Author
Topic: VÉGE?!  (Read 4918 times)

warren

  • Wannabe
  • 15 hu
VÉGE?!
2014-08-07 22:38:33
Üdv!
warren vagyok,16 éves, 12 éves korom óta MTA-zok,eleinte play szerveren játszottam,aztán áttértem a DM-részlegre,mégpedig a DGT szerverre. A DGT-n tanultam meg az alapját a játéknak,idén,2014 év elején léptem ki a clanbol,tehát kb. 3 évet letöltöttem benne. Azóta nem volt komolyabb clanom,el kezdtem játszani a GoD szerveren,miután a DGT teljesen felmondta a szolgálatot,nagy bánatomra. Itt GoD-on megalapítottam a saját clanom,ami nem is teljesen az enyém,hanem a névadóval osztoznák a 'dicsőségen',bár soha nem volt,és nem is lesz olyan clan az AG,amit minden ember ismer,de Én nagyon büszke vagyok rá,hogy egy ilyen ember segített(Disaster) egy ismeretlen embernek,szóval neked k*rva sok mindent köszönök. A másik ember,akitől MTA karrierem során,főleg a vége fele nagyon sok mindent kaptam,az nem más mint Csawee,neki is szeretném megköszönni az összes 'tettét' amivel segített nekem. Végül,de nem utolsó sorban KuTya,aki az az ember,akit teljes szívemből TISZTELEK.Ő volt az első olyan játékos,akivel 3-4 évvel ezelőtt is értelmesen el tudtam beszélgetni. A Klánjának,(Deah Monsters) a legjobbakat kívánom a saját nevemben,és az AG-nevében is,amit Peter-re fogok bízni,ha elválalja. Szóval ennek a három(4?) embernek köszönöm,az egész MTA 'karierem' során legfőképp miattatok volt izgalmas ez a játék. Nos,mint minden embernek,nekem is voltak/vannak/lesznek ellenségeim,akiknek a kurva any...jó,nem rontom el a pillanatot,szóval. Nekik csak annyi,hogy innentől kiléptem az 'online életükből', további jó játékot,ja,és innen is üdvözlöm Mathiast. Szóval srácok,nekem ennyi lett volna az MTA,köszönöm minden haveromnak/barátomnak-ellenségemnek/ellenfeleimnek.
warren voltam,köszönöm az MTA Magyar Közösségének ezt az élményekkel gazdag 4 évet!
SZIASZTOK!
egy kis búcsú zene :) --> https://www.youtube.com/watch?v=_XzA0FEEyF8
Last Edit: 2014-08-07 23:57:23 by warren

GREGORY♫♥

  • Wannabe
  • 22 hu
Re: VÉGE?!
#1 2014-08-07 22:52:53
Köszönöm az elismerést, nagyon jól esett.De sajnálom hogy így ér véget. Viszont remélem egyre több ember jön rá hogy ezzel a közösséggel csak visszafele lehet haladni...

Minden jót uram!

Eljön az idő és kinövöm magam mint Dzsudzsák
Előrántom a falloszt és megnyalod a csúcsát!
Süti

Gr0x

  • Leader
  • 277 hu
Re: VÉGE?!
#2 2014-08-07 23:23:18
A közösség nagyrésze idiótákból áll, az értelmes emberek meg mennek el.
Szia warren :c

bombaz

  • Active
  • 33 hu
  • fckoffcsárli
Re: VÉGE?!
#3 2014-08-08 00:38:40
Én birtalak mG eleje óta amikor még legelőször találkoztunk.
de az utóbbi 1 hétben...hát nemvágom mi az isten lett veled.:D
gl. a továbbiakban

warren

  • Wannabe
  • 15 hu
Re: VÉGE?!
#4 2014-08-08 00:43:18
köszönöm mindenkinek,viszont kívánom.
@bmbz - az utóbbi egy hétben jött ki belőlem az összes feszültség amit visszatartottam 4 éven keresztül,ezért IS döntöttem így :)

CsaWee

  • Moderator
  • 32 de
Re: VÉGE?!
#5 2014-08-08 14:44:04
Nagyon szomorú ezt hallani  :( Köszönöm, hogy megemlítettél és kívánok erőt, egészséget. Szia Warren :(
CsaWee Vol.5 Incoming!


AnwiX'

  • Active
  • 44 hu
Re: VÉGE?!
#6 2014-08-08 22:54:59
Szia warren  :'( sok sikert az életedben !! Öröm volt veled játszani!! :)

 

Designed by Surge