Author
Topic: | JR by Attacker | | Sokadik próbálkozás |  (Read 8746 times)

Norbi.

  • Wannabe
  • 21 hu
Játékban használt nevem: Attacker

Előző neveim:Már nagyon sok nevem volt amikkel ilyen kis rosszab klánokban voltam mint pl HsR és stb.. de amikor már egyre jobb lettem akkor jöttek a nevek pl Twister és Attacker. és ezeket használtam, de a twistert meguntam ezért átváltottam Attackerre és még most is az Attacker nevet használom

A serialom: 907FD804FA6FB8090C52F7FF804D6F13

Születési idő: 2002. 02.18.-án születtem,jelenleg 14 éves vagyok

Lakóhely: Komárom-Esztergom Megye

Játék kezdésének éve:2012, 2012-2013 ban dm-eztem. 2013-2016 DD és jelenleg is  DD képességeimet erősítem.

Előző klánjaim: KFS,SRT,és sH, voltam több klánban is de ezek a legerősebbek.KFS ből azért léptem ki mert sokat basztattak skypen és ha egyszer véletlenül leestem cw-n akkor már anani sikerimezés ment. SRT ből meg úgy történt hogy volt egy cw-nk ferfox-al 3XR ellen de ki cryolt és kilépett a klánból . és ezek után 2v1 ben folytattam  a cw-t ezért elvesztettük és kiléptem nehogy miattam lépjen ki egy jó játékos. sH meg ilyen saját klán volt a barátaimmal . sok cw-n voltunk a nagyját meg is nyertük de egyszer csak csődbe ment a clan.

Ebben vagyok jó (DD vagy DM):DD

Itt játszom, játszottam:GoD,Turkey DD, DDC , amikor még kezdő voltam ilyen Ramos szervereken játszottam. meg SSXcore on. Ramos szerverén ugye a HsR volt a csúcs klán. ezért akkoriban még oda szerettem volna bejutni. Ez ugyebár 1 hét mulva sikerült is. sokat voltam abba a klánban. csak megváltozott minden mindenkit kirúgtak és újra kezdődőtt a klán. még nevet is váltott RoH-ra. És ez után már nem jelentkeztem RoH ba mert inkább jöttem godra  és nagyobb klánokkal foglalkoztam KFS,SRT,sH és ugye most a god lenne a legújabb klánom ha bevennének.

Beszélt nyelvek:Magyar,Angol:

Skype cím:attacker-MTA

Mapok amiken jó vagyok: Egy  playernek minden mapon jónak kell lennie, és én mindegyiken jó vagyok nem válogatok mindegyiken eljátszok. de legfőképp amik a kedvenceim az a következőek: ZL,ZY,DW,WDD,MD és még sok más.

Miért szeretnék tag lenni: Először is azért mert a DD részleget tudnám erősíteni és már régóta bent szeretnék lenni és már régóta várok rá. ( kb 3 éve ) és szerintem elég jó vagyok a godhoz és szeretném erősíteni a god DD teamét. Meg mostanában látom hogy csökken a létszám és ennek ellenére is beszeretnék jönni!

Egyéb információk:Hát nemtudok magamról sokat írni. de vágjunk bele. Magyar Norbertnek hívnak és Lábatlanban lakom ami Komárom-Esztergom megyében található. 10 évesen kezdtem az mta-t. most 14 éves vagyok. a legjobb klánom az SRT és a KFS volt. Ja és az elején is írtam volt még sokkal több klánom is. és ezek nem azért mert Clan jumper voltam,hanem mert egyre jobb klánokba hívtak.Meg még azt is említettem hogy még több nevem is volt de azokkal csak ilyen kissebb klánokban voltam.és Szeretek focizni és  sokat gépezek. általában 5-6 óra de van amikor kell mennem edzésekre akkor csak 3-4 órát tudok gépezni.
Last Edit: 2016-04-16 09:35:46 by .Attacker

Bounce

  • DM member
  • 42 hu
~>Attacker: joriol
-AG-Joriol2#: én
IV.|-_-|Skrillex died.
~>Attacker: van tgf?

...

DMNK’

  • Nolifer
  • 163 hu
  • DD Leader
25x írtad hogy "és" ! : D

Norbi.

  • Wannabe
  • 21 hu
megszámoltad? :S



Twistedx

  • Wannabe
  • 23 nl
  • Twistedx.
What a jew :D
I HAVE NO INBUILD FILTER BETWEEN MY BRAINS AND MY MOUTH.

Beni

  • Senior member
  • 173 hu
  • Titulus
Végre nem egy 2 soros jelentkezés, igaz hogy kicsit gyatra a megfogalmazàs meg kicsit sok a szóismétlés de legalább nem a szokásos "mert jó a klán és a szerver" szöveget írtad. Ma láttalak DM-en játszani nem vagy fogykos, de mivel DD-re jelentkezél csak annyit tudok mondani hogy sok sikert! ;D
Nem

Norbi.

  • Wannabe
  • 21 hu
köszi :D
Amugy ma gondolkodtam, hogy átállok DM.re szerinted?
Last Edit: 2016-04-16 09:22:34 by .Attacker

DMNK’

  • Nolifer
  • 163 hu
  • DD Leader
Most ülj le a seggedre, ha már dd-re jelentkeztél akkor várd ki a végét..


exa

  • Nolifer
  • 464 hu
ha bevesznek jövőre megveszem a bajnokságot a MU-nak meg az Europa ligát.

Sausage

  • Nolifer
  • 265 hu
Quote
Továbbá javasolnám, hogy legközelebb majd csak egy negyed év múlva írj jelentkezést. Érezhetően ez nem a te műfajod, arra meg, hogy a szerver játékosai csak megalázzanak nincs semmi szükség. Illetve, ha a fent említett időintervallumon belül írsz jelentkezést gondoskodok róla, hogy ne legyél egy 3 hónapig a szerveren, hogy felfogd, hogy nem minden szaráskor kell telóról JR-t írogatni.

Szerintem nem telt le.;d

Bounce

  • DM member
  • 42 hu
Hallod szerintem marha gyorsan állj le és térj észhez.Írsz egy jr-t ide,majd 1 hét múlva skypeon -AG- ba....

fkyoubro01

  • Geek
  • 93 hu
  • https://media.giphy.com/media/YVXpxZz81aoDK/giphy.

Norbi.

  • Wannabe
  • 21 hu
azthittem elutasították ezt.


 

Designed by Surge