Author
Topic: Van még lehetőség a játékra?  (Read 6407 times)

Intent

  • Wannabe
  • 10 hu
Van még lehetőség a játékra?
2019-11-28 10:33:41
Sziasztok. Remélem nem sértődik meg senki a kérdéstől.
Tudtok esetleg mondani valami olyan szervert ahol normális körülmények között lehet űzni a DD tudományát, és nem ilyen "FUN"-al fémjelzett szerver ahol olyan mappok vannak, hogy mások letaszítása azon múlik mikor cseszik el, mivel akkora a map szélesség mint 3 autósztráda. Én eddig egy normális szervert találtam amin 4 napig tudtam játszani, ez egy török szerver volt, viszont drágalátos úriemberek lecsökkentették a ping limitet ezzel kiszűrve engem.
Lehet mondani, hogy itt van a GoD szervere, de mindenki tudja, láthatja, hogy a szerveren játékosok nem igazán fordulnak elő sajnálatos módon.
Milyen lehetőségei vannak egy DD-zni visszavágyónak az MTA:SA világában napjainkban?

DrunK

  • Senior member
  • 37 hu
  • Drunk
    • avrmta.atw.hu
Re: Van még lehetőség a játékra?
#1 2019-11-28 15:15:52
Találj egy teamet ahol tudsz cwzni! Más nincs..

Rock3r

  • Senior member
  • 58 hu
Re: Van még lehetőség a játékra?
#2 2019-12-01 16:44:32
Miért nem biztatod az embereket, hogy ismét a GoD szerverein tolják? Múltkor volt fent két player ők is pl jönnének vissza csak hát nincs más.

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Van még lehetőség a játékra?
#3 2019-12-01 20:58:13
Ferrarinak régóta mondom hogy tegyenek valamit annak érdekében hogy járjanak az emberek megint GoDra fel, mert biztos lenne rá igény.


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

Rock3r

  • Senior member
  • 58 hu
Re: Van még lehetőség a játékra?
#4 2019-12-02 14:30:42
Esetleg valami ötleted is van, hogy mit kéne ez ügyben tenni?

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Van még lehetőség a játékra?
#5 2019-12-02 23:29:08
Egyszerű itt a weboldalon kiírjátok hogy X hó Y napján lesz egy kisebb összejövetel a szerveren, mert megpróbálnátok újra aktivizálni hogy lehessen hol játszania a playereknek, ha már csak a mostani cw squadból ott lenne 4-5 ember és ehhez csatlakozna 5-6 másik kellemesen el lehetne funolni, ezt egyre sűrűbben megtenni és előbb utóbb visszaszoknának az aktív playerek. Mert ahogy Intent írta korábban nincs normális pub szerver hosszú idő óta, és egyenlőre nem is úgy tűnik hogy bárkinek is megfordult volna a fejében ilyesmi. Nem tudom hogy áll jelenleg a szerver a bannokkal de érdemes lenne pár unbant megfontolni akik nem főben járó bűnt követtek el és lenne kedvük ismét godon játszani.


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

Ferrari

  • Leader
  • 36 hu
Re: Van még lehetőség a játékra?
#6 2019-12-03 00:10:52
Nem rossz ötlet amit le írtál. Amúgy megnéztem most, 1db. ban van csak a dd szerveren.

Rock3r

  • Senior member
  • 58 hu
Re: Van még lehetőség a játékra?
#7 2019-12-04 17:32:54
Hát nem tűnik valami nagynak a weboldal látogatottsága. Próbálkoztam FFS-en "hírdetni", hogy ismét lehetne itt valami. Mondták, hogy jó lenne, stb. Itt ilyen 3-4 emberről beszélek. Esetleg, ha mindenki rendezne egyet, akkor is már egy viszonylag nagy népességget lehetne összehozni. Bár mivel már nagyrésze a playereknek áttért más játékokra, vagy felhagyott vele ezért olyan, mint régen, hogy hajnali 3-kor is fent van egy normális létszám sajnos sosem lesz. De kihozhatnánk a legjobbat, végülis már minden adott. Ha lesz rá kereslet esetleg valami event game-kkel is bővíthetnénk a portfóliót. Stb,stb.
Szóval Make GoD great again!  :D

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Van még lehetőség a játékra?
#8 2019-12-04 18:50:24
Az utobbi időkben én is sokkal kevesebbet játszom, de ha lenne olyan szerver ahova érdemes lenne feljárni, szerintem többen is lennének így. Mindenesetre ha valami lesz, vagy bármiben tudok segíteni engem megtaláltok. ^^


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

 

Designed by Surge