Author
Topic: Panasz Sausage-ra  (Read 6392 times)

Sideswipe

  • Wannabe
  • 20 ro
Panasz Sausage-ra
2015-02-28 13:12:33
Felhasználó:Pr1cE
Játékos:Sausage
Ok:le muteolt 4napra es szorakozot a muteval rajtam...es a klan tarsamat is lemuteolta 1napig engemet is de utanna unmmuteolt megint muteolt es igy szorakozot rajtam.Most meg 4napig vagyok lemuteolva indok:asd.Nem tudom mi a baja velem de en jatszani akarok es nem tudom hogy ez neki vicces hogy folyton muteolgat engemet.
Bizonyitek:van 2kepem is.az egyik kep arrol van hogy szidd.a massik kep arrol van hogy le muteol 4napig asd indokkal.
http://kepfeltoltes.hu/view/150228/mta-screen_2015-02-28_14-02-23_www.kepfeltoltes.hu_.png



http://kepfeltoltes.hu/view/150228/mta-screen_2015-02-28_14-02-27_www.kepfeltoltes.hu_.png

itt a kepek,gondolom hamarosan unmmuteolva leszek.

Sausage

  • Nolifer
  • 265 hu
Re: Panasz Sausage-ra
#1 2015-02-28 14:04:03
Azért muteoltalak mert utasítgattál, hogy kit mikor muteoljak bannoljak vagy kickeljek. Azt hiszem nem te vagy az a személy akinek ebbe a dologba van beleszólása, segítséget pedig igazán nem kértem. A barátodat azért muteoltam mert csak a szar ömlött ki a száján, később megbeszéltem vele a dolgot és érdekes őt kapásból unmuteoltam.:)

Amúgy meg a reasont írtam az előtte lévő mutenál utána pedig a privát szerveren is elmagyaráztam neked h mi veled a konkrét probléma.

Sideswipe

  • Wannabe
  • 20 ro
Re: Panasz Sausage-ra
#2 2015-02-28 14:41:18
ez nem igaz.amikor volt az a map "Mellek2" Reaver is mondta aztat hogy 1nap az tulzas a szidasert.nem tudom hogy hogy van nalatok egy a muteolas/kickeles/banolas de szerintem ez tulzas volt egy szidasert...Utanna meg engemet is le muteolsz 1nap-ra.utanna meg kihivtok cw-zni,aztan meg unmmuteoltok nem is tudom miert,aztan le muteolsz 36000idore unmmuteolsz megint le muteolsz 1napra utanna megint unmmuteolsz es megint lemuteolsz 4napig,ami szinten tulzas...

Sideswipe

  • Wannabe
  • 20 ro
Re: Panasz Sausage-ra
#3 2015-02-28 14:43:07
ja,es emlekszem amikor leszidtal hogy "kurva roman cigany" vagy hogy is mondtad a private szeron.nem emlekszem de valami cigany volt benne..es egy godosnak szerintem nem kene szidnia megertem hogy ideges,de akkor legalabb turje vagy tudom en...

Rock3r

  • Senior member
  • 58 hu
Re: Panasz Sausage-ra
#4 2015-05-19 08:54:02
Lehet hülye vagyok, de miért mindig veled van a baj? Egy oldalon minimum 3posztod van valami mute-al vagy ban-nal kapcsolatban.

 

Designed by Surge