Author
Topic: Doki  (Read 3205 times)

dokkancs

  • Inactive
  • 1 hu
Doki
2014-07-12 21:07:37
Nickname: Doki

Previous names: Hunter;TeVe

Date of birth: 1998.10.26

Location: Budapest

Playing since: 2013

Previous clans: TUTU;UW;SaD;GoH;DBS;CaR;TaD

I'm skilled at: DD(egy nagyon kicsit dm)

I play, played here: GoD 100% DD; GoD 100% DM

Spoken languages: Német,Angol

Skype address: Patrikoooooooo

Why I want to join the clan: Szeretnék jelentkezni a klánba mert,mint már millióan mondták előttem ez egy nagyon tartós klán és én is ezt vallom. Nagyon tetszik a társaságotok,segítőkészek vagytok és ha megkérnek valamire a játékosok örömmel teljesítitek. Nagyon kevés ilyen jó társaság van és örömmel lennék a része. Természetesen azért szeretnék jönni a klánba, hogy fejlődjek, mivel még bőven van hova, bár már remélem sikerült elérnem azt a szintet, hogy a GoD-ba bekerülhessek. Régebben is jelentkeztem már ebbe a klánba, akkori jelentkezésem így visszanézve kicsit vicces volt, pár hónap játék után jelentkeztem egy ilyen erős klánba, de azóta sikerült egy olyan társaságba bekerülnöm, ahol fejlődtem eleget. Sajnos megváltoztak higgadtság terén, könnyen felhergelik magukat, ezért a játéktudásuk se a régi, bár nem ez volt a döntő indok, amiért ott hagytam a TaD teamet, de nem szeretném itt részletezni ezt, ha valaki kíváncsi rá szívesen leírom neki. Lehetséges, hogy erre a jelentkezésemre is idővel úgy fogok visszanézni, hogy legalább megpróbáltam, és volt merszem megírni ezt a jelentkezést, de carpe diem, próba szerencse. Természetesen aktivitásommal se lenne probléma.

Other information: 15 éves vagyok szabad időmbe a haverokkal lógok, elmegyünk valahova vagy éppen beülünk egy jó filmre a lényeg, hogy sok időt töltök emberek között, de hát nem kis mennyiséget a négy fal között a doboz és a villogó képernyő előtt,  napi 3-4 órával nem túlzok, de nem is mondok keveset persze van, hogy inkább gépezek, mint hogy haverokkal legyek és van, hogy fordítva. Általában ha gép előtt ülök mta-ok néha-néha cs:go avagy videót nézek. Mindemellett focizom is. Az edzések csak mostanság fognak elkezdődni úgyhogy kicsivel kevesebb idő jut mindenre, de 24 órából mindig lesz időm az mta-ra :D. Köszönöm, hogy végig olvastad!



Wor$ed

  • Nolifer
  • 184 ro
    • Gladiators of Darkness
Re: Doki
#1 2014-07-12 21:17:22
Tetszik sok siker!!

DrunK

  • Senior member
  • 37 hu
  • Drunk
    • avrmta.atw.hu
Re: Doki
#2 2014-07-12 21:24:25
Ezt jól megírtad és nem is játszol rosszul!Sok sikert! ;)

LiGhT

  • Inactive
  • 7 hu
Re: Doki
#3 2014-07-12 21:25:54
Támogatom, Sok sikert Doki! :)

Darknes

  • Wannabe
  • 18 hu
Re: Doki
#4 2014-07-12 21:39:57
dokicica?GoD jelentkezés? hát őőő  :o :o :o
edjem meg a zuzádat:D
Sok sikert! Támogatlak Dochi ChiCha
Érdekes :) :O Mesélj Még :) ;)

Hardy

  • Nolifer
  • 152 hu
Re: Doki
#5 2014-07-12 22:20:30
Ritka események egyike, támogatom ezt a homokost!  ;D

GilGameS

  • Senior member
  • 68 hu
Re: Doki
#6 2014-07-13 12:59:15
Szép JR tesó, támogatom bár nem hiszem h sokat érne a szavam. 8)

Shift

  • Geek
  • 76 hu
Re: Doki
#7 2014-07-13 14:43:38
Támogatom! :D

NexoN

  • Geek
  • 66 hu
  •  𝟐𝟎𝟎𝟗 - 𝟐𝟎𝟏𝟔 ╰╮NexoN╭╯
    • http://nexon.warsforum.com/
Re: Doki
#8 2014-07-13 19:09:48
Támogatom!



Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Doki
#9 2014-07-14 03:13:49
A játékstílusod alapján, elég nehéz lenne bekerülnöd a warteam-be. Márpedig szerintem ez is lenne a célod. Nem akarlak bevenni azért, hogy nézd ahogy játszunk, hiszen ez is egy indok volt az előző klánod elhagyásában. Csinálj egy klánt és gyarapítsd a magyar klánok létszámát!

Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezésedet elutasítottuk!

 

Designed by Surge