Author
Topic: Ötletek a Multigamemodehoz  (Read 6446 times)

Hederi

  • Nolifer
  • 391 hu
  • Former Co-Leader of GoD
Ötletek a Multigamemodehoz
2015-02-14 14:02:32
1) Mapok

Először is, mivel dm szerveren mindig felkerülnek az éppen aktuális mapok, azt gondoltam DD-re is felkerülhetne pár, nekem van egy kiválogatott dd map listem, amit szerintem fel kellene tenni, sőt, van egy ismerősöm akinek megvan a régi Only Wankenstein Server-ről a mapok, szerintem ha elkérném tuti elküldené, amiket szintén kiválogatnék, ezzel nem csak az egyhangú cheetah mapok mennének 0-24be.

2) Tuning & fogadás, pvp

Szerintem nagyon feldobná a szervert ha lehetne pl cheetahra venni spoilert, felnit (plusz felni mod) a kocsinak színt (akár disco style) lámpa design, és a nitronak színt venni + Tampa skin. lehetne /bet command amivel lehet fogadni a következő körbe arra hogy kinyerjen, amivel lehetne több pénzt szerezni. A PvP pedig, olyan lenne hogy egy ember kihív valakit, aki ha elfogadja akkor a tét 2x kapná meg.
A tuninghoz találtam egy nagyon SWAG videót szerintem nagyon nagy lenne egy ilyet megcsinálni. https://www.youtube.com/watch?v=GTBOpDpQ9_g

!!FOLYTATÁSA KÖVETKEZIK!!


Once upon a time I played MTA:SA DD professionally, now I just talk about it.

Mettyu

  • Nolifer
  • 720 hu
  • Anyád
Re: Ötletek a Multigamemodehoz
#1 2015-02-14 14:25:39
1.Tampa map gut.
2. Spoiler gut.
3. Felni gut.
4. Szín nem gut, lámpa nem gut, nitro nem gut
5. Bet tök felesleg, pvp felesleges

Peso

  • Senior member
  • 185 hu
    • http://godclan.hu
Re: Ötletek a Multigamemodehoz
#2 2015-02-14 16:18:51
alapötlet is valami ilyesmi volt és akkor a pénzt lehetne valamire használni nem úgy mint most.. és akkor a bet se lenne tök felesleg.
+1 a mapokra
Nem.

Wor$ed

  • Nolifer
  • 184 ro
    • Gladiators of Darkness
Re: Ötletek a Multigamemodehoz
#3 2015-02-14 18:46:08
Sztem jo otlet

iDaveeY

  • DM member
  • 315 hu
  • Yea its me bitches
Re: Ötletek a Multigamemodehoz
#4 2015-02-15 11:35:14
multimod ha lesz is akkor sem a közeljövőben :((((

 

Designed by Surge