Author
Topic: .exAmp# Join Request  (Read 2900 times)

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
.exAmp# Join Request
2014-01-16 09:19:50
Játékban használt nevem: .exAmp#
Előző neveim: -
Születési idő: 1995.10.16
Lakóhely: Székesfehérvár
Játék kezdésének éve: 2010
Előző klánjaim: mG# ; GoD ; iWG
Itt játszom, játszottam: God DM;  ER ; TG
Beszélt nyelvek: Magyar, Német és pici Angol
Skype cím: scarface1647
Miért szeretnék GoD tag lenni: Voltam már klán tag de kiléptem mert nem éreztem magam jól a társaságban.. Most már teljesen más a helyzet.. Ritkábban járok fel, és szinte senkivel nem dumálok! Ez meg is látszik a teljesítményemen is.. Sokkal több mapot tudok kivinni mint eddig. Néha vannak olyan pillanatok amikor elszáll az agyam, de már tudom kontrolálni magam, és azon vagyok hogy minél jobb legyek.. Célom nincs, (játékkal kapcsolatban) Talán annyi, mint már leírtam hogy jobb legyek és fejlesszem a tudásom.. Nem vagyok "skilles" ember, de rossz sem vagyok.
Egyéb információk: 18 éves vagyok, Székesfehérváron lakom egy panel házban több mint 9 éve.. Időm nagy részét csavargással töltöm, vagy éppen beülök a gép elé és játszom. 12.-es vagyok, jövőre pedig vizsgázom Pék-Cukrász szakmából. Az életem nem éppen fenékig tejfel.. de nem fogok most leírni mindent, hogy milyen problémáim vannak. Elértem abba a korba, hogy hivatalosan is felnőtt vagyok, de én nem tudok felnőni! Egy örök kis pimasz nagyszájú gyerek voltam/vagyok, ezt sokan tudják közületek is. 2 énem van, van egy nagyon aranyos kedves, segítőkész és van egy bunkó paraszt is.
Ez emberektől függ melyiket mikor alkalmazom.
Last Edit: 2014-01-16 09:25:43 by .exAmp#

^The_Little_Boy^

  • Wannabe
  • 15 hu
Re: .exAmp# Join Request
#1 2014-01-20 15:06:57
te tényleg tudsz aranyos és kedves is lenni? amúgy + (de csak ha a képen szereplő csaj a hugod/nővéred:D)

Hardy

  • Nolifer
  • 152 hu
Re: .exAmp# Join Request
#2 2014-01-20 22:21:24
Jó nő ez a Jessica Burciaga.  ;)


exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: .exAmp# Join Request
#3 2014-01-21 15:21:32
Senki nem mondta, hogy rossz nő ;)
Amúgy köszi :) és igen tudok.:D

 

Designed by Surge