Author
Topic: Változások  (Read 15807 times)

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Változások
2013-10-02 13:52:14
Pár változás következik be a szerver és a klán életében. Már régóta szükség lett volna erre, de csak most volt kedvem meglépni.

Az egyik, hogy mostantól nem lehet a weboldalon moderátornak jelentkezni. Hogy miért? Mert úgy gondolom semmi értelme. Akit jónak találunk (klánvezérek), az úgy is lehetőséget kap, akit meg nem, az így sem kaphatna esélyt.

Továbbá, mindenkit szeretnék megkérni, hogy a klántagnak jelentkezők témáinak szemetelését fejezze be. Semmi szükség arra, hogy sok sikert kívánjatok nekik, nincs értelme, hiszen ezzel nem növelitek az esélyüket, és azzal sem lesz senki sem előrébb a szememben, hogy 100 hozzászólásából 99-nek nincs semmi hírértéke. Ha nem tudsz semmit hozzátenni a jelentkezéshez, rossz, vagy esetleg jó kritikát írni, akkor inkább maradj csendben. Aki ezt nem fogja fel, annak a továbbiakban nem szükséges látogatnia az oldalt.

Végül pedig - ez a tagoknak, illetve magasabb szintű jogokkal rendelkezőknek szól - aki nem aktív, nem végzi a rá bízott feladatokat, az számítson arra, hogy a jogai eltűnnek, illetve a klánból is kikerülhetnek. Aki nincs kiírva a taglistára, az NEM veheti fel a klán előtagját, ellenkező esetben a honorárium egy örökös kitiltás az összes szerverünkről.
Last Edit: 2013-10-02 13:55:35 by Cry$

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Változások
#1 2013-10-03 14:07:32
A tagoknál holvannak az old school playerek?(FM,Micky stb..?)
Ezt érdekesnek találom másik pedig hogy, PixH csak úgy cl lett, miközbe Peso régebb óta bent van és szerintem többet tett a klánért (de ti tudjátok)


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: Változások
#2 2013-10-03 20:37:11
Az inaktív játékosokat kivettem a taglistáról. Szerintem ebben semmi érdekes nincs. Azt meg igen, mi tudjuk, hogy ki CL, meg ki mennyit tett a klánért, szerintem kurvára nincs semmi közöd hozzá.

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Változások
#3 2013-10-04 13:04:16
Az inaktív játékosokat kivettem a taglistáról. Szerintem ebben semmi érdekes nincs. Azt meg igen, mi tudjuk, hogy ki CL, meg ki mennyit tett a klánért, szerintem kurvára nincs semmi közöd hozzá.
Nyugi és ahelyett hogy az inaktív tagokkal baszkodtok ki írhatjátok a cw loset ellenünk :)


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

Peso

  • Senior member
  • 185 hu
    • http://godclan.hu
Re: Változások
#4 2013-10-04 14:47:14
Az inaktív játékosokat kivettem a taglistáról. Szerintem ebben semmi érdekes nincs. Azt meg igen, mi tudjuk, hogy ki CL, meg ki mennyit tett a klánért, szerintem kurvára nincs semmi közöd hozzá.
Nyugi és ahelyett hogy az inaktív tagokkal baszkodtok ki írhatjátok a cw loset ellenünk :)

Utoljára mondom el hogy az nem "cw" amire 2 olyan embert hívtok, akik nincsenek is a klánokban :) [Retardált buta primitív fasz.]
Nem.

Zoley#

  • Geek
  • 71 hu
Re: Változások
#5 2013-10-04 20:55:59
Okés, értem ezt a jelentkezésest.
de viszont, valami újjítás a szervereken lesz?

Palcsi

  • Active
  • 27 hu
Re: Változások
#6 2013-10-04 23:27:19
Okés, értem ezt a jelentkezésest.
de viszont, valami újjítás a szervereken lesz?
Szép ékes magyar nyelv. :))

Zoley#

  • Geek
  • 71 hu
Re: Változások
#7 2013-10-05 08:41:53
bocs már, hogy szar a gépem, és arra jelzi ki "pirosan alá húzva" ami jó.

