D

ZsoXa

  • Nolifer
  • 240 hu
Re: PETEnatural
#3 2014-06-30 18:39:08
Elolvastam volna, de a jr első felének cukormázas íze megakadt a torkomon. Elutasítva, üdv ZsoXa

 

Designed by Surge