Author
Topic: WaY;] UB, na lesz valami?  (Read 4372 times)

WaY;]

  • Inactive
  • 6 hu
WaY;] UB, na lesz valami?
2014-12-20 12:02:20
Nicknév: WaY;]
Ok: Hardy ok nélkül
Időpont: másfél hete
Moderátor: Hardy
Leírás: Hardy adott seriált azért mert nitrous-tól megkérdeztem hogy , mennyit játszottatok NBD-vel erre nitrous elkezdett szidni ok nélkül én meg csak néztem h mi a fasz elkezdte mondogatni hogy mennyek el aludni stb. meg rohadjak meg erre hardy elkezdi hogy ja way befoghatnád v vmi ilyesmi írom hardy-nak hogy nem kell nagyképűnek lenned azért mert a neved előtt van a GoD erre, SERIAL-t adott.
PLS UNBAN!!

Hardy

  • Nolifer
  • 152 hu
Re: WaY;] UB, na lesz valami?
#1 2014-12-20 18:55:34
Nem bírom az olyan kis taknyosokat, akik olyasmit írnak, hogy azért van nagy pofám, mert a szar GoD-ban vagyok, már ha megengeded, hogy éljek a szavaiddal.
Kis görcs vagy, még őszinteséget se neveltek beléd. Legszívesebben beledugnálak egy bálna pöcsébe, bele juttat egy másik bálnába és megszületsz mint víz alatt lélegezni nem tudó bálna ember keverék, majd 1 perc után megfulladsz.

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Re: WaY;] UB, na lesz valami?
#2 2014-12-20 19:50:47
Nem bírom az olyan kis taknyosokat, akik olyasmit írnak, hogy azért van nagy pofám, mert a szar GoD-ban vagyok, már ha megengeded, hogy éljek a szavaiddal.
Kis görcs vagy, még őszinteséget se neveltek beléd. Legszívesebben beledugnálak egy bálna pöcsébe, bele juttat egy másik bálnába és megszületsz mint víz alatt lélegezni nem tudó bálna ember keverék, majd 1 perc után megfulladsz.



XDDDDDDDD Oké kész végem. :'D


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: WaY;] UB, na lesz valami?
#3 2014-12-21 10:15:37
Ja lesz valami. Most reggelizek aztán kutyát sétáltatok

 

Designed by Surge