Author
Topic: Probléma az üzbegisztániakkal  (Read 5863 times)

Sausage

  • Nolifer
  • 265 hu
Probléma az üzbegisztániakkal
2014-09-25 17:24:03
Sziasztok!
A helyzet az volna, hogy tele van ez a szerencsétlen DD szerver laggerekkel. Még igazából nem is ez a fő gond hanem, hogy mikor kickelem (reason: lag) akkor mindenegyik úgy tér vissza, hogy Én egy idióta vagyok, ha úgy látom, hogy ő laggol meg különben is csak "country lag mother fucker".
Ez mostanság elképesztő sokszor előfordul és mikor már bedurcázok mert szidnak orrba-szájba plusz többszöri felszólításra, kickre is ugyan olyan laggal visszatér a szerverre az illető, akkor adok neki 5 perc - 3 óra közötti "pihenőt". Erre a következő pillanatban már a klánon belülről, vagy az üzbegisztáni haverjaitól, családjától kapom a savat, hogy minek csinálok ilyet. Sose voltam az a fajta admin aki random perma banokat osztogat reason nélkül mégis azt látom, hogy akit elküldtem levegőzni egy kis időre már fél perc múlva unbanolva van és ismét szétlaggolja a szervert. Nem panaszkodni inkább csak jelezni szerettem volna, hogy ez így nem állapot. Mivel Én vagyok azEGYETLEN AKTÍV GOD DD PLAYER ezért gondolom ez csak engem foglalkoztat igazán, de remélem, hogy megértésre találnak a könnyektől már-már elszorult szavaim.
Köszönöm.
Last Edit: 2014-09-25 17:50:41 by Sausage

Hardy

  • Nolifer
  • 152 hu
Re: Probléma az üzbegisztániakkal
#1 2014-09-25 21:02:44
Figyelj drága kolbász barátom.
Laggert látsz, elsőre kickeled olyan reasonnal, hogy high ping vagy low fps. Hogy azért megértse.
Ha vissza jön, adsz neki 12 órát ugyan ilyen indokkal.
Ezután, ha megint látod, ismét kibaszod.
Ha valamelyik kedves, vendégmunkás tagunk próbálja megvédeni a társát, mert ő is lengyel vagy bármi más (nem támadás), akkor szard le. Nem azért tag, hogy laggereket hozzon a szerverre, meg minden haverja korlátok nélkül játszhasson a szerveren. Ennyi az egész. Remélem, hogy segítettem. :)

Ui.: Én aktív vagyok, csak DM-ezek, mert DD pub hülyeség.
Last Edit: 2014-09-25 21:04:45 by Hardy

 

Designed by Surge