Author
Topic: Panasz  (Read 7177 times)

CCX

  • Wannabe
  • 19 hu
Panasz
2015-02-01 19:14:37
Üdv újra! :)
2015.02.01. napon [GoD]Neyts bannolt azzal az indokkal, hogy "kapcsold ki"....
Hát ez alatt nem tudok másra gondolni mint a gépre, vagy a monitorra...

Szóval a panaszom az lenne, hogy ha már bannol 7 óra 13 percre, írja már oda mit kapcsoljak ki... a kv főzőt, vagy a hűtőt... :D Na, de mindegy :D Szeretném, ha kicsit elbeszélgetne vmelyik felettese vele, ugyanis éppen nem főztem kv-t + a hűtőt nem fogom kikapcsolni mert akkor megromlik benne minden.... :-\

Na, de most kicsit komolyabbra fordítva a szót:
Én, meg ő maradtunk a legvégén(Gondolom a banból már egyértelmű, hogy én nyertem). Sehogy sem bírt lelökni, ezért kicsit szórakoztam vele, oldalt is álltam neki, had találjon telibe, de úgy sem jött neki össze, aztán lelöktem... kaptam egy kick-et, vissza felmentem megakartam kérdezni ez mi volt, és jött is a ban a fent említett indokkal.

Semmilyen segédprogramot, modot, bindet nem használok, ha esetleg erre gondoltál Neyts, egyéb nem jut eszembe, ugyanis nem élek az effajta csalásokkal, ha esetleg vmi más miatt tettél ki, kérlek oszd meg velem! :)

Végezetül unbant nem kérnék, hnapra úgy is bőven lejár, mire hazaérek. Viszont vki tényleg beszélgessen már el vele, hogy ok nélkül ne osztogasson nekem bant. (Csak ha maximum 10 perceseket ad. :) Az nyugodtan jöhet, úgy is gyűjtöm :D)

További szép estét! :)

Pero

  • Wannabe
  • 21 rs
Re: Panasz
#1 2015-02-02 06:57:51
Na igen... CCX nem hiszem hogy modolna vagy bindelne... Voltam vele egy klánban... Meg amúgy is látom hogyan játszik... Lehet ez csak szimplán tehetség
We love GoD clan DD/Race/DM server!! :D

DrunK

  • Senior member
  • 37 hu
  • Drunk
    • avrmta.atw.hu
Re: Panasz
#2 2015-02-02 07:25:21
Én is ott voltam akkor a szerveren és szerintem az nem tehetség, hogy akárhogy ment neki Neyts, CCX alig mozdult...

Peso

  • Senior member
  • 185 hu
    • http://godclan.hu
Re: Panasz
#3 2015-02-02 23:46:03
Nem kell ezen kattognod, Neyts nagyfiú már... Ha ő úgy gondolja hogy te használsz valamit és más admin nincs a szerveren akkor nem lesz semmiféle "elbeszélgetés".

Sehogy sem bírt lelökni, ezért kicsit szórakoztam vele, oldalt is álltam neki, had találjon telibe, de úgy sem jött neki össze, aztán lelöktem...

Egyébként ezzel a mondatoddal te is leírtad a ban indokát, ami olvasásra teljesen jogos volt.. Örülj, hogy kaptál hosszabb időre bant. :D
Nem.

CCX

  • Wannabe
  • 19 hu
Re: Panasz
#4 2015-02-03 14:30:18
Nem kell ezen kattognod, Neyts nagyfiú már... Ha ő úgy gondolja hogy te használsz valamit és más admin nincs a szerveren akkor nem lesz semmiféle "elbeszélgetés".
Egyébként ezzel a mondatoddal te is leírtad a ban indokát, ami olvasásra teljesen jogos volt.. Örülj, hogy kaptál hosszabb időre bant. :D

