Author
Topic: Jelentkezés by PLAYBOY  (Read 2537 times)

PLAYBOY

  • Wannabe
  • 22 de
Jelentkezés by PLAYBOY
2014-03-09 12:02:23
Játékban használt nevem: PLAYBOY
Előző neveim: PLAYBOY
Születési idő: 1998.04.01
Lakóhely: Németország
Játék kezdésének éve: 2012 fele
Előző klánjaim: Nagyon sok volt, de amire emlékszem azokat leirom: Ds|, |-HD-| , Master, AP, GoH, nL, LG, EF, eS még van pár, de ezekről vannak a legjobb emlékeim
Itt játszom, játszottam: FFS, GoD DD, TW hardcore DD, TG,
Beszélt nyelvek: Angol, Magyar, Német (perfekt)
Skype cím: Privát
Miért szeretnék GoD tag lenni: Most irhatnám énis ide hogy mert összetarto, hosszu távú klán, de nem írom. Nagyon sok hardcore DD klánban voltam már ahol kedveltek az emberek. Tudták hogy van érzékem a játékhoz. Néha... mikor az ágyamon fekszek, azon gondolkodom, hogy megkéne ismertetni az összes szerveren a GoD klánt, hogy ez legyen a legjiresebb, és legjobb az egész közül. Hogyha meghallják azt hogy "GoD" rettegjenek. Sokat tanultam már a játéktol, ugy érzem, hogyha belekerülnél a GoD-ba, mindenhova eljuttatnám a nevüket.

Egyéb információk: Régebben nagyon sokat játszodtam itt, aki akkoriban már itt volt, az mind ismer. Egyszer, valamikor átmentem kicsit FFS-re kikapcsolodni, mert néha kicsit untam hogy ha valakit lelöknek már káromkodik. Aztán valamiért nagyon sokat játszodtam ott, mintha odahuzott volna hogy "ITT JÁTSZ". Nagyon nagy sikereket értem el ott, a legjobb klánokban voltam, de... most kezdek magamhoz kapni, hogy ott nagyon kevesen értenek a Hardcore DD-hez. Valahogy hiányzott egy kemény cw, persze ott is sokat cwztem, de akkr is más. Valamikor 2013 feléven rátaláltam Waxy-ra. Nagyon sokat tanitott nekem, ő volt az én mesterem. Sok trükköt, sok taktikát, nagyon joban vagyunk mai napig. És, az lenne egy kissebb álmom az mta világában, hogy létrehozzam ffs-en a God klánt, és leverje az eddigi legjobbakat is. Most is ismerik páran a God-ot, de csak azok, akik régen benne vannak a játékban.

PLAYBOY

  • Wannabe
  • 22 de
Re: Jelentkezés by PLAYBOY
#1 2014-03-09 20:35:24
Semmi vélemény, válasz? :(

ZsoXa

  • Nolifer
  • 240 hu
Re: Jelentkezés by PLAYBOY
#2 2014-03-10 15:22:09
Sajnos jelentkezésed elutasításra került - ZsoXa

 

Designed by Surge