Author
Topic: Busted mod, avagy event/eventek.  (Read 6879 times)

CCX

  • Wannabe
  • 19 hu
Busted mod, avagy event/eventek.
2014-08-13 19:48:20
Üdv!
Az én ötletem az lenne, hogy a szerveren néha napján, vagy akár minden nap, ha ráér a kedves team, akkor lehetne tartani eventeket.
Most így amit ajánlani tudnék, az a Busted mod, amit szerintem mindenki nagyon élvezne. A youtube-n találtok róla videót, de kedvcsinálóként azért röviden leírnám. :)
Adott egy játékos aki a "crooked", akit a szerver vagy random választ ki, vagy valamelyik moderátor/admin.
Az összes többi játékos lenne a rendőr, akiknek nem más a feladatuk, minthogy addig zúzzák a crooked autóját, míg az fel nem robban, és ha ez megvan, akkor ugye vége a játéknak. DE! A crooked, ha elég messzire elmenekül a rendőröktől, akkor ő nyer.

Nos, mivel a szerveren van fejlődés, és pénz szerzési lehetőség + teljesíthető achievementek, szerintem teljesen jól összelehetne hangolni a kettőt.
Ha a crooked nyer, akkor kap valamennyi XP-t vagy esetleg azonnali szint lépést + pénzt, és achikhoz is belehetne tenni, hogy ha 3x elmenekülsz szintén kapsz ezt meg azt, aztán 6, 9, vagy ahogy ti jónak látjátok, továbbá ha a rendőrök nyernek, ők is kapnak jutalmat, de nyilván nem annyit mint a crooked. Ha crooked veszít, semmit nem kap, ha a rendőrök veszítenek az ő jutalmuk is egyenlő lesz a semmivel. :)
Továbbá, hogy a pénzt ne csak pályákra meg clan létrehozására/ clanhoz való csatlakozásra lehessen költeni, a módot szerintem a játékosok is megvehetnék, persze azért nem egy map áráért hiszen még is csak egy eventről beszélünk, ha bekerül. :)
+ az autó amivel a crooked menekül, szerintem a DD-hez kellene kapcsolni.
Itt azon autókra gondoltam, amelyek előfordulnak a szerver mapjain.

Ennyi lenne, válaszotokat előre is nagyon várom, és köszönöm, legyen az negatív, vagy pozitív. :)
 
 

Rock3r

  • Senior member
  • 58 hu
Re: Busted mod, avagy event/eventek.
#1 2014-08-15 17:01:32
Ez egy külön gamemode lenne. Szerintem nem nagyon lenne népszerű.

Buster

  • Nolifer
  • 217 pl
  • te fasz geci megbasztam a kurva anyadat
Re: Busted mod, avagy event/eventek.
#2 2014-08-15 18:40:53
co kurwo wypierdalaj WHAT DID HE SAY


aaa its BUSTED not BUSTER XD

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Busted mod, avagy event/eventek.
#3 2014-08-17 12:42:03
I though the same:DD "Buster Mode?? whaaat the hell is wrong with you?" :D:D

ZsoXa

  • Nolifer
  • 240 hu
Re: Busted mod, avagy event/eventek.
#4 2014-08-18 12:03:49
Ja ezt toltuk 2008-ban akkor még népszerű volt... ma már nem igazán
Különben rengeteg munkával járna összehozni rendesen.

Buster

  • Nolifer
  • 217 pl
  • te fasz geci megbasztam a kurva anyadat
Re: Busted mod, avagy event/eventek.
#5 2014-08-19 02:34:07
I just realised he wanted to say "Buster Moderator" he meant to give me all options from admin panel

 

Designed by Surge