Author
Topic: minden szerveről ok nélkül bant kaptam  (Read 4197 times)

GalaxY#

  • Active
  • 37 hu

Nicknév: SuPra~
Ok: teve kitalálta 3 napja azt hogy bann játék találjam ki 1-69-ig egy számot és ha rossz ban 3 napja minden nap ezt játsza ez a csicska és ma zekki is miért vannak ilyen adminok?? nem játszhat nyugisan az ember??? fos tevepata és Zekkie
Időpont: 2015 03 10
Moderátor: dm:zekki  dd:teve race: teve
Leírás: mert nem tettem semmit és ezt a tevét és zekit ki kéne baszni a klánbol nincs joga kitalálni egy játékot ami soha nem nyer és ha lose akkor bann ha nem lesznek kidobva a klánbol és mégegyszer bannolni mernek elhíresztelem és nem fog játszani senki godon mert ezek a csicska adminok minden nyugis gyereket bannolnak...

iDaveeY

  • DM member
  • 315 hu
  • Yea its me bitches
elnézést kérek a kellemetlenségért, máris kibaszom őket!

Dokinas

  • Nolifer
  • 112 hu
  • Platonic homosexual
Ember, ismerted a szabalyokat es beleegyeztel a jatekba logba benne van, nem perma ban szoval nyugodtan vard ki.

GalaxY#

  • Active
  • 37 hu
örök ban dd-ről+race-rol serial

eLBe

  • Nolifer
  • 175 hu
  • GoD Rap Triology
XDDDDDDDDD

ZeKK

  • DM member
  • 106 hu
"Godos vagyok, bármit megtehetek! :D" Amúgy nem csak a játék miatt lettél bannolva, hanem a folyamatos ugatás, szidás, ragelés miatt. Már nem egyszer említettem meg, hogy fogd vissza magad, de ha a szép szó nem ér akkor viseld a következményeit. Ha lehetne az mta-ból is bannolnálak a viszonylag kedves jelzők miatt, amivel engem és kedves inas barátomat illetted. A soha viszont nem látásra.

GalaxY#

  • Active
  • 37 hu
én nem ugatok senkinek ha beszólnak visszaszólok.. zekk ha neked beszólnak te lelépsz a szerverről és elmész sírni??

Dokinas

  • Nolifer
  • 112 hu
  • Platonic homosexual
OHH ZEKKI <33333. Vegre az inasod lehettem? ^^

ZeKK

  • DM member
  • 106 hu
OHH ZEKKI <33333. Vegre az inasod lehettem? ^^

eddig is az voltál :$ <3 nem supra, én figyelmeztetem, hogy fejezze be.. 2x szólok utána mute, ha folytatja kick majd ban

 

Designed by Surge