Author
Topic: Még mindig hirdetés...  (Read 6943 times)

CCX

  • Wannabe
  • 19 hu
Még mindig hirdetés...
2014-12-01 18:11:17
Üdv!

Már indítottam egy témát ezzel kapcsolódóan, és köszönöm is a második esélyt Zsoxa, de még mindig nem vagyok unbannolva. Szóval a panasz még mindig ugyan az lenne..

Mettyu a te hozzászólásodból meg csak ezt emelném ki: "majdnem minden gohos"

Nos... soha nem hirdettem egyetlen egy szervert sem a GoD szervereken, és egyéb szervereken sem. Attól függetlenül, hogy te azt láttad, vagy esetleg mások mondták neked, hogy egy GoH-os hirdette a "fos szerójukat", az nem azt jelenti, hogy az első GoH-ost ki kell bannolni aki felmegy a szerverre. Ha vettetek volna annyi fáradságot, és most ezt a játékosokra is értem, ha esetleg tőlük érkezett bejelentés hirdetésről, hogy elővettetek volna egy tollat meg egy papírt, és felírtátok volna a nevét pl: ~[GoH]~valaki. Erre nem mentség az, hogy esetleg nem emlékeztem a nevére, csak arra, hogy GoH-os volt, és akkor már mehet a levesbe. Ha ki is lép a szerverről, azt alapból látjátok a chaten, mert kiírja, hogy xyz has left the game ugyebár.
Ha esetleg az írás elvinné vagy egyéb, mielőtt megjegyeznéd akkor nyomsz egy F8-at, előjön a konzol, és visszatudod nézni.
Ennyit szerettem volna Mettyu, és kedves játékosok, egyéb GoD tagok, akik osztoztak Mettyu véleményén. (Akinek nem inge nem veszi magára!!)


Zsoxa, mivel téged láttalak aktívabban foglalkozni ezzel az esettel(amit köszönök is), szeretném kikérni a véleményed(persze írhatnak mások is), hogy még miért lehetek bannolva.
Újra raktam már az MTA-t is, hátha valamelyik szerveren szedtem össze vmi autobindet, bár kizártnak tartom mert más szervereken is játszok és ott semmi nyoma.

Serial:  F4ADF6B0B8B100E7B5302EE4EE3556E2

Utólag még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nyilván nem heccből bannolgattatok ki minket csak úgy, a dolgotokat végeztétek. Bár ezek szerint most nem valami körültekintően.... :(
Ha valaki hirdetett, az az ő problémája, ha bannolták érte. NEM szoktam, és NEM is fogok nekik unbant kérni, mivel ha hirdettek, akkor vállalják az érte járó büntetést is, viszont, ha valaki tényleg nem tehet semmiről, mint pl én, azt mindig megírom, hiszen semmi szabályelleneset nem vétettem, még is büntiben vagyok, más vétke miatt. :(


A visszajelzést/visszajelzéseket előre is várom, és köszönöm! :)
Last Edit: 2014-12-01 18:15:04 by CCX

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Még mindig hirdetés...
#1 2014-12-01 18:24:52
Hiába teszed újra az mta-dat, mivel autoban van minden GoH taggal joinoló játékos számára. Nem tudom ki csinálta, ezt ne tőlem kérdezd. Visszatérve a hírdetésekre, tudom ki volt aki hírdetett és én azt le is rendeztem. Ne unbant kérj, hanem inkább szólj az autoban miatt. Unbanollak, de ne GoH taggal menj fel szerintem :)

CCX

  • Wannabe
  • 19 hu
Re: Még mindig hirdetés...
#2 2014-12-01 18:28:35
Hiába teszed újra az mta-dat, mivel autoban van minden GoH taggal joinoló játékos számára. Nem tudom ki csinálta, ezt ne tőlem kérdezd. Visszatérve a hírdetésekre, tudom ki volt aki hírdetett és én azt le is rendeztem. Ne unbant kérj, hanem inkább szólj az autoban miatt. Unbanollak, de ne GoH taggal menj fel szerintem :)

Rendben köszönöm szépen. Öhm mielőtt felmennék annyi kérdésem lenne még, hogy ugye én a GoH clanba vagyok. Szóval ha loginolok akkor is automatikusan lebannol, vagy   csak akkor, ha kiírom a nevem elé a gohot?

Már kipróbáltam. Nyugodtan betudok logolni. :)
Last Edit: 2014-12-01 18:40:27 by CCX

Rock3r

  • Senior member
  • 58 hu
Re: Még mindig hirdetés...
#3 2015-05-19 08:59:14
Ez mennyire szar lehet:D

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: Még mindig hirdetés...
#4 2015-05-21 01:20:19
Ha vettetek volna annyi fáradságot, és most ezt a játékosokra is értem, ha esetleg tőlük érkezett bejelentés hirdetésről, hogy elővettetek volna egy tollat meg egy papírt, és felírtátok volna a nevét pl: ~[GoH]~valaki.

Ezen felnevettem. TOLLAT MEG PAPÍRT!!!!  :D ;D :D ;D :D

GoH-os volt, és akkor már mehet a levesbe

Ezt adom! 8)

 

Designed by Surge