Author
Topic: [REPORT] examp  (Read 8332 times)

Newbieplayer

  • Inactive
  • 5 hu
[REPORT] examp
2015-06-13 22:28:58
User Nick:  Newbieplayer
Player Nick:  examp
Reason: A legirritálóbb személyiség az egész szerveren, kihasználja az adminját cigány módon kb, ha visszamer neki valaki szólni azt bannolja. Engem pl ilyen okkal blowolt először:

[2015-06-12 17:26:12] [Output] : [GoD].exAmp#: uncsin játszol
[2015-06-12 17:26:14] [Output] : * NewbiePlayer's vehicle has been blown by [GoD].exAmp#.
[2015-06-12 17:26:14] [Output] : * NewbiePlayer died.
[2015-06-12 17:26:23] [Output] : ERROR404: noob ....

Többen fent voltak a szerveren, mindenki megmondja hogy nem campeltem vagy ilyesmi.

Aztán kibannol azért mert utánna megmondtam hogy egy degenerált adminkihasználó gyerek és ő a GoD szégyene, erről a véleményem nem is fog változni, nem is kérek unbannt érte. Ideje lenne szelektálni ezt a gyereket mert ez a legnagyobb szégyen hogy egy ilyen adminkihasználó gyereket felvesztek és nem kevés ideje csinálja már a hülyeségeit, ráadásul azt hiszi hogy vicces, na m1 ha nem rúgjátok ki nem is bánom hogy nem játszok többet a szerveren.


exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: [REPORT] examp
#1 2015-06-13 22:47:28
Nem campeltél mi? :D

Nem egyszer elpofáztam, hogy ha kiesel a mapról, akkor legalább annyi legyen benned, hogy megnyomod az entert.

És most reagálnék az engem érő "sértő szavaidra.

Kezdjük is az elején:

Irritálak? Nem te vagy az első akivel ez előfordul XP
Kihasználóm az adminom? Igen, igen ki ja ki XPXP
Cigány módon?: Itt kezdődik az hogy egy normális panaszt nem tudsz megírni úgy hogy ne káromkodj benne te retardált tini ninja teknős.

Én vagyok a GoD szégyene? Persze, mert néha elökörködik valamit, de ha valaki kiesik a mapról akkor enterezzen és ne szenvedjen már a fűvőn, kavicson vagy akármin.

Ne aggódj, nem fogok kilépni :) De garantálom, hogy te már játszani se fogsz itt.

Puszika nyuszika ♥

Newbieplayer

  • Inactive
  • 5 hu
Re: [REPORT] examp
#2 2015-06-13 23:03:14
Ember sose campelek, reflex enterező vagyok, még egy nitrót se szoktam bevárni, engem nem az érdekel a szerveren hogy első legyek a semmirekellő XP-ért mint pl téged hogy autob-vel fentmarajd XP-t szerezve és ezt akárki megmondja aki fent volt, ezzel el is árultad magad, és itt az a baj hogy a DM szerveren te és a kis haverod Simon vagy ki vagytok fent mindig és más admin szinte sose hogy lássa miket is csinálsz te, ez itt a nagy gond, nem tudsz értelmes ember módjára játszani. Nekem garantálhatod is hogy nem fogok itt játszani mert ilyen emberekkel mint te nem is áll módomban. Már az írásodból is kiderül hogy kettőnk közűl ki a retardált na de m1. Én most írtam utoljára ha ez nem nyissa fel a leaderek szemét akkor semmi.

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: [REPORT] examp
#3 2015-06-13 23:08:12
Nem tudom te mit láttál az írás módomon amiből ezt következtetted ki, meg igazából nem is mozgat, ub-t nem fogsz kapni, szóval feleslegesen írsz már bármit is.

Newbieplayer

  • Inactive
  • 5 hu
Re: [REPORT] examp
#4 2015-06-13 23:31:51
Nem tudom te mit láttál az írás módomon amiből ezt következtetted ki, meg igazából nem is mozgat, ub-t nem fogsz kapni, szóval feleslegesen írsz már bármit is.

Ez REPORT, nem ub kérelem, ha lenne egy kis értelmiségi szinted akkor eltudtad volna olvasni és felfogni hogy nem kell UB és mégegyszer leírom hogy fel tudd fogni ez REPORT és nem kell össze vissza terelni a témát csak egy leader válaszára várok nem a tiédre, akármilyen nagy valakinek hiszed magad az adminoddal.

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: [REPORT] examp
#5 2015-06-13 23:36:21
Nem tudom te mit láttál az írás módomon amiből ezt következtetted ki, meg igazából nem is mozgat, ub-t nem fogsz kapni, szóval feleslegesen írsz már bármit is.

Ez REPORT, nem ub kérelem, ha lenne egy kis értelmiségi szinted akkor eltudtad volna olvasni és felfogni hogy nem kell UB és mégegyszer leírom hogy fel tudd fogni ez REPORT és nem kell össze vissza terelni a témát csak egy leader válaszára várok nem a tiédre, akármilyen nagy valakinek hiszed magad az adminoddal.