Egyrészt:
Mióta elég indoknak az, hogy csak azért bannol a szerverről, mert ő túl khm volt ahhoz, hogy lelökjön? Meg pontosan mit is akar jelenteni az, hogy "Ha ő úgy gondolja, hogy te használsz valamit"? !Soha! nem használtam semmilyen segédprogramot MTA-ban, és nem is fogok. Szóval, ha már bannol előbb nézze már meg, hogy az a játékos bindel-e, vagy esetleg használ-e bármilyen segédprogramot/modot. Az már elő se fordulhat, hogy esetleg a játékos jobb egy GoD teamesnél? Mert ezek szerint nálatok ez megy....természetesen biztosan vannak kivételek, ezért akinek nem inge nem veszi magára.

Másodrészt:
Mi az, hogy én írtam le a ban indokát, ami olvasásra teljesen jogos volt??
-Ha egy játékos ír ilyet egy GoD teamessel szemben, akkor már egyből biztosan használ vmit? Szívesen megnézném, hogy mit írnál pl "te" Pesi, hogyha egy GoD-os ezt írta vna, hogy így elszórakozott az egyik játékossal... mert szerintem, 100%, hogy eszedbe se jutna, hogy ő használhat-e vmit.

Mi az, hogy még én örüljek?
-Inkább örüljön ő, hogy csak úgy utánajárás nélkül kibannolhat igazából a semmiért, amiért még csak el sem beszélgettek vele, mert ti úgy látjátok, hogy ő már elég nagyfiú, és eltudja dönteni, hogy én biztosan ezt meg azt használok.
Ezzel az erővel sorra mindenkit nekiállhatna kibannolni, akit nem tud lelökni, mert ő eltudja dönteni, hogy ki játszik tisztességesen, és ki nem.

Végezetül Pesi, lehet, hogy a hozzászólásod az ilyen 12-16 éves korosztálynál helytálló, de azért jó lenne, ha elgondolkoznál, hogy az aki panaszt tesz, az lehetséges, hogy cseppet kinőtte már azt a bizonyos korosztályt, és nem tudod csak úgy lerendezni.

Neyts

  • Geek
  • 56 hu
Re: Panasz
#5 2015-02-03 14:48:50
nem olvasom végig, mert masszív wall of text, de válaszolok:

5 percig akárhogy löktelek, nem mozdultál, 2x annyi hp-m ment le, mint neked, erre az akkor ott lévő playerek a tanúim. azt hiszem jogosan feltételeztem modolást, de ha ez csak egyszerű véletlen volt, elnézést kérek, a ban ez esetben tényleg jogtalan volt. csak azért írom le, mert nem gondolnám, hogy valaki ennyire kitartóan kiállna az igazáért, úgy, hogy közben hazudik. : )
ha hazudsz akkor meg örök ban kurva anyád

CCX

  • Wannabe
  • 19 hu
Re: Panasz
#6 2015-02-03 14:53:34
ha hazudsz akkor meg örök ban

Megegyeztünk. :)

Peso

  • Senior member
  • 185 hu
    • http://godclan.hu
Re: Panasz
#7 2015-02-03 17:35:40

"Egyrészt":
Nem érted a lényeget. Nem kell ezt ragozni, úgy gondolta csalsz, banolt. Kész. Sok éve játszik már, nem fogják megkérdőjelezni a döntését. Valamilyen szinten ő is ember úgyhogy hibázhat, ha nem csaltál akkor csak peches voltál, ezzel nem lehet mit kezdeni igazából.

"Másodrészt":
Nem az "elszórakoztam" része a lényeg, de ha visszaolvasod talán neked is felfog az tűnni hogy ez a "sehogy sem tudott lelökni.....oldalt is álltam neki úgy sem jött össze" + amit ő is leírt elég keményen arra utal hogy meg se lehetett téged mozdítani a pályán, tökmindegy mitől volt ez (fps,ping,bind,mod,sobeit akármi).

