Author
Topic: bm@rk TGF  (Read 3341 times)

mark26

  • Inactive
  • 1 hu
bm@rk TGF
2014-06-15 18:09:23
Játékbeli nevem:bm@rk                                                                                                   Előző neveim: Relox bmark26                                                                                                 Születési idő: 2001   március 26                                                                                            Lakhely: Békés megye,Orosháza                                                                                   Játék kezdésének éve:2013                                                                                            Előző klánjaim: GoH DnL BK NGU                                                                                      Ebben vagyok jó: /DD                                                                                                          Itt játszom játszottam: DD-n szoktam játszani sokat DM-n néha szoktam fent lenni               Beszélt nyelvek:Magyar,Angol                                                                                             Skype cím: bmark26 Márk Babcsán Mr.bmark26                                                                   Miért szeretnék tag lenni:azért mert jó fejek vagytok meg viccesek és nagyon jól játszotok                                                                                                                              Egyéb információ:nincs

Sausage

  • Nolifer
  • 265 hu
Re: bm@rk TGF
#1 2014-06-17 12:47:25
Valami gond van ezzel a JR -el.

GilGameS

  • Senior member
  • 68 hu
Re: bm@rk TGF
#2 2014-06-17 16:02:02
Valami gond van ezzel a JR -el.
Ja am kicsit furán néz ki :D

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: bm@rk TGF
#3 2014-06-27 05:04:53
Túl fiatal vagy, sajnos azért valahol meg kell húznunk a határt. De ne bánkódj, az életkorod még mindig magasabb, mint Kenzy IQ-ja.

A jelentkezésedet ELUTASÍTOTTUK.

 

Designed by Surge