Nem kell idegeskedned, egy szóval nem írtam hogy unban kérelem, csak azt hogy nem fog senki unbannolni, ergo, ha leszarnád akkor a panaszt sem írtad volna meg.
De én már nem írok rád semmit, viszont az IQ-d a körmeid hosszával egyenlőek lehetnek.

Newbieplayer

  • Inactive
  • 5 hu
Re: [REPORT] examp
#6 2015-06-13 23:49:42
De meg írtam volna mert vagyok olyan rendes hogy megpróbálok semlegesíteni egy olyan adminkihasználó embert a szerverről mint te és nem idegesítesz a jelenléteddel másokat, az érzés kölöcsönös mert engem se érdekel egy ilyen pihent agyú ember véleménye mint a tied. Engem csak az idegesít hogy kedvedre blowolsz mert nincs kedved kivárni amíg a másik meghal és igazságért bannolsz, enny az egész, de melyik magyar szerveren nem ez megy? te vagy az élő példa, hidd el engem nem fogsz ezzel felidegesíteni hogy kibannoltál mert van 1001 szerver ahol lehet még játszani ráadásul adminkihasználó nélküli szerverek, az ilyenek mint te nem csak kirúgást kapnak hanem reflex bannt is, és ha már IQ szintet nézünk akkor elég valakinek megnéznie a logodat ha lehetséges és kiderül ott is hogy viselkedsz. Részemről ennyi.

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: [REPORT] examp
#7 2015-06-14 00:00:22
és igazságért bannolsz, enny az egész,

Na látod, akkor nem értem a panasz lényegét.

Newbieplayer

  • Inactive
  • 5 hu
Re: [REPORT] examp
#8 2015-06-14 00:52:27
és igazságért bannolsz, enny az egész,

Na látod, akkor nem értem a panasz lényegét.

Úristen. Jobb is így hogy egy értelmiségi károsult gyerek vagy, és ezt most bóknak szánom neked mert úgyse fogod észre venni soha magad. De most leírom mégegyszer és utoljára.... te blowoltál mert nem bírtad kivárni hogy a másik meghal, a blow oka se camp volt hanem az hogy uncsin játszol, ez teljes mértékben adminkihasználás, ráadásul erre azt írtad a commentedbe egy kicsit feljebb hogy camp miatt volt a blow, logot is linkeltem, erre hogy blowoltál 20 mp-vel a hunter előtt kb írtam hogy te vagy a GoD szégyene az adminkihasználásaid miatt, és ez az igazság, mások se nem hiába írnak rád reportot, itt nem az unbannomon van a hangsúly ezt próbáld meg felfogni hanem az adminkihasználásodon amit mások nem tűrnek meg szó nélkül. De szerintem ezt se fogod felfogni légyszives ne válaszolj mert nem a te commentedre vagyok kíváncsi a továbbiakban.

exa

  • Nolifer
  • 464 hu
Re: [REPORT] examp
#9 2015-06-14 09:39:39
és igazságért bannolsz, enny az egész,

Na látod, akkor nem értem a panasz lényegét.

Úristen. Jobb is így hogy egy értelmiségi károsult gyerek vagy, és ezt most bóknak szánom neked mert úgyse fogod észre venni soha magad. De most leírom mégegyszer és utoljára.... te blowoltál mert nem bírtad kivárni hogy a másik meghal, a blow oka se camp volt hanem az hogy uncsin játszol, ez teljes mértékben adminkihasználás, ráadásul erre azt írtad a commentedbe egy kicsit feljebb hogy camp miatt volt a blow, logot is linkeltem, erre hogy blowoltál 20 mp-vel a hunter előtt kb írtam hogy te vagy a GoD szégyene az adminkihasználásaid miatt, és ez az igazság, mások se nem hiába írnak rád reportot, itt nem az unbannomon van a hangsúly ezt próbáld meg felfogni hanem az adminkihasználásodon amit mások nem tűrnek meg szó nélkül. De szerintem ezt se fogod felfogni légyszives ne válaszolj mert nem a te commentedre vagyok kíváncsi a továbbiakban.

Miért idegeskedsz?
Amúgy te írtad el, ha érdekel. :P  Hiába sírsz senkit nem hat meg x- )

CrY~

  • Wannabe
  • 12 hu
Re: [REPORT] examp
#10 2015-06-14 09:52:51
Examp ne kifogásokat keressél, mert egyáltalán nem campelt. Másrészt képem is van róla, tehát amit te itt mondasz, nagy hazugság, természetesen mindig te jársz jól ;)

iDaveeY

  • DM member
  • 315 hu
  • Yea its me bitches
Re: [REPORT] examp
#11 2015-06-14 15:22:39
pacsi examp látom próbálod betölteni az űrt amit hagytam omfg :D

PaRaNoID

  • Nolifer
  • 241 hu
Re: [REPORT] examp
#12 2015-07-19 17:40:39
Megint egy pitiáner panasz. Zárva.

 

Designed by Surge