Author
Topic: -Qu3eN. Jelentkezés  (Read 5954 times)

nagy123

  • Active
  • 44 hu
-Qu3eN. Jelentkezés
2015-01-21 17:19:01
Játékban használt nevem: -#Qu3eN.
Előző neveim:-Qu3eN. ; ~#CsigusZ.
Születési idő: 1999.06.22.
Lakóhely: Balkány
Játék kezdésének éve:2010
Előző klánjaim: [GoD]
Ebben vagyok jó: DM
Itt játszom, játszottam:GoD 100% DM, GoD 100% DD , TG , FFS , MegaGaming
Beszélt nyelvek:Angol
Skype cím:zsdav0906
Miért szeretnék tag lenni: A majdcsak fél éves tagságom után úgy gondolom nagy hibát követtem el, hogy nem voltam fent csak néha.. És továbbra is úgy gondolom hogy segíteni tudnék ezen a nagyszerű klánon!
Egyéb információk:Szeretem a GoD clan szervereit.. Napi 1 óra hosszát játszok, jobb esetben másfelet...Tök normális vagyok, el lehet velem beszélgeni egyész normálisan.. Szeretek sportolni, Rendszeresen járok Karatéra, tavasszal megyek vizsgázni..De azért MTA-ra is jut idő majdnem minden nap.. Köszönöm hogy elolvastad, jó böngészést továbbra is! :)
Gladiators of Darkness Forever!

Dokinas

  • Nolifer
  • 112 hu
  • Platonic homosexual
Re: -Qu3eN. Jelentkezés
#1 2015-01-22 09:54:00
Nem.

iDaveeY

  • DM member
  • 315 hu
  • Yea its me bitches
Re: -Qu3eN. Jelentkezés
#2 2015-01-22 16:28:28
Eddig sem értettem hogy kerültél be.. :D

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: -Qu3eN. Jelentkezés
#3 2015-01-23 13:22:11
Eddig sem értettem hogy kerültél be.. :D

Ez odabaszott :D


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

nagy123

  • Active
  • 44 hu
Re: -Qu3eN. Jelentkezés
#4 2015-01-23 17:08:47
Figyeljetek.. Nem Warozni akarok menni GoD-ba, hanem a munkáját segíteni! Úgy gondolom, hogy amíg GoD-os voltam tudtam tartani a rendet, és nem ok nélkül adtam a büntetést, ha adtam...Most is megtudnám tartani, akármikor! És számomra ez a fontos, hogy rend legyen. Szóval emiatt nem hiszem hogy ki kéne nevetni, mert nekem nem csak a játék a fontos, hanem a rend is..! Amit írtam nem vita tárgya, csak elmondtam a véleményem :) ;)
Gladiators of Darkness Forever!

iDaveeY

  • DM member
  • 315 hu
  • Yea its me bitches
Re: -Qu3eN. Jelentkezés
#5 2015-01-23 18:01:42
Nem kinevetésnek szántam, csak nagyon karcsúnak találom azt a statot. Ebből a pár sorból, amit írtál, nekem az jön le, hogy te tulajdonképpen moderátor lennél a szerón. Ezzel nem is lenne gond, de van 2 dm co-leader, 12 dm tag, 2 dm trial, akik ugyanezt a szerepkört töltik be, úgy hogy a legtöbbjük azért eléggé komolyan nyomja a dm-et. Ha ettől el is tekintünk, szerintem ilyen moderátori szerepkörre (feltéve, hogy lenne rá igény) sokkal több esélye lenne egy nolifernek, aki folyamat fent van, mint neked, akit 4 hónap only dm alatt egyszer sem láttalak. De ez csak az én véleményem, ettől függetlenül még simán bevehet a felső vezetés.. :D

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: -Qu3eN. Jelentkezés
#6 2015-01-23 20:03:22
Csak én vagyok olyan nyomorék, hogy leszarom a "rendet" a szerón? Nem azért járok fel, hogy én legyek az óvóbácsi hanem azért, hogy játsszak. Just sayin'

nagy123

  • Active
  • 44 hu
Re: -Qu3eN. Jelentkezés
#7 2015-01-23 20:07:39
Jó, én is tisztában vagyok ennek a súlyával, mégpedig amiatt, hogy sajnos nem tudom most olyan jól játszani , hisz vagy fél év kihagyásom volt egy eléggé súlyos betegség miatt ha kérdezné valaki :D Régen én is ugymont "Pro" voltam vagy  legalábbis jobb mint most, mert többet játszottam. :) De aez nem változtat semmin, ugyanugy próbálom traningelni a mapokat, legfőképpen az újakat ,hogy jobb és jobb legyek, valamint esetlek war-ba is tudjam segíteni a GoD csapatát! :) Köszönöm a kritikát , sokat jelentett nekem :)
Gladiators of Darkness Forever!

nagy123

  • Active
  • 44 hu
Re: -Qu3eN. Jelentkezés
#8 2015-01-23 20:08:30
Tudom Mettyu, nem feltétlenül azt mondtam, hogy csak a rendet nézem :)
Gladiators of Darkness Forever!

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
Re: -Qu3eN. Jelentkezés
#9 2015-01-26 08:34:29
Sajnálom, elutasítva! Sok sikert a jövőben más klánokban!

 

Designed by Surge