Author
Topic: .Qwerty#  (Read 2789 times)

dawee

  • Inactive
  • 6 hu
.Qwerty#
2014-05-28 15:40:40
Sziasztok! A nevem Szabó Dávid és 1997.01.04-én születtem Debrecenben. De Hajdúnánáson lakok születésem óta. Az időmet általában haverokkal, csajokkal töltem meg a suliban. De ahogy mindig otthon vagyok gépezni szoktam. Jófej, higgadt, okos embernek tartom magam de nem tudom meg nem is nagyon érdekel mások véleménye. Jelenleg katonának tanulok Debrecenben a katona középsuliba. Ha elvégeztem a középsulit szeretnék menni tiszti katonai fősulira. Legtöbb időt amikor otthon vagyok mta-zással töltöm el. Körülbelül 1év vagy 1év 2hónapja játszok. Mapperkodással is foglalkozok, nem sokára kijön a v1-em is. Sokat dolgozok a mappomon. Szinte csak GoD-ra szoktam feljárni mert jó a társaság és élvezem az egész szervert. :)

- Klán amibe voltam: HeT, TsR, mG, meg még anno GHC . :)
Skype nevem: daweelol

- Elég sok mappot tudok kivinni mint pl.: Flo v7, xCro v4, Sebas v15,v16 , Moonlight v8, nX v7,v10 és még sorolhatnám. :)

- Bevallom sokat GoD-on vendégként játszottam és nem rég regisztráltam, de remélem ez nem jelent hátrány-t. :)

- Röviden ennyi magamról és az mta-s élményeimről, kalandjaimról. :)  :D

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: .Qwerty#
#1 2014-05-28 17:37:32
Most nem kötekedésképpen írom, de ha ennyire okos vagy, minek írod le 2x ugyan azt?

Quote
Jelenleg katonának tanulok Debrecenben a katona középsuliba
Azt hittem emelt Angolt..:DD
Mind1 lényegebben "nem rossz" Viszont most gondolom, jön az hogy:
Quote
meg nem is nagyon érdekel mások véleménye
De ehhez még annyit hozzá fűznék, ha mások véleménye nem érdekel és csak a saját fejed után mész, akkor ha mondjuk valaki szól neked, akkor te azt lesz*rod?

De amúgy támogatlak, mert jól játszol viszont másért nem.

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
Re: .Qwerty#
#2 2014-05-28 20:48:12
Sajnálom, elutasítva!

A klán DM részének tagjai közös megegyezés alapján úgy döntöttek hogy nem vagy alkalmas a tagságra.

Sok sikert kívánok a jövőben más klánokban!

 

Designed by Surge