Author
Topic: Szerver ötlet  (Read 19552 times)

Manson

  • Wannabe
  • 20 hu
  • Manson
Szerver ötlet
2015-11-02 17:40:01
Üdv!

Pár ötlettel állnék elő, aminek a nagy része remélem tetszeni fog nektek is és a játékosoknak is.

DD:
A DD szerverre esetleg vissza lehetne rakni a "Farm" nevű mapot, amennyiben az megoldható.
Lehetne pár új mapot is beújítani, hogy minél kevesebb legyen annak az esélye, hogy a játékosok esetleg megunják a szervert.
A mapokat amiket 60-65%-on alul értékeltek a játékosok, lehetne törölni és új, jobb mapokat beújítani helyettük, amennyiben megoldható.
A szerver slotját le lehetne szűkíteni mondjuk 32-re mivel 40+ játékos nem szokott fent lenni. A kisebb mapokat mint pl. a "Canyon" nevű map, lehetne törölni, mert 20-25 játékossal elég nehézkes rajta a játszás, mivel hely alig van.

Race:
A Race szerveren a bugos, cp nélküli, kevés időt kapott mapokat lehetne törölni. Például, ahol nincs top, ott nyilván van valami gebasz. Nem egy mappal találkoztam, ahol nem volt cp, tele volt bugokkal, nem lehetett kivinni a kevés idő miatt stb.

Összességében:
Ha meg lehetne oldani, biztos sok játékos örülne neki, ha lehetne egymásnak pénzt küldeni (persze, csak a játékban). Igaz, most már megnőtt az esélye annak hogy napok alatt milliókat begyűjtsenek a játékosok a spin, roll, 10 és 5g, bet nevű parancsokkal amik egyébként remekül szerepelnek. De a kezdőknek eléggé bajuk van a teamekkel, hogy nincs pénz és emiatt káromkodás tör ki ha lelökik őket, mert hogy "én pénzt gyűjtők ez a török -(vagy akármilyen nemzetiségű)- f*sz meg lelök."
A team/klán alapítás árát fentebb lehetne vinni mondjuk 300.000$-ra a klánba lépést meghagyni ahogy van, mivel így hogy olcsó egy team alapítás, több mint 200 team van már aminek kb. a fele aktív, a többi el van hanyagolva, vagy senki nem játszik vele, az ilyen teamokat javaslom törölni, amennyiben nektek is tetszik az ötlet, és megoldható is.

Zömében ennyi javaslatom van, remélem tudtok segíteni a problémákban, remélem tetszenek az ötletek, és nagy részük kivitelezhető! A játékosok meg majd írnak véleményt, a szerveren. :P

Üdv! Manson.
It's a paradox !

SiMo/\/

  • Nolifer
  • 273 hu
  • bitch
Re: Szerver ötlet
#1 2015-11-02 17:53:12
Hali!

Racen, ha gondolod küld el nekem PÜ-be azokat a mappokat amik bugosak és törlöm.

Manson

  • Wannabe
  • 20 hu
  • Manson
Re: Szerver ötlet
#2 2015-11-02 17:55:25
Rendben, majd fokozatosan jegyzetelem magamnak, ha olyan mappal találkozok. Leghamarabb péntek este tudok felmenni a szerverre, mivel suliból átlag 21-kor érek haza. Ha megvan a mapok nagy része, elküldöm.

Üdv!
It's a paradox !

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Szerver ötlet
#3 2015-11-02 19:05:53
1. Farmot nem kell vissza rakni
2. DD teljesen különbözik a többi játékmódtól, ebben minőségi mapok 5 évente készülnek. Ha csak az értékelés alapján lenne törölve pár map akkor valószínűleg azok a mapok is törölve lennének amikhez kell egy kis agy. És mivel a szerver többsége fogyatékosokból áll, ezért törölve lenne az is ami amúgy jó.
3. Szeró slottal nemtudom mi a baj. Ha több, az nem befolyásol semmit..

Nem vagyok teljesen tisztában ezekkel a dolgokkal már, de ha jól emlékszem 150k teamet csinálni és ha jól tudom az első ingyen van, csak úgy mint az első JR. Pénz küldést semmi értelme megcsinálni mivel olyan egyszerű pénzt szerezni, hogy csak az igazán balfaszoknak jelent problémát. Mellesleg teamen kívül semmire nem lehet elkölteni a pénzt, szóval zsákutca.

"Pénzt gyűjtök ez a fasz török meg lelök" ?????????????????????? Ez egy kurva DD szeró bazdmeg. Te hogy gyűjtesz pénzt? Lehet, hogy még nem jöttél rá, de a DD lényege pontosan az, hogy lelökd a másikat..Furcsa mi?

Asszem kellene nekem egy új rang, mivel egyre több új Co-Leadert látok DM részlegben. A gáz ebben, hogy egyiket se láttam előtte

Manson

  • Wannabe
  • 20 hu
  • Manson
Re: Szerver ötlet
#4 2015-11-02 19:21:07
Tudom, hogy a DD miről szól én csak példát írtam, az átlag kezdőkre.

