Author
Topic: racer7m & UppeR(m4) unban request (⌒▽⌒)ゞ  (Read 13849 times)

Racer

  • Geek
  • 94 hu
Nick: raceR
Reason: Nem tudom mire céloz ez a kérdés. 「(゚<゚)゙??
Time: A mai napon.
Admin: Surge 凸(`0´)凸
Serial: D932137C213F329N1GG3R3923 Yup, it's real 😳😳😳
Description: Hát én reggel felkeltem, gondoltam magamba, hogy milyen szép nap ez a MTA-zásra. o(^▽^)o
Aztán igazából arra lettem figyelmes (*〇□〇)……!, hogy Surge (az az a szerver tulaja) log-ot hamisít rólam, és a barátaimról. ( 〇□〇)
Na szóval én megvédtem magamat és a barátaimat, erre felháborodott, na én itt már teljesen (/●◔∀◐●)/ kész voltam. Utána pedig arra lettem figyelmes, hogy a map közbe kidobott a játék, 1 ban indokkal. Na itt nekem elszakadt a cérna .( ̵˃﹏˂̵ ), nem tudtam mit csináljak, ヘ(。□°)ヘ pánikoltam, kapkodtam levegőért, de még a mai napig nem tudom feldolgozni ezt. .・゜゜・(/。\)・゜゜・.
Last Edit: 2019-07-30 16:36:12 by Racer

Rexon

  • Active
  • 42 hu

UppeR

  • Nolifer
  • 104 hu
  • =)
Én is hozzászolnék ha már említett a barátom o(*>ω<*)o
Szerintem ez a bánásmód (っ- ‸ – ς) nem megfelelő erre a szerverre, ezért az engem ért ((((;゜Д゜))) sokk után megpróbáljuk helyrehozni ezt a kellemetlen (*〇□〇) helyzetet!

Sürge kérlek fejezd be (ノ)ʘ﹃ʘ(ヾ) ezeket az sértéseket (っ- ‸ – ς) amiket felénk utalsz!


!(•̀ᴗ•́)و ̑̑ Serialom: 07B70670A4F69746205AC351DR3X0N
Last Edit: 2019-07-30 16:46:34 by UppeR

Racer

  • Geek
  • 94 hu
Köszönöm a támogatást barátom! !(•̀ᴗ•́)و ̑̑
Mi kisebbség fogjunk össze a hamis vádak ellen! ╭( ・ㅂ・)و ̑̑ "

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
nem támogatom

.hazy

  • Wannabe
  • 22 hu
Ti nem a ts moderátorok vagytok? :OOOO

Surge

  • Leader
  • 150 hu
Egyedül azokat az embereket tudom sajnálni, akik nem válogathatják meg, hogy kikkel veszik kerül magukat, gondolok itt családtagokra. Ilyen szintű degeneráltságot ritkán tapasztalni, de ti ketten együtt bezsebeltek minden díjat. Elismerésem, szép teljesítmény!

radeR

  • DM member
  • 76 hu
  • nem
majd legközelebb trainelni mész először
lol

Bounce

  • DM member
  • 42 hu
﴾͡๏̯͡๏﴿ igazságtalanság
ಠ╭╮ಠ
Last Edit: 2019-08-04 12:59:40 by Bounce

 

Designed by Surge