Author
Topic: DMNK’s JR  (Read 2952 times)

DMNK’

  • Nolifer
  • 163 hu
  • DD Leader
DMNK’s JR
2018-02-26 19:38:08
Játékban használt nevem: DMNK’
Előző neveim: Hype, LordHype
Születési idő: 2000.04.04
Lakóhely: Pest Megye, Érd
Játék kezdésének éve: 2015
Előző klánjaim:
  • AVS| The Avengers (Senior Member)
  • IDC. International Drivers Community (Race Member, DD Manager)
  • [GoD] Gladiators of Darkness (DD Member)
  • [GF] Green Force (DD Member)
  • -ffs- For Fuck Sake (DD Squad)
Ebben vagyok jó (DD vagy DM): DD *illetve Race. DM OS felé nyitottam mostanában.
Itt játszom, játszottam: GoD, ffs, Turkiye
Beszélt nyelvek: Magyar - Angol - Orosz
Skype cím: mineforever5
Mapok amiken jó vagyok: Bármelyiken.
Miért szeretnék tag lenni: GoD szerveren kezdtem a pályafutásom, úgyérzem itt is kell befejeznem. Mostában kevesebbet játszom, mint pár hónapja tettem. Ez annyit takar, hogy az elkövetkezendő vizsgaidőszak miatt csak hétvégente van időm a játékra. Egy teljes hónapot hagytam ki, most a “visszatérésemkor” jött az ötlet, hogy életet kellene lehelni ebbe a klánba. Mind a szerver terén, mind a versenyképesség terén, gondolok itt a cwk-re.
Miért kellene bevennünk: Megfelelő játéktudásom és vezetői képességem van, amit itt GoD-ban kitudnék teljesíteni. 2,5 év nolife után mondhatom ezt, megjárva többféle játékhelyzetet. Tepertem, hogy felnőjjek az MTA DD nagyjaihoz, saját csapatot vezettem, barátokat szereztem, csatlakoztam legendás klánokhoz illetve szenvedtem el súlyos vereséget több 100 néző előtt. Csak pár dolog, amit itt MTA-n átéltem, jót és rosszat egyaránt, ami egy komplexebb játékfelfogást nevelt ki belőlem. Tagja voltam a magyar csapatnak az utolsó DD olimpián.
Egyéb információk: Dominik vagyok, imádom a focit és fesztiválokat. Jelenleg földrajz fakultáción tanulok gimnáziumban. Remélem Hederi otthagyod azokat a buzikat, és csatlakozol hozzám azt beverünk mindenkit))

Üdvözlettel:
Dominik

Hoffman

  • Inactive
  • 6 hu
Re: DMNK’s JR
#1 2018-02-26 22:04:07
Ez egy szép JR.
Eléggé meggyőző

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: DMNK’s JR
#2 2018-03-02 23:13:34
Elfogadva, üdv újra itt :)

 

Designed by Surge