Author
Topic: ~~>BouNce_.  (Read 3432 times)

Bounce

  • DM member
  • 42 hu
~~>BouNce_.
2015-11-07 13:49:48
A játékbeli nevem: ~~>BouNce_.

Előző nevem: akosdod2

A serialom: D0AD71E6B941A020AD2BC1DC7679A803

Születtem: 2000.10.16

Lakhelyem: Pécs

Játékot kezdtem: 2012 tavasza

Előző klánjaim: TsR az egyetlen ami megmaradt,a többi csak kis hülyülős csoportok voltak

Dm vagy DD?: DM

Itt játszom,játszottam: Most hogy erősebb gépem van (jelentősen), így megnyílt a lehetőségek tárháza.Például előző gépemmel tudtam TG-n 30 FPS-eket produkálni,most meg fix 60-61 (vagy 50-51).Tehát GoD 100%DM, ritkán DD, TG , AEG Training, ide egyre ritkábban, mivel új pályák nincsenek, ER

Nyelvek amiket beszélekk: Magyar és Angol

Skype címem: akosdod2

Mapok amiken jó vagyok: Lazább stílusú közép-nehéz nehézségű pályákon tudok jól menni. HTC v7 pipa.Néhány pályát első látásra kiviszek,de hát azért ez nem túl gyakori.

Miért szeretnék tag lenni: Mert nagyon nagyon nagyon régen voltam már normális klánba, és ezen tudnátok segíteni.Továbbá ez egy összeszokott társaság, és én ennek része szeretnék lenni,mert akikkel eddig találkoztam, azokkal nagy részben kitudtam jönni.

Miért kellene bevennetek: Mert az előző jr-emre kaptam 6 támogatást és 0 nem támogatást (megszámoltam :p).Meg mert eddig se voltam rossz,viszont most hogy magas fps-el játszom,így még jobbá fejlődhetnék és támogathatnám a DM részleget.

Egyéb információk rólam: Zongoráztam 4 évig,most már abbahagytam, de még mindig érdeklődök a zene irányában, csak most már inkább hallgatom, minthogy én játszanám.

SiMo/\/

  • Nolifer
  • 273 hu
  • bitch
Re: ~~>BouNce_.
#1 2015-11-07 13:52:13
Üdv a klánba. Trial.

 

Designed by Surge