Author
Topic: Félig unban request[Tigress]  (Read 3540 times)

Iwasawa

  • Inactive
  • 2 hu
Félig unban request[Tigress]
2015-05-26 15:39:38
Azért félig, mert nemvagyok vmi aktív godon, inkább egy kisebb "jelentés" lenne ez, hogy miért van már megint agyhalottaknak adminjuk, csakazért mert god-osok.
Felementem egy körre, iDaveyy mondta "shazam time" mondom, minek mikor letöltődik a mappába? (nemtudtam hogy már nem divat ez, persze megmondhadta volna nekem ezt normálisan DE)
- mit kezdek el okoskodni kb ennyire emlékszem jellegtelen szövegéből,
majd valaki mondta hogy streamelődik a zene(davey közben mondott még valami blablabla szidalmazást)
mondom, attól még letöltődik. :):):)
Mire leírtam volna hogy max nem mentődik le, vagy törlődik ha vége a mapnak már kaptam a SERIAL BANNT!. (Reason: "Miért vagy retardál")

Szóval, ja. Pusztán azért mert ő hülye, és tiszta ideg, én kapok serial bannt kb semmiért? sighs'
Time: Ma 05.26
Ki?: iDaveeeeeeeey
Miért unbannoljatok?: Igazából, nemtudom, ennél már csak azt tudom kevésbé hogy miért bannoltak, nemártottam sztem senkinek még godon, pláne mostmár nemis igazán játszom, de azért az ilyen ragekidek az adminjukkal meg a buzerálásukkal mindíg megtalálnak.

Iwasawa

  • Inactive
  • 2 hu
Re: Félig unban request[Tigress]
#1 2015-05-26 15:51:06
- unbannolt Gr0x. Köszönöm szépen. :P

iDaveeY

  • DM member
  • 315 hu
  • Yea its me bitches
Re: Félig unban request[Tigress]
#2 2015-05-29 23:04:04
hülyegyerek én mondtam hogy streameli a zenét :D ha nagy a pofikád ne csodálkozz ha elküldelek pihenni te kretyn

Crys

  • Leader
  • 479 hu
Re: Félig unban request[Tigress]
#3 2015-05-30 20:32:46
Kicsit visszavehetnél DAV, vagy viszem a tomatót.

 

Designed by Surge