De ha valakit megbánottam vele, sajnálom!

Üdv.
It's a paradox !

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: Szerver ötlet
#5 2015-11-02 21:12:54
Nekem van egy csomó jó DD mapom Old School is köztük, de mikor Crys kérdeztem róla hogy felrakja-e őket a válasza egyértelműen nem volt, a scriptekkel kapcsolatban is ez volt a válasza a Race szerveren a bugos mapok törlés tervben volt még mikor volt race team, azóta hogy az megszűnt már nem rajtam múlik..


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

Manson

  • Wannabe
  • 20 hu
  • Manson
Re: Szerver ötlet
#6 2015-11-02 21:45:49
SiMo/\/

Itt vannak azok a mapok ahol nincsenek cp-k vagy nem lehet beérni az időkorlát miatt, a bugos és ilyesmi mapokat meg majd összeírom race közben!

[RACE]Ziptop
[RACE]Very wasted
[RACE]pureluck
[RACE]Mesa GP long

It's a paradox !

Manson

  • Wannabe
  • 20 hu
  • Manson
Re: Szerver ötlet
#7 2015-11-02 21:46:56
Hederi, ha a mapjaid jók, akkor be lehetne tenni, már csak a változatosság kedvéért is.
De nem rajtam és ahogy mondtad, már nem is rajtad múlik :D
It's a paradox !

Peso

  • Senior member
  • 185 hu
    • http://godclan.hu
Re: Szerver ötlet
#8 2015-11-02 22:13:12
Tudom, hogy a DD miről szól én csak példát írtam, az átlag kezdőkre.

De ha valakit megbánottam vele, sajnálom!

Üdv.

nem bántottál meg senkit. ne törődj mettyu stílusával, csak fasszopó.

egyébként pontosan ez a baj a pénzzel, hogy az emberek megőrülnek tőle és hirtelen valami mmorpg-nek nézik a DD-t..
Nem.

Manson

  • Wannabe
  • 20 hu
  • Manson
Re: Szerver ötlet
#9 2015-11-02 22:21:08
Remélem, tényleg nem :) Na igen, a pénzzel mindig baj van, ha sok, ha kevés :P
It's a paradox !

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Szerver ötlet
#10 2015-11-02 22:52:43

nem bántottál meg senkit. ne törődj mettyu stílusával, csak fasszopó.


Te kis fasszopó geci :Dd Btw hederi race szeró akkor halottabb volt mikor volt "race team". Ami amúgy egy mítosz volt kb. mert soha nem volt 1 se godon fent. Én elküldtem a mapokat Crysnek amit kértek, hogy rakjunk fel. Majd felrakja ha akarja meg ha foglalkozni akar vele

Peso te szutykos

Manson

  • Wannabe
  • 20 hu
  • Manson
Re: Szerver ötlet
#11 2015-11-03 00:08:46
Nos, a race hibákat lehetne orvosolni?
It's a paradox !

Peso

  • Senior member
  • 185 hu
    • http://godclan.hu
Re: Szerver ötlet
#12 2015-11-03 00:14:15

nem bántottál meg senkit. ne törődj mettyu stílusával, csak fasszopó.


Te kis fasszopó geci :Dd Btw hederi race szeró akkor halottabb volt mikor volt "race team". Ami amúgy egy mítosz volt kb. mert soha nem volt 1 se godon fent. Én elküldtem a mapokat Crysnek amit kértek, hogy rakjunk fel. Majd felrakja ha akarja meg ha foglalkozni akar vele

Peso te szutykos

 ::) ::)
Nem.

SiMo/\/

  • Nolifer
  • 273 hu
  • bitch
Re: Szerver ötlet
#13 2015-11-03 16:19:54
SiMo/\/

Itt vannak azok a mapok ahol nincsenek cp-k vagy nem lehet beérni az időkorlát miatt, a bugos és ilyesmi mapokat meg majd összeírom race közben!

[RACE]Ziptop
[RACE]Very wasted
[RACE]pureluck
[RACE]Mesa GP long

Amint lesz időm törlöm őket. :)

Manson

  • Wannabe
  • 20 hu
  • Manson
Re: Szerver ötlet
#14 2015-11-03 19:11:07
Rendben! Köszönöm a játékosok nevében is! :)
It's a paradox !

SiMo/\/

  • Nolifer
  • 273 hu
  • bitch
Re: Szerver ötlet
#15 2015-11-04 19:47:55
Rendben! Köszönöm a játékosok nevében is! :)

Kész. Vasárnap pontban éjfélkor már nem lesznek fent a szerveren. Írhatsz még ha találsz.

Manson

  • Wannabe
  • 20 hu
  • Manson
Re: Szerver ötlet
#16 2015-11-04 19:54:51
Köszönjük, hogy törölted! Persze! Természetesen mindenképp leírom ha találok!
It's a paradox !

 

Designed by Surge