Author
Topic: Mi történt velünk az elmúlt hónapokban?  (Read 29531 times)

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Tehát hogy mi is történt?

Ahogy a címből is olvasható ez az eddig megszokottaknál valamivel hosszabb hír lesz. Ahhoz hogy mindent letudjak írni az a legjobbak ha onnan kezdem ahol az egész inaktívságunk elkezdődött mielőtt elkezdeném fontosnak tartom leírni hogy ez mind az én nézőpontomból / meglátásomból mesélem el. Tehát 2015 közepén (annak is inkább a második felében, a "Nagy GoD sikerkorszak" után) a warteam (Mettyu, Shift, *R!co*, Greed, LiGhT, PaokL!ve, és én) java része inaktívvá vált ilyen-olyan okok miatt. Ezután voltak idők mikor valaki közülünk megpróbálta újra szervezni az akkori csapatot vagy legalább valami hasonló kaliberű csapatot, több-kevesebb sikerrel (sajnos e miatt kissé el lett csúfítva a warstatunk 2015 végére.) Majd 2016 elején immáron nem csak warteam nélkül de egyáltalán aktív tagok nélkül kezdtünk el warokat játszani, ez sajnos borítékolható volt hogy nem lesz olyan sikeres. Ezután már egyáltalán nem volt próbálkozás warozni (vagy legalább is én nem igen tudok róla.) De most hosszú-hosszú idő után úgy láttuk ideje még egy esélyt adni nem csak a GoD-nak, nem csak MTA kb. egyetlen eddig valamilyen szinten összetartó magyar communityjének, hanem magának a DD-nek is, és ami talán még fontosabb az MTA:SA-nak is. Mivel mint a régebbi játékosok már tudják, fogynak a playerek, egyre kevesebb DD player van ami azt jelenti egyre kevesebb is a cw, ami igazából a játék egyik leglényegesebb eleme. Ahhoz hogy újra legyen egy team, ahonnan az emberek nem lépnek ki néhány vereség és veszekedés után muszáj lesz olyan embereket bevenni akikben meglehet bízni. Nos, sajnos ez azt jelenti hogy néhány külföldi playernek is bizalmat kell szavazni, tudom volt már hogy eléggé megszívtuk velük lásd Dai. De úgy gondolom sikerül olyan játékosokat találni akikben meglehet bízni.

Szerverekről, tervek & a tagfelvétel:

Úgy,  ahogy a klántagjai, úgy fogytak egyre inkább a szerver játékosai is. Tudjuk hogy kellene fog egy kis idő hogy újra legyenek emberek a szervereken, de biztos vagyok benne hogy előbb vagy utóbb újra lesz élet a szerveren. Ahhoz hogy ez minél hamarabb megtörténjen lesznek változások, újra lesznek POTD-k. Egyenlőre még nem tudom milyen időközönként de lesznek, tervben vannak hogy új mapok is lesznek a szerveren, illetve tournamentek is. Ez nagyjából minden szerverünkre igaz. ZsoXa által már kidolgozott Admin-szabályrendszer lesz valamilyen szinten tovább fejlesztve hogy ne legyenek veszekedések. Ha esetleg úgy érzed hogy jogtalanul lettél bannolva, ami miatt azóta se tudsz csatlakozni a szervereinkre. Most újra megpróbálhatod az unban kérelmet, amit a legjobb tudomásunk szerint fogunk ellenőrizni. A tagfelvételről annyit hogy újra elérhető és megpróbálkozhat vele, lehet hogy a minta kissé javítva lesz, de az majd a jövő zenéje, fontos még hogy BÁRKI aki a régi tagok közül esetleg újra csatlakozni szeretni vagy bármi kérdése lenne, az keressen fel skypeon vagy írjon a itt a weben nekem pm-et.


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

DrunK

  • Senior member
  • 37 hu
  • Drunk
    • avrmta.atw.hu
Sok sikert, remélem lesz belőle valami! ;)

pit3r

  • Active
  • 38 pl
Ok, now in english

DMNK’

  • Nolifer
  • 163 hu
  • DD Leader
Hajrá, várom hogy újra legyen élet GoD szervereken!

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Ok, now in english
Shortly, GoD is back. ;)


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

pit3r

  • Active
  • 38 pl
Oh thats nice,at first u should update the member list :V

SiMo/\/

  • Nolifer
  • 273 hu
  • bitch

Shift

  • Geek
  • 76 hu
Felmentem GoDra rögtön ott lett 10 ember, még Darky is vissza jött;dd

SiMo/\/

  • Nolifer
  • 273 hu
  • bitch
Ha én felmegyek godra utánam csődül a világ : _ )

Rock3r

  • Senior member
  • 58 hu
Ok, now in english

:DDD

I'm trying to update the members list, but I dont know who is active or inactive member, if you are an active player then leave a message and I'll set you to your position.
Last Edit: 2022-06-06 12:21:03 by Surge

pit3r

  • Active
  • 38 pl
yes im very active player

Fabia

  • Active
  • 27 hu
na ne basszáááááál *.*

Beni

  • Senior member
  • 173 hu
  • Titulus
GoD=Dead wait maga az MTA is halott. Mondanám azt hogy kíváncsi leszek de hát màr sokszor volt ilyen GoD reborn és sose volt belőle semmi, ha mèg volt is az is 2 hónapig..-egy teljesen inaktív player (don't be mad)
Nem

Fabia

  • Active
  • 27 hu
amióta feljárok godra azóta orrba szájba jönnek a playerek szal..:D

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Gyerekek nélkülem csak kis betűvel írandó a god.. És ez így is marad

 

Designed by Surge