Author
Topic: Panasz again....  (Read 7113 times)

CCX

  • Wannabe
  • 19 hu
Panasz again....
2015-02-06 23:07:10
Bannolt:[GoD]Blade
Dátum:2015.02.06.
Idő:23:00
Bannolás oka/időtartama: "fogyatekosgeci"/12h

Blade, ezt most komolyan csak azért, mert 2v1-be lettél lelökve? Szerintem tudod te is, hogy ez egy olyan ban, aminek nem kellett volna megtörténnie. :) + még azt is hozzáteszem, hogy te nem akartál onnan kiengedni... több közlendőm nincs a te részedre...

Utólag: Azt hiszem, valami ilyesmire gondoltam az előző témámban, a legutolsó hozzászólásomnak a legvégén...

iDaveeY

  • DM member
  • 315 hu
  • Yea its me bitches
Re: Panasz again....
#1 2015-02-07 02:31:17
érdekes hogy véletlenül pont téged talált meg megint valamelyik nyilván teljesen véletlenül :D

jár a keksz hogy most sikerült leírni kitalált szavak nélkül

CCX

  • Wannabe
  • 19 hu
Re: Panasz again....
#2 2015-02-07 14:15:52
érdekes hogy véletlenül pont téged talált meg megint valamelyik nyilván teljesen véletlenül :D

jár a keksz hogy most sikerült leírni kitalált szavak nélkül

Figyelj DaveeY. Nekem semmi problémám nem volt veled, ha jól tudom még egyetlen egy összezördülésünk sem volt. Szóval egyáltalán nem értem, hogy miért kötsz bele minden egyes panaszomba. Ha unatkozol, akkor találj valami más elfoglaltságot, mert én már kezem unni, hogy folyton negatív hozzászólásokkal bombázol.
Ha jól tudom a panaszom egyáltalán nem hozzád írtam, szóval nem vagyok kíváncsi az ilyen gyerekes negatív véleményeidre. Szeretném, ha megtartanád őket magadnak. Másrészről meg egyik témában sem említettem senkiről sem semmi rosszat, szóval tényleg nem értelek.

Maximum arra tudok gondolni, hogy az előző témámban említett inges dolgok közül párat felveszel. Az meg már nem az én problémám, hogy esetleg azok a negatívumok igazak lehetnek rád, de írd meg nyugodtan, ha valami teljesen más indokból kifolyólag  vagy ilyen, szívesen elolvasom. :)

iDaveeY

  • DM member
  • 315 hu
  • Yea its me bitches
Re: Panasz again....
#3 2015-02-07 15:37:45
végig se olvastam mert annyira irritáló a stílusod mint ahogy már említettem :\

ha nem vagy kíváncsi a véleményemre akkor csinálj egy saját oldalt és írogass oda papi :D

az a gyerekes hogy képtelen vagy belátni hogy valószínűleg te csinálsz valamit rosszul ha 2-3 nap alatt 2 ember teljesen függetlenül téged talál be :( és még mielőtt rákezdenél hogy JAJ BIZTOS BEDURCIZTAK AZOK AZ EGOISTA GODOS GECIK az első poszt miatt akkor megnyugodhatsz mert blade nem tud olvasni

(lehet illett volna vesszőket kirakosgatni hogy ne legyen totál értelmetlen de hiszek benne hogy egy ilyen IGAZÁN intelligens ember mint te így is megérti)

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Panasz again....
#4 2015-02-07 15:59:44
Sokat panaszkodsz

CCX

  • Wannabe
  • 19 hu
Re: Panasz again....
#5 2015-02-07 20:02:16
végig se olvastam mert annyira irritáló a stílusod mint ahogy már említettem :\

ha nem vagy kíváncsi a véleményemre akkor csinálj egy saját oldalt és írogass oda papi :D

az a gyerekes hogy képtelen vagy belátni hogy valószínűleg te csinálsz valamit rosszul ha 2-3 nap alatt 2 ember teljesen függetlenül téged talál be :( és még mielőtt rákezdenél hogy JAJ BIZTOS BEDURCIZTAK AZOK AZ EGOISTA GODOS GECIK az első poszt miatt akkor megnyugodhatsz mert blade nem tud olvasni

(lehet illett volna vesszőket kirakosgatni hogy ne legyen totál értelmetlen de hiszek benne hogy egy ilyen IGAZÁN intelligens ember mint te így is megérti)

Semmi ilyesmire nem gondoltam, hogy esetleg bevágta volna a team a durcit, csak írtam egy panaszt, mert totálisan jogtalan volt a ban, de tudod mit? Nem érdekel. Se hangulatom, sem pedig időm nincs veled itt vitába szállni. Legyen igazad. :)



Sokat panaszkodsz


Bocsánat, hogy jogtalanul bannolgatnak a GoD teamből a tagok.. :/ Ha nem tennék, akkor én is kevesebbet panaszkodnék. :)

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Panasz again....
#6 2015-02-07 21:37:57
Értem

 

Designed by Surge