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Változások
#8 2013-10-05 10:18:46
Az inaktív játékosokat kivettem a taglistáról. Szerintem ebben semmi érdekes nincs. Azt meg igen, mi tudjuk, hogy ki CL, meg ki mennyit tett a klánért, szerintem kurvára nincs semmi közöd hozzá.
Nyugi és ahelyett hogy az inaktív tagokkal baszkodtok ki írhatjátok a cw loset ellenünk :)

Utoljára mondom el hogy az nem "cw" amire 2 olyan embert hívtok, akik nincsenek is a klánokban :) [Retardált buta primitív fasz.]
Mondjuk én is meglepődnék hogy kikapott a "nagy" god, dehh ez van egyébként meg tudtatok róla, írtam cw előtt hogy jönnek partnerek segíteni azt mondtátok no para, most megjöttök a kifogásokkal?:)


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

Peso

  • Senior member
  • 185 hu
    • http://godclan.hu
Re: Változások
#9 2013-10-05 12:11:53
Az inaktív játékosokat kivettem a taglistáról. Szerintem ebben semmi érdekes nincs. Azt meg igen, mi tudjuk, hogy ki CL, meg ki mennyit tett a klánért, szerintem kurvára nincs semmi közöd hozzá.
Nyugi és ahelyett hogy az inaktív tagokkal baszkodtok ki írhatjátok a cw loset ellenünk :)

Utoljára mondom el hogy az nem "cw" amire 2 olyan embert hívtok, akik nincsenek is a klánokban :) [Retardált buta primitív fasz.]
Mondjuk én is meglepődnék hogy kikapott a "nagy" god, dehh ez van egyébként meg tudtatok róla, írtam cw előtt hogy jönnek partnerek segíteni azt mondtátok no para, most megjöttök a kifogásokkal?:)

Figyelj, én nagyon sajnállak hogy 12 éves vagy és hogy annyi értelem van benned mint két darab száraz kenyérben, de ne hazudj már te nyomorék...War után próbáltad kimagyarázni magad, van róla chatlog te szerencsétlen.
Nem.

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Változások
#10 2013-10-05 13:12:09
Az inaktív játékosokat kivettem a taglistáról. Szerintem ebben semmi érdekes nincs. Azt meg igen, mi tudjuk, hogy ki CL, meg ki mennyit tett a klánért, szerintem kurvára nincs semmi közöd hozzá.
Nyugi és ahelyett hogy az inaktív tagokkal baszkodtok ki írhatjátok a cw loset ellenünk :)

Utoljára mondom el hogy az nem "cw" amire 2 olyan embert hívtok, akik nincsenek is a klánokban :) [Retardált buta primitív fasz.]
Mondjuk én is meglepődnék hogy kikapott a "nagy" god, dehh ez van egyébként meg tudtatok róla, írtam cw előtt hogy jönnek partnerek segíteni azt mondtátok no para, most megjöttök a kifogásokkal?:)

Figyelj, én nagyon sajnállak hogy 12 éves vagy és hogy annyi értelem van benned mint két darab száraz kenyérben, de ne hazudj már te nyomorék...War után próbáltad kimagyarázni magad, van róla chatlog te szerencsétlen.
oké oké, nem igazán tudsz érdekelni, de szarrá vertünk .:)


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

Zoley#

  • Geek
  • 71 hu
Re: Változások
#11 2013-10-05 14:07:55
vereség, nyereség.. értelmes.. ne egy játék miatt legyen már a probléma..
legyen az egyik tisztességes..
mondjuk Pesinek igaza van.

Rock3r

  • Senior member
  • 58 hu
Re: Változások
#12 2013-10-05 14:57:13
Hederi nem tudom mikor volt ez a cw de eleg reg es hogy meg mindig erre vered a pocsod az mar szanamas .
[GoD] vs. [DmS] 16-4
[GoD] vs. [NXT] 19-1 meg a tobbi nonname "klánod".
Last Edit: 2013-10-05 15:20:52 by Deego

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Változások
#13 2013-10-05 19:09:30
Hederi nem tudom mikor volt ez a cw de eleg reg es hogy meg mindig erre vered a pocsod az mar szanamas .
[GoD] vs. [DmS] 16-4
[GoD] vs. [NXT] 19-1 meg a tobbi nonname "klánod".
1) a DmS nem az én klánom volt :)
2) NXTvel első cwn kikaptunk de második cw 20-0mivel kibannoltátok Sotost :))
Valami normális okokkal gyertek, am meg ez az hír kicsit fura mivel hogy minden jelentkezésnél Zoli írja hogy sok sikert, csak nézd meg <3


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

Messi

  • DD member
  • 15 de
  • Wankenstein DD
    • http://www.youtube.com/user/GNRSlash
Re: Változások
#14 2013-10-05 19:42:32
Hederi, tegyél egy szívességet a világnak, és dögölj meg! :)
cw?

 

Designed by Surge