Ja, ezt részét már leírtam. Úgy gondolta használtál valamit, kész. Mégis milyen utánajárásra gondoltál egyébként? Esetleg pörgessem vissza az mtaTV recordját, hogy megnézzem igaza volt-e? Vagy kérdezzem meg az éppen akkor a szerveren játszó török pszichopata nácit aki azt sem tudja mit csinál ezzel a játékkal csak nyomogatja a gombokat? Ugyan már..
Last Edit: 2015-02-04 20:38:17 by Pesi
Nem.

iDaveeY

  • DM member
  • 315 hu
  • Yea its me bitches
Re: Panasz
#8 2015-02-04 19:38:26
olyan szinten irritáló a stílusod hogy az leírhatatlan.. biztos hű de nagy kibebaszott pro vagy (mint ahogy próbálod magad beállítani) ezért jutottál el egy hcc-ig :D

még annyit hogy ha ennyire elbaszott a humorérzéked akkor ne itt próbálj poénkodni mert egyrészt fárasztó másrészt a "kv" kifejezésre még a retard szótárban sem találtam magyarázatot

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Panasz
#9 2015-02-05 11:23:58
Volt egy panasza ami vicces volt.. 8) Amúgy énis úgy emlékszem rá mint aki ha fent van kussol(nem mintha baj lenne) végig és olyan tank, hogy én szégyellem el magamat ha neki megyek.

CCX

  • Wannabe
  • 19 hu
Re: Panasz
#10 2015-02-06 22:14:21
olyan szinten irritáló a stílusod hogy az leírhatatlan.. biztos hű de nagy kibebaszott pro vagy (mint ahogy próbálod magad beállítani) ezért jutottál el egy hcc-ig :D

még annyit hogy ha ennyire elbaszott a humorérzéked akkor ne itt próbálj poénkodni mert egyrészt fárasztó másrészt a "kv" kifejezésre még a retard szótárban sem találtam magyarázatot

Én nem állítottam magamat pronak, nem tudom mit olvastál és hol....
Másrészről viszont nem tudom miért fáj neked, hogy egy olyan játékos aki nem tartozik a GoD-ba, jobb lehet mint egy valaki a GoD-ból.... ha jól tudom nem azt írtam, hogy mindenkit porig aláznék, mivel tisztában vagyok azzal, hogy elég sok tag jobb nálam a GoD-ból, és azon kívül is. :)

Több hozzászólni valóm nincs a hozzászólásodhoz, főleg nem ahhoz a gyenge beszóláshoz, amit odabiggyesztettél a végére. :)


Volt egy panasza ami vicces volt.. 8) Amúgy énis úgy emlékszem rá mint aki ha fent van kussol(nem mintha baj lenne) végig és olyan tank, hogy én szégyellem el magamat ha neki megyek.


Nem azért írom a panaszokat, hogy viccelődjek, de azért örülök, hogy viccesnek találtad az egyiket. :)
"ha fent van kussol".... hát, ha nem kötnek belém, akkor csendes vagyok, magamtól meg csak úgy nem kötök bele senkibe. Viszont a hozzászólásod alapján csak arra tudok gondolni, hogy ha fent vagyok a szerveren, akkor olyan vagyok mint aki füle farkát behúzza... hát egyáltalán nem... :) Csak ott nincs értelme veletek szembeszállni, mert ha igaza van a játékosnak, ha nincs, vagy bannal, vagy 2 hónap muteval jutalmazzátok. Természetesen ide is érvényes az, amit még a legelején írtam, akinek nem inge, nem veszi magára. :) Bár úgy látom ti ketten még is csak felvettétek. :)

Sajnos az én úgymond "játékos" szemszögemből megnézve, ha bárki megkérdezné tőlem, hogy van-e a GoD teamban olyan tag, akinek ez nem a Gladiators of Darkness rövidítés jelenti, hanem, mint az angol szót, akkor sajnos igen lenne rá a válaszom.
Az inges dolog erre is vonatkozik! :)

 

Designed by Surge